Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Primetio sam minimalnu zadršku kod navbara dok prebacuje sa default boje u crnu, i užasno me nerviralo pa sam deinstalirao :) Da probamo taj black_navigation_bar...
 
Da to je i mene nerviralo. Ovaj apk ti je isto kao i one druge boje u podesavanjima. Samo sto je Samsung sa apdejtom izbacio crnu boju zbog navodnog burn-ina.
 
666 2019 by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u ibis Paint X programu ...

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1547251578969912?ref=app

DeviantArt : https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/666-2019-by-nikolass-780727498
b0405ac41789a9ac59ebebf0120a0341.jpg
d176f74f3167a42254bc462c1f34a2f9.jpg
350451680a0df288b7645cc1798c359f.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Gde se moze pronaci fabricka crna tema, koja se dobije u modu sa maksimalnom ustedom baterije?
 
Ne postoji prava, lepa, crna tema.
Imas black edition, black edition v2. Ali meni se one nisu bas svidele. Imas i akrobacije sa substratumom, andromedom i black swift ali malo je teze i ja nisam uspeo da mi radi. Sacekaj Pie on ima Night mode fabricki


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok, hvala na odgovoru. Cekamo onda Pie.

Taman sam pomislio da se ova moze iskoristiti koja se sama podesi kada se odabere rezim stednje baterije, ali nema je nigde u podesavanjima.

Jos jedno pitanje, prilikom snimanja u Full Hd rezoluciji sa 60fps, dobijam neke trzaje na snimku, da li je tako i kod ostalih?
 
Ja to nisam isprobavao na n8, ali cini mi se da sam imao i ja nele na n9 prilikom videa, nisam siguran zbog cega i kada se to desavalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l jos nekome tastatura sprzila ekran?
Kada je pozafina svela, vidim senku kompletne tastature...
 
Poslednja izmena:
Welcome to burn-in land.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Trebalo bi da spada, nazovo promobi i vidi sa njima

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Spada...ako ima garanciju neka nosi

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Rekoste bese da to spada pod garanciju ukoliko je ima?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spada, ali prijavi samo to. I naravno, garanciju ti prihvataju samo ako je kod ovlašćenog partnera kupljen telefon. Ovo, telenor, mts i ove tech radnje. Ne Mađari, EU, hram.rs i slično.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Čim je prošlo godinu dana od kako sam ga kupio usetno se osetio burn in. Čekaću još koji mesec da se bas jasno vidi pa ću ga reklamirati. Sta se desava u slučaju da prihvate reklamaciju, jel nov fon ili menjaju ekran?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mislim da menjaju samo ekran. Sigurno nece promenuti ceo telefon.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Čim je prošlo godinu dana od kako sam ga kupio usetno se osetio burn in. Čekaću još koji mesec da se bas jasno vidi pa ću ga reklamirati. Sta se desava u slučaju da prihvate reklamaciju, jel nov fon ili menjaju ekran?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ekran menjaju

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odselio sam se iz Srbije pa ću na leto kad dodjem na odmor. Nije strašno toliko I ko ne zna za burn in teško da može da provali o čemu se radi.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Lagao sam, registracija za betu je otvorena

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da ja sam u telenoru...sad da li da ignorisem te senke ili da nosim da mi otvaraju telefon...strahujwm da posle otvaranja moze da dodje do nekih novih gluposti tj da otvorim pandorinu kutiju ako je pandorina kutija to sto mislim da jeste :D
 
Sta god da ne valja menjace ti, ako ne valja ceo telefon, dace ti novi. Nema sta ti da strahujes dok imas garanciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisi me razumeo. Ja strahujem da bi otvaranje telefona izazvalo nove kvarove.
 
Razumeo je i kaze da ako odneseš u ovlašćeni servis da ne moraš da strahuješ za to ;)
@outlaw osim ako ne živiš u indiji ili južnoj korei, ne znam što se čudiš ;)
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su menjali razbijen ekran na s9 plus u Pro mobi preko Uniqa Samsung osiguranja, menjaju ceo okvir i bateriju zajedno sa ekranom, takva je procedura menja se sve sa ekranom bez obzira na starost uredjaja i stanje. Telefon stigne kao iz fabrike, folije na okviru i na ekranu kao da si otpakovao nov telefon, nema sanse da se primeti da je nesto popravljano, zaista profi odrade. Slobodno nosi dobices novu bateriju uz ekran kao i okvir i opet imas nov telefon :)
 
Poslednja izmena:
El neko na Pie beta od vas?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Upravo instalirao,neznam šta da kažem,neke stvari mi se dopadaju,neke baš i ne.Ceo izgled mi je nekako dečiji,slično iphonu.Videću,još je rano za utiske.Evo nekoliko screen-ova.
5da1283b1c3d72f2e19c6e493493fcfc.jpg
c9ea59310095380628a7a6071b1924be.jpg
0306d585774f177bbdf634b59a6b283d.jpg
d57f4d6cc730dd527348eb0c0399a05e.jpg
bacee169933fe6d778cadcfeb2150397.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Meni su menjali razbijen ekran na s9 plus u Pro mobi preko Uniqa Samsung osiguranja, menjaju ceo okvir i bateriju zajedno sa ekranom, takva je procedura menja se sve sa ekranom bez obzira na starost uredjaja i stanje. Telefon stigne kao iz fabrike, folije na okviru i na ekranu kao da si otpakovao nov telefon, nema sanse da se primeti da je nesto popravljano, zaista profi odrade. Slobodno nosi dobices novu bateriju uz ekran kao i okvir i opet imas nov telefon :)
Hvala na podeljenom iskustvu. Zvuci ohrabrujuce. Koliko je trajalo to sve?
 
Nazad
Vrh Dno