Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

magnet često ne dopista olovci da piše na tom delu ekrana. Imao sam to iskustvo na Tab S3.

Sent from my Note 8
 
Da se pridruzim klubu i ja.. :)
Da li je neko uspeo da onu foru sa uguravanjem dve sim + microsd kartice, moglo je na s7e, ne znam ovde da li moze?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Moze,probao ja,da ae ne bi zezao sa odlepljivanjem sim cipa narucio sam sa alija adapter i sve radi perfektno,tj rade oba sim slota i micro sd,adapter kosta 3,4e ne secam se tacno sad cu da probam da nadjem
 
Evo,malo jace od evra
09fb8d463b456b66dc76814e0fec6ecb.jpg
 
magnet često ne dopista olovci da piše na tom delu ekrana. Imao sam to iskustvo na Tab S3.

Sent from my Note 8
Dark šta koristiš od aplikacija za spen? Sećam se da si pominjao ranije da nisi mogao da nađeš neki program pa si valjda uspeo na kraju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li postoji neka precica ( ne uspevam da je nadjem) ili neka app.. Uglavnom hocu da jednu od sim kartica gasim a drugu palim u odredjenim delovima dana, ali vec vidim da ce me ulazenje u podesavanja pa u sim manager pa u karticu opasno brzo smoriti..
Video sam da postoje neke app koje navodno same gase ili pale sim 1 ili sim 2 u predefinisano vreme..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kako odrzavate površinu ekrana? Je l pookušao neko pod vodom da pere fon?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Што га не би опрао водом? Отпоран је :)
А ако мислиш на брисање екрана, ја то увек радим крпицом и течношћу за чишћење наочара.
 
Што га не би опрао водом? Отпоран је :)
А ако мислиш на брисање екрана, ја то увек радим крпицом и течношћу за чишћење наочара.
Pa to mislim. Ja sam za sada na odrzavanju s majcom i maglenjem dahom [emoji55]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pazite na olovku kad perete telefon. Ja sam moju smocio i vremenom je otišla u večna lovišta [emoji53]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Hahaha
Ja se tek setim da je olovka mokra sutradan nakon sto okvasim telefon [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Dark šta koristiš od aplikacija za spen? Sećam se da si pominjao ranije da nisi mogao da nađeš neki program pa si valjda uspeo na kraju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ne sećam se.. Od opcija olovke najvise koristim potpisivanje u word i pdf, smart select, translate i note. Ne crtam i slične gluposti...
A oko druge priče ovde, sa čišćenjem ekrana : nikada ga ne čistim, iako nemam screen protector.. Jer imam wallet futrolu, pa je kran uvek čist

Sent from my Note 8
 
Poslednja izmena:
Kad ga operes lagano ga osusis fenom zbog olovke, gde je ulaz za punjac i slusalice... i bude kao nov.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ok hvala. I meni je u walletu fon ali izmasti se display od masni prstici od burek i masne face :D

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
O da lincuju čoveka......
Jesam li jedini koji tripuje da su sa ovom januarskom zakrpom malo usporili telefon....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
E baš tripuješ, potpuno isto radi

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ma baguje malo instagram sa vremena na vreme ali pre ce da bude da je do same aplikacije nego do samog telefona...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne koristim pa ne znam

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Zanimljiv bug, cim se ukuca slovo f u pretragu telefon se pogubi skroz i zatvori se ova app finder.
186b9a32492fb2ce18a7649dbf055dbd.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Problem pravi facebook aplikacija. Izbacite(disable) sve facebook aplikacije i radice. Ja imam dual sim verziju ne evropsku i imam isti problem, disable svega od facebooka i sve radi.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Verovatno je tako, meni je fb oduvek disable i nemam nikakvih zapucavanja.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
To je to.
Hvala puno na pomoci....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nikad mi neće biti jasno kako na Androidu ne srede potrošnju baterije kada radi 4G kao što je na iOS. Dva puta je veća potrošnja.
Inače sve mi se više sviđa Note 8. [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nikad mi neće biti jasno kako na Androidu ne srede potrošnju baterije kada radi 4G kao što je na iOS. Dva puta je veća potrošnja.
Inače sve mi se više sviđa Note 8. [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Mislim da to nema veze sa OS-om, vec sa SoC-om... Kolega "fkloznica" komentarisao kako verzije sa Snapdragon-om, dosta bolje podnose rad na 4G kad je u pitanju potrosnja baterije, tako da sam istrazujuci malo to, naleteo i ja na takve neke zakljucke..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ajde mala pomoc dex mi ubi batetiju a disable-ovan je sa package dissable ,ako neko zna kako da ga se resim bio bih zahvalan
50ed2d39d90880d7c59bf84a0c93e8fd.jpg
 
Na monsterskin foliji ostaju tragovi olovkice ali generalno se pokazala ok. Meni se nije odlepila. Imam original clear case koji malo podiže foliju ali nije strasno i ne smeta vizuelno, barem meni ne ....za 700 din ne znam da li ima nešto bolje..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Kakav je sensitivity same olovkice..i kad kucaš poruke redovno prstima...jel mešto kasni, laguje, secka?!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Bravo, fb pravi isti problem i kod mene!
Probajte sa "k". Meni i tada zabode [emoji16]. Ispravice valjda sa updatom sledecim.

A ja se bas obradovao kad sam video da su uradili analog "spotlight search-u" od apple-a. Na note 4 sam koristio appsearch aplikaciju, ali ona trazi samo aplikacije, tako da nije bas ista stvar.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Probajte sa "k". Meni i tada zabode [emoji16]. Ispravice valjda sa updatom sledecim.

A ja se bas obradovao kad sam video da su uradili analog "spotlight search-u" od apple-a. Na note 4 sam koristio appsearch aplikaciju, ali ona trazi samo aplikacije, tako da nije bas ista stvar.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Kako namestiti ovaj search na Nova launcheru? Koliko vidim on ne radi na njoj kao na TouchWiz.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni je zabao search na "k", ali u zadnje vreme samo na "f" dok se ne disable-uje FB.
 
Nazad
Vrh Dno