Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Moj je crni, ali nije izdignut zvučnik. Izgleda da sam jedini kome je tako, ali eto, bar za sada, nemam nikakav problem s tim.
 
Kod kopija je ravno kod ® je malo izdignuto...
I na mom crnom N3 sa Telenora je izdignuto.
 
Pa da li je moguće da se kopija razlikuje samo u ispupcenju zvucnika?! Valjda bi se dale primetiti jos neke razlike? Do sada jos nisam video dovoljno dobru kopiju da bi mogla da zavara nekog ko je bar jednom u ruci drzao original Note 3..
 
Ja jesam uzeo preko oglasa, al kakva kopija more, iz Telenora je, ima garanciju i račun, a i proveravao sam imei i hardware info kad sam kupovao, sve ok.
 
kamera na n3.Slikah malopre..odlicna.
6y9uvyve.jpg


uba8agar.jpg

Kako?

Meni slike izgledaju ocajno uvece... u poluosvetljenoj prostoriji je blagi uzas, a ne smem da pomislim kako bi izgledalo da ovako nesto slikam :O
 
@Haseo, to nisu slike u full rezoluciji, moguće provučene kroz neki filter PSa.
 
Kako?

Meni slike izgledaju ocajno uvece... u poluosvetljenoj prostoriji je blagi uzas, a ne smem da pomislim kako bi izgledalo da ovako nesto slikam :O

Jesi ukljucio onu rukicu nacrtanu (stabilizacija neka) to mu dodje kao night mode?
 
Jesi ukljucio onu rukicu nacrtanu (stabilizacija neka) to mu dodje kao night mode?

Onda slika ispadne preterano mutna. Mozda je I sama kamera zeznuta jer mi slike izgledaju bolje na mom starom S3 nego na Noteu :S
 
Zato sto ti drhti ruka. Night mode se zasniva na tome da udje sto vise svetlosti i onda ako zelis neku nocnu sliku mora ruka da bude mirna. Tako je i kod mene na G2.
 
Meni je kamera mnogo bolja nego na s2. Stabilizacija mi je upaljena, pravi pri lošoj svetlosti mnogo bolje slike s tim što onda procesira sliku par sekundi.
 
Onda slika ispadne preterano mutna. Mozda je I sama kamera zeznuta jer mi slike izgledaju bolje na mom starom S3 nego na Noteu :S

Isto iskustvo kod nocnih slika. Preko dana su odlicne dok su nocu katastrofalne (S3 je dosta bolji) i po internetu ima jos gomila ljudi sa istim problemom.
 
za ozbiljnije fotke,poneo sam dslr Nikon.Ali je i N3 ispao na visini zadatka.
ova je bez blica u hard rock caffeu,gde je slabije svetlo ali je Yorkshire terrier bio na light spot-u..
ugy8ezy6.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam baš skontao beneficije ovog Odina u odnosu na klasičan, mada sam samo preleteo preko prvog posta.

Inače, jel ovde neko rootovao telefon? Ja se još uvek ne usuđujem, mada vidim na xda da ima nekih metoda koji ne pokreću knox.

I jel zna neko, jel je note 2 dobio neki feature od note 3 ili s4? To me više zanima, da znam šta da očekujem kad izađe s5/note4. :-D
 
Nisam baš skontao beneficije ovog Odina u odnosu na klasičan, mada sam samo preleteo preko prvog posta.

Inače, jel ovde neko rootovao telefon? Ja se još uvek ne usuđujem, mada vidim na xda da ima nekih metoda koji ne pokreću knox.

I jel zna neko, jel je note 2 dobio neki feature od note 3 ili s4? To me više zanima, da znam šta da očekujem kad izađe s5/note4. :-D

Od note4 i s5 ne ocekuj nista,zvanicno,bas kao sto i note 2 nije dobio nista od s4 i note3. Tako da ko uzme sljamsung to i dobije mozda koji update al samo vezano za sam sistem bez tw zezalica.
 
Da li se jos nekome desava da kada klikne na share button na fb-u, prijavi session expired, pa onda opet mora da se loguje I da linkuje kontakte?
 
Ја сам рутовао, ради као сат. Knox 0x0
 
Мислим да сам био на dmj1 или како већ, а сад сам на dmj7
 
Čekaj, na rutovanom telefonu si uradio OTA update, I sve prošlo OK? Ja sam razumeo da to nje moguće :-(
 
@hunder promašio si forum. :banghead:
Ovo je forum za ljubitelje tehnike...
 
Да, да, баш тако ;-)
 
@hunder promašio si forum. :banghead:
Ovo je forum za ljubitelje tehnike...

Sto promasio...?
Ako je ko voli to sam ja :)
Mozda malo vise revoltiran vlasnik note2 i nista vise :D pitacu vas kad izadje note4 i donese gomilu stvari softverskih a vase cedo od 500 i kusur evrica ne dobije nista od toga. Nego se pomirite sa tim ili menjate tel na godinu dana.
 
A baš u Instrukcijama piše da je to no-no... Moraću ponovo da pročitam :)
 
Nazad
Vrh Dno