Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Imas s pen na oglasima naravno original,mislim da je oko 30e.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Trebaju mi samo vrhovi i pinceta, ne cela olovka. Pretražio sam kp i nisam našao...

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Pa jel moguće da si spržio ceo vrh za mesec dana?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa jel moguće da si spržio ceo vrh za mesec dana?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Hahaha, ma kakvi, dobar je i dalje al' ne volim da šaram po ekranu ako nije perfektan vrh, čisto iz predostrožnosti.. Mada olovčicu koristim dva-tri puta nedeljno da napravim spisak za radnju.. [emoji23]

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
@Maristotel95 Daću ti ja jednu kad dođem kući (vikend dao bog)...mislim da ima par kom. u onom pakovanju [emoji6][emoji2772]

P.s. whitestone danas bio na visini zadatka i na note10 [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@Maristotel95 Daću ti ja jednu kad dođem kući (vikend dao bog)...mislim da ima par kom. u onom pakovanju [emoji6][emoji2772]

P.s. whitestone danas bio na visini zadatka i na note10 [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Fala fala, naručuvao sam pakovanje tih iglica za note 8 sa kp, ali koliko vidim sad nema nigde..
Ispao na poslu? Jel preživeo i whitestone? :)

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Ispao...krcno whitestone dole levo, staviće se novi kući kad stignem...iskusno kupujem duo pack [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ispunio je svoju svrhu i pokazao se na delu :)
Sad stavi novo staklo i okači ga na oglase :D

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Rado da imam šta pametnije da kupim [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Rado da imam šta pametnije da kupim [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Realno gledano, jedini progres bi ti bio note/S20 u snapdragon izvedbi ili op 8 pro. Ili da čekaš N20 i nadaš se da će biti po meri.

Evo sot za N10+ SD, pola wifi, pola 4g, 40-70% osvetljenje, otprilike 7-7.5h do 0% baterije(bez gejminga), za telefon star 10 meseci nije loše.
2d875fe976364b00386c2f0eda7f7949.jpg


Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Ja sam 7-7.5h imao jedino prvih par dana...
Od 23.11. koristim Note 10+ SD, DUAL SIM, i ne moze ceo dan da mi izdrzi.
WIFI ne koristim, samo 4G.

Ne obracam paznju na SOT, i dopunjavam kad imam vremena i kad sam blizu punjaca, ali mislim da ne izvuce ni 5h sot.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
@MarkoR. E sad si me bacio u badak druže, još ja razmišljam kako mi je baš taj telefon upravo rešenje za sve probleme...no hvala za koristan info!! Na kraju ću tačno rogphone 2 da uzmem ili cat s31. Inače tačno potvrđuješ onu moju da samsung autonomiju treba za ozbiljno uzimati tek posle 10-15 dana

@Maristotel95 op8 pro je preogroman, znaš i sam, da mogu njega da nosim nosio bi već odavno rog-a [emoji6]

Evo mog očaja od juče npr...još je muzika išla preko bt zvučnika [emoji2957][emoji24]
0efcba8ab9193bb3f7638c5cd7dc9b42.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Mozda moje koriscenje nije merodavno jer sam non stop na 4G, obe kartice, i bar sat, dva dnevno koristim hotspot, posto nemam internet u stanu, pa koristim laptop preko hotspota.

Pokusacu danas da ne koristim hotspot, nego cu koristiti normalno telefon, pa pisem veceras koliko imam SOT.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Mozda moje koriscenje nije merodavno jer sam non stop na 4G, obe kartice, i bar sat, dva dnevno koristim hotspot, posto nemam internet u stanu, pa koristim laptop preko hotspota.

Pokusacu danas da ne koristim hotspot, nego cu koristiti normalno telefon, pa pisem veceras koliko imam SOT.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Pa ako tako koristis telefon kao sto pricas i 5h SOT-a je premija.Nijedan ti nebi izgurao preko toga.Mislim da sto se tice baterije na n10 plus u snap verziji da nema greske.Ja na exy verziji izlazim prosek 6h mesovoto korsicenje wi fi,4g.Sad *mjau**mjau**mjau* ako ti je non stop ukljucen 4g i jos ti sluzi dosta kao ruter dobro ti i izgura dan.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Evo sad sam dopunio do 100% instalirao i GSam battery, pa cemo videti veceras kakvo je stanje.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
^ sa gsam battery ces dobiti manji sot iz razloga sto samsungov merac za sot ne pokazuje realno stanje. Na slici koju sam pokazao sot je 3h ali kad sam pogledao na gsam imao sam sot 1h. Ispadne da na slici pokazuje za ceo dan iako je telefon punjen.
f9db107ea94e0943b50c6cf7c6a26a66.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa naravno, sa ovim a10 nesretnim prikazom računa od 00:00 do sledećeg dana ma koliko puta punio-praznio

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Evo kod mene na exy, oduzmite prvog dana 20 minuta.
Sto se tice brightnessa, na 50% mi je stalno, osim sto ga mozda do pola sata dnevno koristim na 100% na suncu.
Za otkljucavanje su mi podeseni kamera i fingerpront, pa i to mozda malo srce bateriji.

13aacb8590b5e132206832e45dfc2d7b.jpg


5e0e716e2cd53841c72248b1fc3d025a.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod mene preko gsam posto samsungov ne priznajem kao merodavan. High performanse ukljucen, wifi stalno radi ali u odnosu koriscenja 60% wifi 40% 4g. Osvetljenje upaljen adaptiv. Ali koriscen skoro 2 dana bez punjenja.
ab5b3883d9fb17e33e375e868682df38.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@Proday
Sve vreme 4G, sim1 VIP, sim2 Telenor. Prva kartica za pozive, druga za internet.

Pola vremena sam bio u kolima i napolju (osvetljenje preko 70%), pola u stanu (osvetljenje 50%).
1h 33min razgovora.
Od aplikacija sam koristio Viber, WA, FB, Instagram, Tapatalk, Chrome, Polovni automobili...

Kad saberem vreme po Samsungovom merenju, negde oko 3h 40min...a, GSam prikazuje 3h 3min.
2b764ae098e5f1c7b597180a643461e5.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Tako otprilike i ja koristim, zato i kažem da mi paše info! Kontam da ću staviti u oglas da kupujem neki snap pa ako naleti...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ovo je vec ok rezultat.
Necu puniti dok ne dodje do 5%, pa cu postaviti veceras ponovo ss.

Bilo je 2 komada SD na KP, ali nijedan nije bio dual sim.
Ja sam moj izbacivao jednom, cisto da vidim ima li interesovanja, imao sam ponudu 50€ vise od cene vakuum exynosa, ali nisam hteo da prodajem, niti planiram skorije da menjam.

Ima jedan Note 10 SD, sad videh oglas.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
^ postavi posto i mene zanima, od 50% do 5% ide dosta brze baterija.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@Proday evo rezultata...
Zaboravo sam sinoc da ga stavim na punjac, imao je sinoc oko 23h 12% i 5h 58min SOT.
Preko noci je skinuo 4%.
aad806176a330355d4e082539833a9ae.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
E vidiš, to 4% preko noći je impresivno po meni! I dalje je to daleko od nekadašnjih 2-3 posto što je bilo ali naspram mojih 10-15 koliko zna da opadne, savršeno!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stvarno je vrh telefon, i dobra baterija.

Jos par dana ce me muciti hotspot, u ponedeljak prenosim broj iz Vipa u Telenor, pa cu onda na SIM1 imati i 150gb iz kucnog neta na raspolaganju, a SIM2 ide u ruter, pa cu u stanu imati wifi...tako da ocekujem jos bolje trajanje baterije.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
ACR mi je vukao po 12% baterije dnevno.
Sve zbog ove opcije
04bfb3e3f00d645caf3c3df6d3d1b032.jpg


Sa obzirom da mi je Hybrid watch stalno zakačen (BT upaljen 24h) a sam sat nema mogućnost da vrši kontrole nad telefonu izgleda da je ACR pokušavao stalni monitoring i "jeo" bateriju..

Sada će biti još bolja [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne koristim ACR, voleo bih da je to problem ;k

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Oni koji koriste na Note 10 snimanje razgovara, koji app preporucujete?
ACR cube sam testirao i ne radi...

SM-N975F
 
Nazad
Vrh Dno