Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Pazi nije linija više bila plava, otišla je u oni bledu crvenu boju..
Ne znam, sačekaću malo, možda se još šteluje, tek je danas upoznao sunce.
Sad vidim koliko iPhone ima dobro kalibrisan amoled, ovde mi se ne sviđa preterano bela boja.


Sent from my Galaxy Note10+
Moze i manuelno otići u " bledo crvenu" to nije boost, uzmi nađi neki telefon sa jakom lampom pa aktiviraj boost da vidiš pravo osvetljenje, p30pro recimo je odličan spolja naspram note opet dosta iza, unutra kada se porede cak je za nijansu i svetliji od n10+ na manual 100% na boost je note više od 2x svetliji samo je malo zeznuto nabosti senzor i osvetliti ga na max, potpisujem da ce biti duplo svetliji i od redmia ako ne i vise.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A akcija im traje dok je policijski cas :)
 
Ali stvarno,uzmes iphone i ugasis bench forum,mrzeo sam ga zbog isheep stvari ali kad podvuces crtu,proc,ekran,baterija,podrska,zvuk,kamere...
Sta me briga sto ne moz menjati sta hoces kako hoces da izgleda,pa nemam vise 15 godina pa da mi je to bitno,hocu ceo paket a u danasnjem izboru kanda je to to,mrzeo sam ga ne znam ni sam zasto ali realno nudi ceo paket j g
 
Ima devojka od drugara običan note10 pa ću uporediti malo kad budem bio u mogućnosti.

Sent from my Galaxy Note10+
 
Odlicne su ove cene u gigatronu [emoji106]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Običan Note10 još jeftiniji [emoji56]

69.999 RSD uz promo kod
77ffbce443edcc5161315ca5b553092e.jpg
 
Tako je. Meni je ovo 4 premijum Samsung telefon, svi kupljeni preko oglasa, vakum pakovanje. Do sad ni sa jednim nisam imao problem. Malo se kockam ali ...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ali bez garancije, ili garancije koja je upitna. Realno odličan dil za note 10.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Preko operatera garancija. Do sada uzimao dosta telefona tako, nije bilo problema. [emoji846]
 
Ne, ide 20k od cene sa popustom, krajnja cena 69.999
 
Imam XS trenutno. Isplati li se prelaziti na Note 10? Ova akcija i aurora blue izgleda mnogo primamljivo, posebno uzevsi u obzir da bi mi doplata ispala smesna nakon sto prodam XS. Do kada im traje ova akcija? Samo danas ili?
 
Instalirao sam 2.1... osim opcije Jedan snimak u kameri, nista drugo nisam primetio od izmena. Sta je jos promenjeno?

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Imam XS trenutno. Isplati li se prelaziti na Note 10? Ova akcija i aurora blue izgleda mnogo primamljivo, posebno uzevsi u obzir da bi mi doplata ispala smesna nakon sto prodam XS. Do kada im traje ova akcija? Samo danas ili?
Samo danas, ja da sam na tvom mestu ne bih, e, sad da si pitao za plus, ti bi već mogli polemisati...

SM-N975F
 
Preskup mi je plus. Pitam zato sto ovde skoro nista ne doplacujem kad prodam iP a u pitanju je legalna radnja. Plus je 125k... Sa druge strane, zaboravih da N10 nema FaceID na koji sam se toliko navikao tako da je inicijalna "napaljenost" brzo splasla. Verovatno ostajem na XS do daljnjeg...

Ako neko na forumu ima ko je presao sa X/XS na N10, bilo bi lepo da napise utiske. Pozeljno pre isteka dana. :D
 
Za vlasnike običnog Note 10: koliko se isplati sada kupovina za ovih 70k za nekoga ko telefone koristi po bar 3 godine? Koliko je zaista loša ta baterija obzirom da rezolucija ekrana ide samo na FHD+? + varijanta ne dolazi u obzir zbog veličine, opcija je S20 ali ljubav prema Note seriji i ovaj popust vuku...
 
Za vlasnike običnog Note 10: koliko se isplati sada kupovina za ovih 70k za nekoga ko telefone koristi po bar 3 godine? Koliko je zaista loša ta baterija obzirom da rezolucija ekrana ide samo na FHD+? + varijanta ne dolazi u obzir zbog veličine, opcija je S20 ali ljubav prema Note seriji i ovaj popust vuku...
Samo vrati na postove kolege @Proday, pa će ti se samo kasti...

SM-N975F
 
Ja sam ipak odlucio da ostanem na iP do daljnjeg. FaceID i to sto se dosta ljudi zali na bateriju me navelo da bi vise u pitanju bio sidegrade, iako je aura glow i dalje najlepsi telefon na trzistu. Kontam da cu voziti ovaj XS jos godinu dana i videti sta moze da se uzme sa bar 90hz displejom tada u ovom cenovnom rangu. Nekako mi jos jedino osvezavanje displeja deluje “wow”, kamere i displeji su mi odavno dovoljno dobri. Mozda zato sto vecinu slika gledam na ekranu od 5,8 inca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proday po ceo dan slusa bt muziku i koristi 2 kartice na ko zna kakvom signalu, on nije realan primer upotrebe telefona.
Drugaru super koristi N10, ceo dan mu izdrzi lagano.
N10 nema losu bateriju, skroz prosecna baterija.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo vrati na postove kolege @Proday, pa će ti se samo kasti...

SM-N975F

Hm, da, slični su nam ti bt afiniteti. Što se signala tiče, teško da ima lošiji signal od ovog našeg "domaćeg" :lupko: ako neko jede baterije to je pokrivenost u Srbiji, koliko pratim, kolega Proday živi na daleko civilizovanijem mestu pa ne bih baš da krivim tamošnji signal. Nije mi bitno da izdrži baš ceo dan, ionako nikada nisam ceo dan van dometa punjača a imam i odličnu qc3 eksternu, telefoni se pune suludom brzinom, nego..da nije baš toliko očajna da ne može da se osloni na telefon na putovanju npr, a da ne mora da se vuče sa eksternom.
 
Nas signal uopste nije los, pokrivena nam je skoro cela zemlja.
U Americi je recimo barem duplo losije sve.
Ne mora da znaci da je u DE automatski i bolje, zavisi gde se nalazi.

Ako slusas muziku preko 4g interneta, naravno da ce dodatno da srce bateriju, kao i druga sim kartica...
A i pogotovo ako to radis 5-6 sati dnevno :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa šta sad, uzeti N10 za 70k ili ne? [emoji3]

S20 prodaja ide slabo, nadam se nekim akcijama...
 
Ja sam preskocio, uzeo S10 Lite ali meni je bitna baterija i dobar CPU koji manje trosi.
Note 10 je klasa, ali sve je to dz kada ima 3500mAh i Exynos koji srce bateriju ko lud.
 
Off: mislim da je preveliki S10 lite, ima lošije Gorilla Glass čak i od S7 kojeg koristim 4 god.
 
Nas signal uopste nije los, pokrivena nam je skoro cela zemlja.
U Americi je recimo barem duplo losije sve.
Ne mora da znaci da je u DE automatski i bolje, zavisi gde se nalazi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
U Novom Sadu signal je bolji nego u dosta krajeva Londona u kojima sam bio. Za nepoverovati, ali je tako. Cak u jednoj zgradi na 4km od samog centra u kojoj sam bio 3 nedelje sam imao uvek jednu crticu, 4g nisam imao, slanje i primanje slika preko WA je bilo pravo mucenje. Nigde u NS nisam imao takvih problema.
 
Hm, da, slični su nam ti bt afiniteti. Što se signala tiče, teško da ima lošiji signal od ovog našeg "domaćeg" :lupko: ako neko jede baterije to je pokrivenost u Srbiji, koliko pratim, kolega Proday živi na daleko civilizovanijem mestu pa ne bih baš da krivim tamošnji signal. Nije mi bitno da izdrži baš ceo dan, ionako nikada nisam ceo dan van dometa punjača a imam i odličnu qc3 eksternu, telefoni se pune suludom brzinom, nego..da nije baš toliko očajna da ne može da se osloni na telefon na putovanju npr, a da ne mora da se vuče sa eksternom.

Mislim da se varas, mi imamo jako dobar signal kod nas u Srbiji. Ja ovde u okolini Grenobla u FR, 4G jedva 1-2 crte, ako hocu da nazovem nekoga, onda moram otici 500m od kuce da bi signal nio iole dobar za razgovor.
 
Na konto signala, Srbija je raj u odnosu na DE. Pre jedno mesec-dva dana Telekom DE je malo poboljšao pokrivenost 4Ga, ali opet nije ni približno kako je pokriveno u Srbiji. Na dosta lokacija na glavnim autoputevima signalbje katastrofa, a i net je samo E, nema ni H+, a kamoli nešto više. Kaskaju dosta za nama.

OnePlus 6T via TT
 
Da, dok god si van naselja u DE, signal je slabiji, ali sada krpe sve te rupe, a i zakonsli su od skora u obavezi.

Inace po naseljenim mestima je daleko stabilnoje 4G meni na O2 nego kada sam u Srb na MTSu.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno