Šta je novo?

Samsung Galaxy GT-I9260 Premier

Надам се да је ово мој следећи телефон. Сад имам S2 ICS.

Предности:
Мало је мањи од S3 уз исту резолуцију Самолед екрана, изгледа од Nexusa, што ми апсолутно одговара.
Мало је и четвртастији, од S3 што је ОГРОМАН напредак у дизајну од S3, мада личе
Два језгра на 1.5GHz ми је довољно, ако ми је сад добра S2 на 2x1.2 GHz, ово ђе да буде још боље (Quadrant mi je preko 4000)
8 или 16GB плус MicroSD је ОК
Android 4.1 Jelly Bean right out of the box је ОК
Камере обе су ОК
Надам се да може да се приступи батерији, још није потврђено
Има NFC засад ми не треба али нека буде ту.

Е сад ЦЕНА

Претпостављам да ће да буде јефтинији од S3 сигурно 100 до 150 Евра, на малим огласима стар један дан са две године гаранције, од наших провајдера

Људи, будите искрени, да ли вам је потребна, али заиста, јача машина од овог за свакодневну употребу.

ПС: Претпостављам да ће да има OTG могућност на USB прикључку

и задње, али не најмање важно

НАДАМ СЕ И ЖЕЛИМ ДА ВЕРУЈЕМ да ће да има RGB лед диоду за нотификације, то ми много значи.

Хајде јунаци, јављајте се, шта мислите о овом телефону, и наравно, ако имате нове информације, изнесите их.
 
De bre ovo je na slici GS3...
 
nema sanse ovo da bude cist Android, ocekujem TW.
 
Pa i nije cist android, bilo je reci vec negde, kad su procurele one slike fotografija sa njim, da nisu snimeljne u "native android" formatu vec samsungovom tw.
Sada ove specifikacije, a i nedostatak "Nexus" iz naziva to samo potvrdjuju.
Po meni cena ce biti presudan faktor, mada mislim da ce biti preskup za ono sto nudi. Inace za one sto ne pate za pure android iskustvom, i vise nego solidan all around fon.
 
Poslednja izmena:
ali ima SD card :p
 
Odvratan telefon, kao i SGS III a verujem da je od iste strokave plastike a kosta ko 2 Nexusa 4 tako da ce biti vjecnaja pamjat sljamsung.. uskoro :d
 
Ako stvarno budu isli sa ovom cenom, propast modela je gotovo zagarantovana :) Ja ipak ocekujem (sto bi za sve bilo mnogo bolje) da Nexus 4 pogura i ostale proizvodjace da spuste cene svojih uredjaja (i to posteno ;) )
 
Nazad
Vrh Dno