Šta je novo?

Samsung Galaxy A73

Migrant

Slavan
Učlanjen(a)
19.07.2018
Poruke
2,693
Poena
235
Uskoro ce biti predstavljen A73 (mart ili april), navodne specifikacije:
6.7" amoled, 90 ili 120Hz
Snapdragon 778G
108MP glavna (OIS), 12MP ultrawide, 8MP 3x telefoto (OIS)
5000mAh, 25W punjac, IP67, stereo zvuk...
Deluje kao budzet verzija S22 Ultra, 😅 minus periskopska kamera. Neka pruzi 60% performansi Ultre, pa jos ima Snapdragon SoC koji malo trosi i eto sasvim solidnog budzet telefona.

 
Ako budu ove specifikacije ide to na minimum 700 evra kod nas.
 


Inače šuška se da A serija u Americi dolazi bez punjača u pakovanju. Ako tako bude, očekujem da će od iduće godine biti ista situacija i u Evropi
 
Ovo su iste specifikacije koje ima A52s 5G. Razlikuje se senzor kamere, 10% veca baterija i 0.2" veci ekran.
 
Poenta je da se zove A73 i da kosta 50-100% vise.
 
Osim SoC-a, verovatno prednje i ultrawide kamere, sve ostalo je drugacije. Baterija, velicina ekrana, ako bude dolazio sa punjacem bice 25W u kutiji, glavna kamera drugacija plus telefoto koju A52s nema... Verovatno ce brzo da padne na 400e ili manje na oglasima. Pre 2 meseca S21fe je kostao 750e, a sad ih ima za 470e na oglasima. Nije to iP da drzi cenu... 😁
 
Osim SoC-a, verovatno prednje i ultrawide kamere, sve ostalo je drugacije. Baterija, velicina ekrana, ako bude dolazio sa punjacem bice 25W u kutiji, glavna kamera drugacija plus telefoto koju A52s nema... Verovatno ce brzo da padne na 400e ili manje na oglasima. Pre 2 meseca S21fe je kostao 750e, a sad ih ima za 470e na oglasima. Nije to iP da drzi cenu... 😁
Vecina razlika koje si naveo je prakticno nebitna. Najbitnije razlike bice u nazivu telefona i u ceni.
 
Odakle je ta informacija, pošto su danas predstavljeni samo A33 i A53.
 
Kakav fail. Glavni "feature" telefona 108MP kamera. Videli da Kinezima ide marketing sa megapikselima dobro, pa krenuli i oni 😁
 
No Huawei no party..
 
Dzaba cekate samnsung a73 nece dolaziti na nase trziste tako mi receno od samnsung podrske na njihovom sajtu
Pa sam uzeo samnsung a52s 5G
 
Ludost je ako to naprave.
 
Dzaba cekate na nase trziste nece dolaziti A73 tako bar rekla Tamara iz podrske samnsung
Ako mi neverujete lepo ovde na forumu pocetnu stranu imate reklamu samnsung kliknite i tu van je cet prozor podrka pa pitajte
Ako su mene slagali iz samnsug podrske onda i ja vas slago
 
Ma ne čekam nego mi specifikacije delovale interesantno...
 
Evo vam poredjenje sa A52s. Za kameru nisam gledao, displej malo bolji na A73.

Cak i da ga bude, ne isplati se.
 
E baš bezveze što neće dolaziti A73 u Srbiju, možda će biti na KP kod onih što prodaju iz Madjarske
 
Nazad
Vrh Dno