Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

KOliki vam je SOT sada zakrpa 1 avgust 2021, andorid 11, 3,1 ?? Ja uzeo polovan A71 i maks izvucem 4 sata sota, AOD radi od 07 do 23 h, bluetooth ceo dan, pomalo mobile data, lokacija ukljucena, malko poruke, i pozivi standardno!
 
A ostali ? Kol;iko Vam svucew mob u toku noci, tipa od 00 do 08h? Da li je normnalno da svuce 7 posto ?
 
Je l se nekom izlizao oleofobni sloj na displeju? Imam telefon već godinu i po dana i primetio sam da prati više ne klizi na donjoj polovini ekrana kao pre, naročito u delu oko senzora otiska prsta.
Takođe, kad posmatram ugašen ekran iskosa, vidi se neka fleka na donjoj levoj trećini ekrana. Ne može da se obriše. Inače, pri uključenom ekranu se ništa ne primećuje.
 
I vise od jednog dana, tipa 1 dan i 7 sati, ali mi nije non stop ukljucen Wifi ili mobile data, ali zato jestte bluetoog zbog galaxy watcha!
 
Recite mi da li samo ja imam sivu ikonu za blic u camera modu za ultra vide camoreu ili je stvarno nema ??
 
Nema blica u ultrawide modu.
 
Koje ce ovo biti azuriranje? Drugo po redu?
A obecali su ukupno tri?
 
Slučajno juče na Galaxy Store-u video da su dostupne aplikacije iz Good Lock Labs i u Srbiji.

Probao One Hand Operation +, danas ću da vidim šta još ima...

Od kad ovo radi u Srbiji?
 
Drugari na poslednaj dva punjenja telefona pri koriscenju istog ma 15 posto baterije telefon se sam ugasi i pise 0 posto, kad ga stavim na punjac krece da puni od 15 posto! Da li je to otisla skroz baterija ili ? Da li zna neko koliko kosta original baterija sa montzom naravno ?
 
Kasne dobrih 2 meseca...
Nadam se da nece biti ovako i sa 12 verzijom androida.
 
Ahm...
 

Prilozi

  • Screenshot_20220105-195913_Device care.jpg
    Screenshot_20220105-195913_Device care.jpg
    61.8 KB · Pregleda: 64
Društvo imam pitanje, koristim ovaj telefon godinu i po dana i u zadnjih par mjeseci imam problema sa zvucnikom. Konkretno receno kada pustim muziku i pojacam zvuk na maksimumu, nakon minut i po zvuk se smanji i ostaje tako. Naišao sam na neke aplikacije tipa "speaker cleaner" koje su mi pomogle prvi put ali kada se problem vratio prije dva mjeseca više ni one ne pomazu. Moje pitanje je da li se nekome dešavalo i sta bi mogao biti uzrok? Imam garanciju ali bih morao čekati desetak dana a zbog posla ne mogu.
 
Meni to deluje kao softverski problem, ako se vec resavalo nekim aplikacijama. Mozda bi pre servisa mogao sam da uradis fabricki reset, jer moze da se desi da i oni isto urade.

Dopuna:
I proveri media volume limit (u podesavanjima volume pa na tri tackice)
 
Poslednja izmena:
Meni to deluje kao softverski problem, ako se vec resavalo nekim aplikacijama. Mozda bi pre servisa mogao sam da uradis fabricki reset, jer moze da se desi da i oni isto urade.

Dopuna:
I proveri media volume limit (u podesavanjima volume pa na tri tackice)
Hvala puno na odgovoru. I mislio sam to da odradim kao poslednju opciju. Da napomenem da se uvijek kad se smanji zvuk cuje kao neko pucketanje par sekundi.
 
Meni se opet desilo pre neki dan, dok sam drzao upaljenu kameru, da baterija sa 25% ode odmah na 0% i ugasi telefon.
 
Kako da dokazem da je to bilo? Desilo se sada i pre jedno godinu dana. Baterija inace normalno radi, izdrzi ceo dan. Nece mi priznati garanciju za to, samo ce da drze telefon u servisu, odgovor ce bito da je neka greska bila... 🙄
 
Mislio sam da se to cesto desava, obicno kad tako sa npr. 20% odjednom padne na nulu, znak je da je dotrajala i menjaju je... A posto ti se samo 2x desilo, veliko je pitanje da li bi je zamenili...
 
Mislio sam da se to cesto desava, obicno kad tako sa npr. 20% odjednom padne na nulu, znak je da je dotrajala i menjaju je... A posto ti se samo 2x desilo, veliko je pitanje da li bi je zamenili...
Misliš na ovo?
I meni se desila par puta za godinu dana Ista stvar!
 

Prilozi

  • Screenshot_20220127-085653_Device care.jpg
    Screenshot_20220127-085653_Device care.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 30
A52s dobio danas android 12 pomerili su sa kraja februara na početak te možemo se nadati u martu nadogradnji.
 
Nazad
Vrh Dno