Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

I sve bude super par dana a onda polako počne vazduh da se uvlači ispod. Tako je barem meni bilo kod dva stakla, uskoro se spremam treće da stavim.

I onda se više isplati skuplje platiti i biti miran.

Nadam se da će u tvom slučaju biti dobro.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Videću, ako krene vazduh, onda samo neka folija čisto zbog grebanja.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja stavio Nilkin armor frost masku I onaj 3d cp+ plus staklo, ne primećuje se i nije se pojavljivao vazduh ispod a ni po ivicama... Staklo sam na kraju slomio jer mi je muški ispao na mermer... Držao sam ga još par nedelja dok nije vremenom postalo oštro na mestu gde je puklo ali čak ni tad se nisu pojavljivao vazduh i teško sam ga skinuo, lepo se zalepio... Ali spasilo mi je ekran, treba ponovo da kupim samo
 
Nillkin staklo (a i masku) sam koristio od prvog dana, odradilo je posao tj zastitilo ekran od jakog udarca (u toj borbi je naravno dalo svoj zivot). Stavio ponovo, ovaj put (naj)skuplju verziju posto one srednje koju sam prvi put stavio vise nema u ponudi.
Imao problem sa prasinom prilikom montiranja, resio na onaj ranije opisani nacin (otvoren prozor + otmicarka). Sutradan mi ispadne sa 2+m visine na cosak, sreca pa imam masku sa onim ojacanjima po coskovima (odskocio je kao na trambolini). Prosao bez ostecenja samo se staklo pomerilo u stranu iako je zalepljeno. Ponovo prozor+otmicarka i evo ga perfektno lezi bez prasine, bez vazduha... isplatio mi se Nillkin iako je u startu bio 3.000+ din (maska+staklo).
 
*mjau**mjau**mjau*, šta vi radite sa tim telefonima?
Ne pamtim kad mi je telefon ispao iz ruke.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ne pamtim ni ja, moji telefoni, kad ih prosledim dalje posle godinu, dve, su u mint stanju ali sad u tri dana zamalo dvaput da pogine.
Prvi put mi ispadne slušalica fiksnog telefona po njemu ali onako kad je pojuriš pa je zakucaš još jače.
Drugi put, izlazim iz auta, telefon mi u desnoj ruci dignut da ga ne opalim o nešto, zapnem laktom o ćošak vrata i sa dva metra o asfalt...
I dalje je mint :)
 
Poslednja izmena:
Ima li neko iskustva sa ovim staklom mozda?
5bd8efb0b51658d2c9ff59d2d1928bf6.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
To je staklo, koje ima crne ivice oko ekrana. Kao okvir.
Uvoze ih sve veleprodaje koje uvoze sve za mobilne telefone.
VIP, 3g, MS

Sasvim pristojna stakla za tu cenu.
Znam da se u NS krece oko 1200 din.

Pogledaj mobilniduca.rs, to je maloprodajni sajt od VIP-a. Oni su uvoznici za Srbiju.


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li može da se namesti na kameri da fotografija ima zamućenu pozadinu prilikom slikanja?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Hvala [emoji846]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Stiglo ažuriranjeScreenshot_20201224-104139_Software update.jpg

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ne znam zašto ne iskače poruka da imam update već uvek moram da sam proverim...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ma novembarsko,nista narocito,ocekivao sam decembarsko

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima treba mi pomoc, pre manje od sat vremena na samsung a71 prestao iz cista mira da radi touch, zazvonio telefon hteo da se javim ali nije reagovao. Sada telefon radi prima poruke i sve ostalo samo ne reaguje na dodir ne mogu ni da ga restartujem jer trazi potvrdu na ekranu. Tasteri sa strane rade. Da li je neko imao slican problem i da li ikako mogu da restartujem ili ugasim telefon
 
Zadrzi power dugme osim ako nemas neke rutine podesene. Kada se ponovo upali, *#0*# i testiraj ekran.
 
Ima li neko iskustva sa senzorima? Naime senzor blizine reaguje tek skoro da ga dodirnem-na odprilike 3 mm od ekrana. Ranije je to bilo bar na 2cm od lica...Jel moguce da se on istrosi i da nema onu svoju osetljivost??
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da ga restartujem duzim drzanjem power i volume down tastera i touch proradio
 
20210102_071314.jpg
Ima li neko slican problem,sporog ucitavanja slika kad hocu da ih posaljem preko viber app?
 
Imam A71 od pre neki dan ali nisam primetio da zaglavi pri biranju ili slanju slika.
 
Viber folder je u pictures, slike u dcim folderu kod mene
 
Пошто сам препоручио доста људи А71, занима ме само каква је батерија у свакодневној употреби, каква су искуства?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Zadovoljan sam sa a71 baterija ima oko 6-7 sati sot sa upaljenim aod ,wifi, mobilni podaci, glatko i fluidno radi ekran je fantastican, kamera sa gcam jako dobra. Imao sam poco f1 i meni je A71 bolji telefon za svakdnevno koriscenje ,igrice ne igram
 
Zadovoljan sam sa a71 baterija ima oko 6-7 sati sot sa upaljenim aod ,wifi, mobilni podaci, glatko i fluidno radi ekran je fantastican, kamera sa gcam jako dobra. Imao sam poco f1 i meni je A71 bolji telefon za svakdnevno koriscenje ,igrice ne igram
Хвала на информацији, имају ми неки пријатељи али их нисам питао како их служи батерија, сад сам препоручио неком колеги А71 да узме па чисто да га обавестим о батерији пошто није све у спецификацијама на папиру...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Takodje ga koristim vec par meseci i ne vidim neku preteranu potrebu za boljim/skupljim telefonom(a imao sam ih skoro sve).
Baterija odlicna, bez problema 2 dana sa normalnim koriscenjem bez igrica, filmova i muzike, sot 8 do 10h u zavisnosti koliko razgovora obavim.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Voleo bih da vidim taj SoT :)
 
Baterija solidna..ja punim svaki dan ali ga drndam..ne ko poco x3 , mozda 30% slabija..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Добра је батерија скроз, ево сад ми јавља пријатељ који има А71 остало му 40% а има 5h 23min SOT, уз гледање филмова, инстаграм, разговоре и остало..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Na wifi sam max izvukao 8 SOTa ali tu u proseku je 6-7, na 4G bude između 4-6SOTa, ali tu je i malo igrica, stalno sinhronizovanje sa satom itd.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno