Šta je novo?

Samsung Galaxy A54

Pisao sam već o bateriji nekoliko puta, realno, kod mene je sve uključeno non-stop, 120Hz, rutine, BT za muziku itd ako ne igram zahtevne igrice, opušteno izgura ceo dan.
 
Baterija traje solidno, sa 2-3 SOT (nista zahtevno) sam punio telefon na 2-3 dana.
U zadnje vreme delim internet dok sam na poslu i uvece bude na oko 40% pa moram da ga punim svaki dan.
U svakom slucaju - ja zadovoljan.
 
Pa baterija je oke zavisno sta ocekujes.
Ja imam dve kartice sve vreme ukljuceno, mobilini internet ne gasim i wifi je non stop upaljen, pa kada se nakaci, nakaci se :p
BT isto non stop upaljen spojen na sat nekad na auto. drusteven mreze mozda provedem do 3h dnevno i navece kad legnem na spavanje imam oko 15-20% baterije
 
Jel radi nekom volte na a54 na A1 mreži (pripejd)?
 
Poslednja izmena:
Stiglo azuriranje A54, sad fotka nije prenaglasenih boja nego su boje hladne.Zut zid u sobi je sad limun zut :(
 
I ja ažurirao, i jesu sredili boje kada se fotka noću i pod veštačkim svetlom, sad je to približno realnim bojama kako vidimo.
 
nope, presao sa prepiad na postpaid, sacekao 15 min resetovao mob
 
Znači ipak nije pripejd, nego postpejd kod tebe...
 
Društvo treba mi pomoć...navikao sam na prethodnom telefonu da mi se ekran osvetli kada stigne sms, poruka sa bilo koje aplikacije, mail ili bilo koje obaveštenje. Sada na ovom telefonu nigde ne mogu da pronadjem tu opciju. Jedina aplikacija koja mi osvetli ekran je Viber koji to ima integrisano da se dozvoli ili ne.
Ako neko može da pomogne i ima rešenje, hvala unapred.
 
Društvo treba mi pomoć...navikao sam na prethodnom telefonu da mi se ekran osvetli kada stigne sms, poruka sa bilo koje aplikacije, mail ili bilo koje obaveštenje. Sada na ovom telefonu nigde ne mogu da pronadjem tu opciju. Jedina aplikacija koja mi osvetli ekran je Viber koji to ima integrisano da se dozvoli ili ne.
Ako neko može da pomogne i ima rešenje, hvala unapred.
Na srpskom mi je telefon ali nadam se da ću pomoći. Znači uđeš u podešavanja tj. klikneš na ikonicu u obliku zupčanika. Onda pristupačnost ili ti accessibility na Engleskom. Sledeće napredna podešavanja, pa obaveštenja blicem i tu je ta opcija koju tražiš. Pozdrav.
 
Na srpskom mi je telefon ali nadam se da ću pomoći. Znači uđeš u podešavanja tj. klikneš na ikonicu u obliku zupčanika. Onda pristupačnost ili ti accessibility na Engleskom. Sledeće napredna podešavanja, pa obaveštenja blicem i tu je ta opcija koju tražiš. Pozdrav.
Hvala svakako, ali nije to ono sto trazim. Video sam vec tu opciju i sa njom dobijam samo da se ekran osvetli u nekoj boji. Meni generalno treba da se upali i to je to, bukvalno sve to samo da nema boja i slicno. Kao opcija na Viberu "osvetli ekran za poruke".
Na poslu obicno ili ugasim ton ili ne obracam paznju na telefon i na zvuk poruka, ali kad je ispred mene upali se ekran i odmah vidim sa koje aplikacije je obavestenje i da li je hitno ili ne. Ovako ne cujem zvuk ili je namenski iskljucen i stalno moram da ga aktiviram i proveravam, a to mi je malo zamorno jer nisam navikao na to.
 
Puniće se max od 25W, toliko može telefon da povuče, a ako je drugi standard tog punjača za brzo punjenje i sporije od 25W. Meni je recimo šaomi punjač od 33W punio max brzinom od 15W.
 
Kako to mogu proveriti kojom voltazom puni,mislim koliko wati dolazi do telefon?
 
Ja imam utičnicu koja pokazuje potrošnju struje, i mogu da ubodem bilo koji aparat i vidim trenutnu potrošnju.
 
Aha..Hvala u svakom slucaju. meni je bitno da ne sjebem fon,zato sam i pitao..
 
A54 podržava max 25W. Kupiš original punjač i ne brineš. Nema potrebe za eksperimentisanjem.
 
Ako koristis samsung modele,kupis odmah 45w.da imas za.kasnije
 
Kabl 2 metra, debeo Bog me.
 
Zanimljiva im dinamika puštanja security patch update-ova 😂
Update sa januarskim security patch sam dobio 1. ili 2. februara a update sa februarskim security patch stigao danas.
 
Ja nisam nasao u ovim prodavnicama koje prodaju po centru Bg-a.
Mozda preko Samsung-a i klasicne garancije gde je nesto jaca cena moze da se bira, ove ostale prodavnice nemaju koliko sam ja primetio.
 
Ja uzeo u Tehnomedia prodavnici i ima, ja mislim da bi esim trebao svaki da ima...
 
Nazad
Vrh Dno