Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

И сада класик питање радити хард ресет или не.
За сада све ради ОК. [emoji848]

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Ja uradio hard reset i nisam pogrešio.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Nema ga na play prodavnicu vec neko vreme antatua. Ima ga i na huawei appgallery
 
Da li su veći skorovi? Nisam nikad probao Antutu zato što je kineski spyware i zato je i povučen sa storea.
 
Da li su veći skorovi? Nisam nikad probao Antutu zato što je kineski spyware i zato je i povučen sa storea.
Jesu. Ranije je bilo 150000, 160000. Jel Samsung Kinez ili Juzno Korejanac? Mislim da antuntu nije stelovan za Samsung, al ko ce ga znati. Ali jeste lepo radi sistem. Izmedju Emui10 i OneUI2, mislim da je prednost na strani Samsunga.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nije štelovan, ali ko zna, ne bi ga samo zbog toga povukli sa storea. Sa druge strane meni vrlo ima smisla da je veći score, animacije mnogo fluidnije rade sa manje procesorske snage.
 
Otkad se updejtovao telefon na android 10, neke od glavnih notifikacija su postale silent notifikacije i pojma nemam kad pristignu jer nema tona uopšte. U apps podešavanjima je sve normalno podešeno ali neke aplikacije jednostavno daju silent notifikacije. Jel može nekako da se isključi ta opcija silent notifikacija? Neki smart notifications sistem.
 
Poslednja izmena:
Otkad se updejtovao telefon na android 10, neke od glavnih notifikacija su postale silent notifikacije i pojma nemam kad pristignu jer nema tona uopšte. U apps podešavanjima je sve normalno podešeno ali neke aplikacije jednostavno daju silent notifikacije. Jel može nekako da se isključi ta opcija silent notifikacija? Neki smart notifications sistem.
Kod mene se cuje zvuk kad stigne notifikacija, za sada. Ali meni je martovska security zakrpa za OneUI2.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Probaj ovo. Notifikaciju samo malo gurni ulevo, pojavice ti se kljuc za podesavanja i prati ovo.Screenshot_20200414-192223_One UI Home.jpgScreenshot_20200414-192101_Settings.jpgScreenshot_20200414-192123_Settings.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Sad vidim Accubattery na screenshot pa se setih, u desetki uopšte nema da piše SoT u podešavanjima telefona. Sramota.
 
Jel imao neko bagove sa launcherom i brzinom rada nakon apdejta na Android 10?

Tast ne moze uopste da otvori app drawer i koci i zamrzava se konstantno, restart ne pomaze.

Posto ne mozemo da se vidimo zbog cele ove uskrsnje situacije, pokusavam da odgonetnem jel on cacnuo sta ne treba ili se nesto pokarambasilo samo od sebe.
 
Ja sam imao isti problem, resio ga menjanjem podešavanja navigacije.
Settings > Display > Navigation bar

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ja uvek resetujem uređaj posle tako velikih ažuriranja, i mislim da je to pametno, pogotovo što su se od desetke promenile skladišne lokacije zbog Scoped Storagea. Recimo Viber čuva slike i video zapise na drugim lokacijama sada.
 
Ovo sto je DoDo napisao resava problem iz prve. Neverovatni su.

Hvala! :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni se desava /na zeninom tel/, da otprilike posle update na 10, da senzor blizine sporije radi. Najgore je kad se prica pa hocu da prekinem vezu, jednostavno ne pali displej nego moram da stisnem power dugme, da ga upali, da bih prekinuo.... Jos nekom, resenje ?? Naravno resetovan tel posle update na 10...
 
Moj telefon jos nije dobio update na 10-tku...
Vidim da svi pisu kako su vec dobili a kod mene jos nista...da li je to neki problem kod mene ili mozda ima jos takvih koji nisu dobili update na 10-tku.
 
Pa kad onda mi koji nam je 4/128 mozemo da ocekujemo 10-tku.Znaci niko jos nije dobio 10-tku ko je na 4/128 ili ko ima tel na evropsko trziste.
 
Dobio ja. 4/128 uzet u MTS-u.



Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Dobila je i moja supruga prije par dana. Telefon uzela u m:tel-u BiH.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Kod mene jos uvek 9, samo sam u zadnjih 7-8 dana jako cesto primetio da se pojavi poruka No SIM card inserted pa mi nestane mreze pa se za par sekundi pojavi i bude ok i onda mi otvori opcije za dual sim. Ne koristim drugi SIM slot, ali me smori. Telefon je pod garancijom, ali ako je nesto nebulozno ne bih da se cimam sa servisom. Ima li neko slicnih iskustava, meni se ovo zna desiti i po 5-6 puta na dan, a onda par dana nista i opet.
 
Rekao bih da je softverski, samo da nije stara kartica - rucno secena na nano velicinu....
 
Nije rucno secena, ali cu svakako otici zameniti pre nego odem u servis. U medjuvremenu me pogodio update na 10ku ali je situacija opet ista.Ide zamena kartice u ponedeljak.
 
Nazad
Vrh Dno