Šta je novo?

Samsung Galaxy A32

outlaw

Nenadmašan
Učlanjen(a)
11.01.2002
Poruke
5,977
Poena
2,495
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X w/ AMD Wraith Prism LED RGB Cooler
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
16GB (2x8) DDR4 3200MHz A-DATA AX4U32008G16A-ST50 XPG
GPU
GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G
Storage
ADATA XPG SX8200 Pro NVMe SSD 512GB M.2 2280 PCIe & WD Red Plus WD40EFPX 4TB CMR
Zvuk
Creative Sound Blaster Z
PSU
BeQuiet Pure Power 12M 750W ATX 3.0
Kućište
NZXT H5 Flow w/ 4x Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB & 2x Arctic P14 PWM PST A-RGB 0dB circus
Monitor
Samsung SyncMaster 2443BW 24" 1920x1200
Miš & tastatura
Logitech G502 Hero & Logitech K740 Illuminated Keyboard
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
GoPro HERO10 Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet

Deluje pristojno, razmišljao sam da ga uzmem za klinca.

Ekran 6.4", Super AMOLED, 90Hz osveženje, baterija 5000mAh.

Da li ga je neko u međuvremenu pazario, kakvi su utisci?

 
Toni je odradio recenziju A32 5G modela. Koliko vidim, jedna od razlika je u otisku prsta, koji je kod 5G modela smešten na power taster, ali i u ekranu, jer 5G ima TFT ekran (?!) sa 1600x720 rezolucijom (?!).



Evo recenzije i na GSM areni :)


Upoređivanje A32 i A32 5G:

 
Ako ikome znaci, evo ja pre mesec dana uzeh kao sluzbeni, i sasvim prijatno sam iznenadjen.
Ekran odlican, ne znam otkud u donjoj klasi, Ima ga u L* shpu za 200e, to je korektna cena. DA je jos i 2xA76 i 6GB rama, bio bilo bi to dugorocno resenje. Bio sam vrlo skepticna, ali prosto sam morao da zamenim stari sluzbeni, to je imalo, uzeo sve pokusavajuci da mu nadjem mane, ali potpuno korektno sve radi uz odlican ekran.
 
Jedno pitanje u vezi ovog telefona: prilikom slikanja ne uključuje se blic. I kad stavim na automatski i kad ga podesim ručno, ne će. Inače svetlo radi kad ga uključim bez kamere, ako to nešto znači.
 
Zena ima a32 oko godinu dana i na ekranu joj ostaje ghost efekat iz aplikacije koju koristi svaki dan, da li to moze da se sanira i da li garancija to pokriva?
 
Garancija, nema tu spasa ako ima takav efekat. ProMobi i resice.
 
Izasao android 13 za a32.Vrlo glatko radi.Telefon za svaku preporuku.
Zena ima a32 oko godinu dana i na ekranu joj ostaje ghost efekat iz aplikacije koju koristi svaki dan, da li to moze da se sanira i da li garancija to pokriva?
Osvetljenje mora na automatsko i tamni rezim.To su preventivne stvari da se nebi javio ghoust efekat.To je boljka amoled ekrana jer su organic.Ako se ipak pojavilo probajte reklamirat.
 
Jel moguće na ovom modelu preko neke kamera aplikacije dobiti mogućnost menjanja shutter speed, npr. 30 sekundi?
 
Ja imam a52s dok zena ima a32. Isti android imamo ali ona ima problem sa viberom. Ako ga ne koristi pa ako pola h, mozda 1h kada se posalje poruka, pozove na viber ne dobija obavestenje, stoji jedna kvacica za poruku. Kada joj pustim sms onda joj se mob "probudi" i stigne joj i obavestenje za viber.
Stavio sam za viber:
  • unrestricted za bateriju
  • u viberu sam prekopirao kao i kod mene podesavanje, ono za wifi da bude aktivno i jos bese ima neka opcija da bude ukljucena
  • zakljucao sam viber u otvorenim aplikacijama
  • stavio na exclude za oslobadjanje iz ram memorije.
  • stavio da nikada ne stvavi u sleep ili deep sleep

Prvo sam mislio da se to desava samo kada nije u wifiju ali sve jedno je da li je wifi ili mobile data. Ne znam vise sta da radim, unrestricted bi trebao da je najbitniji u ovome ali ne radi posao.
 
Imam A32 i primetio sam čudnu pojavu, kada uđem u aplikaciju Galerija ekran izgubi crvenu boju, čim izađem iz aplikacije vrati se boja normalno,
ažurirao sam aplikaciju i ne znam u čemu je problem, prvo sam mislio da je crko ekran a onda sam ustanovio da se dešava samo kad pokrenem Galeriju.
 
Vratio sam na fabrička podešavanje i rešio problem.
 
Nazad
Vrh Dno