Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl

Ja pomislio da se brinu za zdravlje turista.... svugde ista bagra :)
 
Ja pomislio da se brinu za zdravlje turista
Da to sam zaboravio da dodam.
Ako bi išli preko registrovane agencije oni bi vas vodili najsigurnijim putevima po zoni i u slučaju narušavanja vašeg zdravlja mogli biste se nadati nekakvoj naknadi, adekvatnijem lečenju itd.
Kažu, ljudi koji žele da posete zonu su razni, avanturisti, ekolozi, potreba da se vidi zamrznuta sovjetska era, građani koji su nekada živeli u toj zoni i na kraju sami S.T.A.L.K.E.R.i. :happy:
 
Poslednja izmena:
Ali onda moras da pijes koagulante, jer od tog artefacta ti slabi koagulacija. ;)
 
Smirnof i Baltik Vodka rešavaju problem radijacije, nemaš problema. ;)
 
Da li neko može da mi pošalje linkove za prevod za Stalkera (svi delovi)?
I možda neki mod koji poboljšava grafiku, naročito za Shadow of Chernobyl.
 
Како се нико није сетио да направи неки мултиплејер мод ове игре.
 
Sta ce ti MP mod kada igra ima svoj MP?
 
Taman posla da uzmes original.
 
Neko sedi celi dan uz pc i pravi igre kako bi prehranio porodicu. ;)
Zacarani krug.
 
Poslednja izmena:
Evo upravo sam kupio S.T.A.L.K.E.R. celi serijal sa tog sajta + jos 7 nekih bezveznih igara.Ali morao sam da kupim ovo(i ako imam skinute ......),ali prosto obozavam ovaj serijal.Hteo sam i ranije da kupim one special edition pakete gde se dobije sve zivo:d.Ali me prosto dusa bolela da dam toliko para.
Tako da od danas igram legalno S.T.A.L.K.E.R. to mi je omiljena igra i mislim da sam svaki deo presao bar bar 10 puta.
Da ih malo pomognemo mozda i pokrenu ponovo S.T.A.L.K.E.R. 2

A da ceo paket me je kostao 7.89 eur:)

E da ne znam koja je fora ali izgleda steam daje dead island i dead island riptide za dz.Upravo ih skidam.
 
Poslednja izmena:
Jel hoce neko da igra Stalker multiplayer?Ovi rusi nisu normalni koliko cituju:d.Znaci lete sa zgrade na zgradu.
Steta sto nema vise nasih,pa da opalimo malo po zoni:)
 
jedno pitanje sa iskusne citere :) kako da zaustavim vreme u igri, ostalo mi je jos sat vremena do isteka ugovora i hteo bi na kratko da zaustavim sat kako bi mogao pokupiti nagradu ili cak ako je moguce da povecam brzinu trcanja da bi preleteo to rastojanje :)
 
Reši se tereta koji nosiš, trčaćeš duže, odloži ga u neki box.
Uzmi samo pušku, kutiju metaka i 10 energetskih pića i trk, naravno, izbegavaj konflikte na koje natrčiš.
 
Tesko da se vreme nece pomeriti kada bude prelazio checkpointe.
 
ovo sto je djordje rekao,ili man up i raniji sejv. :) kad sam vec tu,AA 2.1>>>>>>>>sve
 
E ovako ja se vec nalazim u Cordonu na ulazu tu imam austosave (predhodno snimanje mi je unazad 5h igranja zato mi se to sve ne prelazi opet ako ne moram) po casovniku igre imam nekih 16min koliko je to stvarnih sekundi ne znam i za to vreme treba da pretrcim do Sidorovica u bunker. Dobra stvar je da sam nasao neki trainer za verziju 1.0006 (gog) koji od opcija ima u neogranicenu izdrzljivost i God mod, sa tim aktiviranim stvarima dodjem do 6m od Sidorovicevih limenih vrata. mozda sa jos malo vezbe i srece uspen i to da resim ali tesko. Dobra stvar je da postoji trainer za verziju 1.0001 koji u svojim opcijama ima i mogucnost trcanja super brzo, sad mi je ideja da nadjem narodnu verziju 1.0001 prebacim sejvove trenutne u nju, zavrsim tu misiju i opet prebacim sejvove u 1.0006 verziju. Da li je to moguce???

prva mi je ideja bila da mi neko od modera pomogne oko usporavanja vremena ali izgleda nista od toga.
 
nesto nisam siguran da ce sejvovi narocito sa gog-ove verzije (koja realno ko zna koja je ma sta pisali jer pola modova ne radi sa njom) raditi sa 1.0001.cak bih se kladio da nece. :) u svakom slucaju,ako ne nadjes po netu imam ja original verziju sa sve prvim krekom,tu preferiram jer jos nisam nabasao na mod koji nece da radi sa tim (kad se pecuje naravno,plus neki modovi traze sesticu neki peticu itd).e sad,sbb-ov mi je upload pa ako mozes da cekas,a ako su konacno zavrsili onaj brod u Khorinis-u i imas opciju da doplovis do medaka nikakav problem da se prebaci. :)
 
Legendarna igra :) Presao STALKER SoC Completed 2009 pre neki dan :D Razvio sam tradiciju da Zonu moram da obidjem bar jednom godisnje, od Clear Sky ( ma koliko bagovit bio), preko Shadow of Chernobyl, do Call of Pripyat, kog dovrsavam za par dana. Nikako da se zasitim, jednostavno unikatna igra i ima svoj nezamenljivi smek.
Radila je super na kartama od 9600GT, pa sve do 980Ti ( na 450FPS do duse :d ).
 
Bacicu se u ispitivanje tih modova sta nude :) Completed mi je dodao opravku oruzja i oklopa, kao i dodavanje lansera granta na GP-37. Potreba za spavanjem mi se takodje svidja.
 
Complete je davno prevazidjen i uopste nije to za sta se predstavlja. To nije mod koji ce ti dati vanilla gameplay plus fixevi.
Evo i zasto:

- All weapons have their accuracy increased by 10-20.
- Damage done to everybody is decreased by various percentages.
- Weight limit is increased by 10kg, the maximum being 70kg. In vanilla, the Exo-suit enabled up to 80kg!
- Limits NPC's eye sight distance so they can't spot you from beyond ~100 meters. Said to remove enemies skill to spot you from "unrealistic distances," but really means you always see them first every time.
- Sound radius of the knife and other critical sounds such as death cries, falling dead bodies, night-vision goggles, grass, and footsteps are greatly reduced.
- scientific suits with 90% rad protection now feature an anti-rad injection system.
- Bandages auto-apply at 10% health.

The following features are also available in other mods, but are usually balanced out with other forms of difficulty:

- You can bribe hostile factions to leave you alone.
- A repair kit that lets you service your armor and weapons without the need for a trader can be bought from traders.
- The bar trader and Screw now sell weapons and armor repair services.
- Elite Nightvision, essentially the black & white night vision based on the psy_antenna postprocess effect, replaces the original UV-based blue NV. Perfect vision in the dark is now possible, even without a real light source.

In short, it makes the game a bit easier than vanilla, which may be fine if you are a pure-FPS type of player.

A sve to sto si naveo imas u ZRP, i puno vise.
 
Ja igram Call of Chernobly i odlican je. Koji jos mod da probam posle?
 
Nazad
Vrh Dno