Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. serijal modovi [Mod FAQ]

Moraću da probam. Stavih onaj outumn, nije loš...
Pominju onaj alpha za 20i neki april?
 
Pa alfa je stand alone igra, nije mod koliko sam ja upucen.
 
Jedva cekam, nadam se da je stand alone, ko da se bakce sa osnovama i patch-evima. :)
 
Rekli su da jeste,ali da ce neki stari patchevi biti neophodni.
 
Mani se LA, to je kao roman Čekajuć Godoa.
Ja igram STALKER SOUP za SoC to je kombinacija najboljih modova, mod je ogroman 15 GB. Trenutno je aktuelna v2 ovog moda koji ima preko 50 mapa za igranje.
Takođe postoji i Priboi story mod za SoC koji menja game play i ljudi sa STALKER Balkan zone su ga uspešno preveli na SRB, mod je odličan i dok dođem kući postovaću link za .exe verziju. ;)
 
Na linku ispod možete preuzeti najnoviju verziju STALKER SOUP moda koji donosi 54 mape.

https://onedrive.live.com/?cid=8DC5...id=8DC51A0073FAF85F&id=8DC51A0073FAF85F!47543

Na ovom linku možete preuzeti poslednju zakrpu za novu verziju moda kao i ostale dodatke za ječe teksture i druge detalje, upustvo i sl.

https://onedrive.live.com/?cid=8DC51A0073FAF85F&id=8DC51A0073FAF85F!113

Nova mapa

13914733704_2e33c07662_c.jpg
13914572804_c9aca2a410_c.jpg



Video za instalaciju, doduše starog moda ali procedura je ista i za novu verziju. ;)




Na linku ispod možete preuzeti fenomenalni Priboi stori mod u .exe varijanti koji je preveden na srpski.

13891097176_a2ab12902d_o.png


https://www.dropbox.com/sh/nz8luxm9fco3343/_6xjrPLsaw


Za oba moda najbolje je da instalirate redom sve zakrpe 1.0001, 1.0004, 1.0005 i 1.0006.

Sretno u zoni. :wave:
 
Poslednja izmena:
Procitao sam gomilu komentara o tom modu,gomila bagova. Nisam nasao post da nekom valja nesto. Lepo izgleda,ali batali,ko ima zivaca da se bavi gomilom bagova.
 
Da tačno je da ima bagova ali ljudi to redovno peglaju i meni je igrivo
Probaj Priboi story ;)
 
Treba svakog trenutka za izadje,eno izasao je Manual i OST.
 
Probaću ovo ali me nervira što po tim modovima menjaju skybox koji je naročito u prvom delu (SoC) razbijao. Baš je fora što je vreme konstatno bilo oblačno i tmurno. To je još više pojačavalo utisak oronulosti u okviru kontaminirane zone. Plus što je i realističnije izlgedala sam igra zbog toga. Kad vidim ovo plavetnilo, čisto s vizuene strane gledano, nekako mi odma to nije to i ne igra mi se...

Al ajd probaćemo... čisto da ubijem vreme dok ne iskoči Watch Dogs
 
Gde moze da se nabavi?
 
Moddb.com. Ili prvi link u guglu kad ukucas Stalker Lost Alpha
 
Ima ga na rutrackeru.
 
Grafika je da se usereš

U poredjenju s cim???

Na prvi Maj 2014...
( u odnosu na Battlefield 4, Far Cry 3, Crisis 3, Assasins cred 4...?)

Vracamo se 100-ti put na istu temu...

U Stalkeru mozes da se u****s od atmosphere i gamplay-a... za grafiku ti nikad nije trebao toilet papir...
 
Poslednja izmena:
Jel se skida nekom normalno? mega mi za kucao prvi part na 46%, torrent ne moze da nadje peer-ve, stao na 66% .

edit: proradio torent :D...
 
Poslednja izmena:
ja sam skinuo sa rutrackera za 1,5 sat...sinoc sam instalirao, regularno, stand alone... usao u igru, ukljucio sve maximalno, i krenuo prvih 2 minuta cisto da vidim na sta lici....pa lici na neki drugi SOC uz bolju grafiku, hud...u svakom slucaju to je za mene dobra vest jer kad je stalker u pitanju nista ja tu ne bih dirao a cini se da je to to...
 
Ja zasad zadovoljan. Ima nekih bagova,ali su rekli da prvog maja vec izlazi patch. Alal vera timu.
 
Bug je sto se helikopter cuje na momente cak i kad sam underground. Zna da bude naporan.
 
Igrao, sejvovao igru, izasao, da udjem opet ono igra puca... :mad:
 
Sejv puca kada promenis kontrole, moras da ih resetujes na default da bi ti radio save.

Inace stvarno ima puno bagova, najgori mi je kada predjem u novu zonu, a fps sa 60 padne na 10-15.
 
A to za fps drop izmedju zona, nije strasno jer nema akcije u tim momentima pa nije problem.
 
Nazad
Vrh Dno