Šta je novo?

RTS Planeta

brlja

Zapažen
Učlanjen(a)
24.12.2021
Poruke
9
Poena
1
Jel gleda neko rts preko ovog sajta? Imam dobar down i up, slika je čista Full HD ili HD. Međutim, problem su mi senke, kako da ih nazovem, ne teče sve glatko, a i kad teče slika glatko, čim je neka brza scena, vidi se da ima neki problem, neka dekodovanja kodovanja, pojma nemam, jednostavno nije kao na TV. A čuo sam da monitori imaju generalno kraći odziv nego televizori,pa sad ne znam šta je u pitanju. Jel zna neko?

Još da dodam da mi je monitor priključen na VGA i ima 1920x1080 rezoluciju. I prilično je star. Ima samo taj VGA priključak na sebi.
 
Instalirao sam danas ovu novu smart tv aplikaciju RTS Planeta Plus, ali ne znam kako da aktiviram uređaj ili da se registrujem. Registracija preko stare RTS Planeta aplikacije ne funkcioniše, kao ni preko web sajta, kada unesem kod koji mi se pojavi na ekranu, piše da je nepostojeći. Takođe i na mobilnu aplikaciju ne mogu da se prijavim dosadašnjim nalogom a ne vidim mogućnost registracije.
 
@zojape mislim da će ta nova platforma da zaživi, tamo negde oko januara, sredinom recimo... Još uvek je ispituju...da ne kažem otklanjaju greške... Mene buni ova stara platforma...
 
Nešto mi je ostalo u sećanju da sam negde pročitao da servis kreće sa radom drugog januara, ali nisam sto posto siguran.
 
Meni je nejasno zašto i na ovoj trenutnoj RTS Planeti postavljaju sadržaje u SD (576i). Mislim na serije u videoteci.

Šta će biti na toj Planeti Plus, koja je razlika?
 
razlika j ešto će se naplaćivati
i biće samo VOD servis
 
Instalirao sam danas ovu novu smart tv aplikaciju RTS Planeta Plus, ali ne znam kako da aktiviram uređaj ili da se registrujem. Registracija preko stare RTS Planeta aplikacije ne funkcioniše, kao ni preko web sajta, kada unesem kod koji mi se pojavi na ekranu, piše da je nepostojeći. Takođe i na mobilnu aplikaciju ne mogu da se prijavim dosadašnjim nalogom a ne vidim mogućnost registracije.
rtsarenaplus tu se registrujes i aktiviras, jos uvek nije zvanicno pokrenuto ja sam neki dan gledao juzni vetar
 
Screenshot_44.png

svaki komenatr bi bio suvisan...
 
Kako da se gleda sadržaj? Ja kada pokušam izbacuje mi nešto tipa pretplatite se na odabrani paket
 
Meni se čini da je Planeta Plus samo rebranding postojećih sadržaja iz dramskog dela RTS Planete.

Sad ima da traže pretplatu za ono što je preko Planete bilo besplatno na teritoriji Srbije.
 
Ja sam ih pitao da li će sadržaj na Planeti Plus biti u HD-u oni su mi rekli da, ali takođe da će i sadržaj na običnoj Planeti biti u HD uskoro. I onda koja je poenta ove RTS Planete+ ako će imati samo delić sadržaja sa obične Planete i još će se naplaćivati, a ne zaslužuju iskreno ni dinara.

Em što pola sadržaja na može da se vraća unazad jer je "copyright" sadržaj, em komšije imaju "RTL Play" gde im je ponuda dosta bolja od naše RTS Planete. I još hoće da naplaćuju Planetu+ a nije dovoljno što im plaćamo 300 dinara od računa za struju, i sama činjenica da pola Srbije nema one njihove tematske kanale preko kabl. operatera...
 
Isto i kod mene
 
586,90 din mesecno.
Po meni apsolutno ne vredi tih para al valjda ce im neka dobra dusa uplatiti te novce🤣
 
Izašla je nova verzija Smart TV aplikacije RTS Planete. Izgleda dosta bolje od prethodne, naročito kod TV Uživo, ima i TV vodič, nisam probao vraćanje unazad pa ne znam ima li to. Koliko sam mogao da primetim, filmovi u Bioskopu i dalje nisu u HD ali je bolje rešeno prikazivanje informacija o filmu.
 
Izašla je nova verzija Smart TV aplikacije RTS Planete. Izgleda dosta bolje od prethodne, naročito kod TV Uživo, ima i TV vodič, nisam probao vraćanje unazad pa ne znam ima li to. Koliko sam mogao da primetim, filmovi u Bioskopu i dalje nisu u HD ali je bolje rešeno prikazivanje informacija o filmu.
Da, dosta je bolja ova nova verzija aplikacije!

 
Pukla RTS planeta u toku utakmice Srbija Kamerun 502 Bad Gateway stalno izbacivalo i nije moglo da se pristupi.
 
Ja sam nekoliko puta gledao neke prenose tako preko njih i pojavi se neka greska da trenutno nisu u mogucnosti da prikazu sadrzaj ili slicno. Potpuni duduci, racunaj da su sanse 50-50 da ce ti raditi ceo mec.
 
Ni meni ne radi, ni stara ni nova verzija. Radila je to Svetskog prvenstva i mozda prvih par utakmica. Nakon toga više nisam mogao da gledam normalno jer secka / smanji rezoluciju ili čak zakoči potpuno vrlo brzo.
 
Ovu platformu korsitim za radio programe i baš često zna da zabrlja, recimo da se zvuk Drugog i 202-ke pomeša.
 
Verzija TV-a mi je 7.1.1. mada nemam RTS Planetu na Google Play. Da li bi radilo da skinem stariju apk verziju i da je instaliram?
 
Od kad RTS nema prava za emitovanje sporta na RTS planeti?
Do nedavno je normalno išao sport na RTS planeti a tek večeras primjetih da zbog zaštite autorskih prava ne ide...
 
Ni kviz Potera ne moze
 
Ima u tv rasporedu na rst sajtu sve obeleženo što ne može ići
 
Ima li neko apk od Android TV verzije? Sve što nađem na internetu je apk od mobilne verzije.
 
Nazad
Vrh Dno