Šta je novo?

RTL play

Compadre91

Poštovan
Učlanjen(a)
30.11.2020
Poruke
478
Poena
95
Molba za ljude sa android box-om i pristupom gugl plej prodavnici (ja imam fire stick te gugl plej nemam a amazonov store nema ovu app), naime, trebala bi mi rtl play aplikacija za smart tv koju su skoro pustili, do sada su imali samo za smartphone. Ne mogu nigde da nadjem na netu, postoji samo ovaj koju vec spomenuh, za telefone. Kontam da je package id drugaciji za smart tv verziju. Molba ako moze neko da je skine ☺️
 
Molba za ljude sa android box-om i pristupom gugl plej prodavnici (ja imam fire stick te gugl plej nemam a amazonov store nema ovu app), naime, trebala bi mi rtl play aplikacija za smart tv koju su skoro pustili, do sada su imali samo za smartphone. Ne mogu nigde da nadjem na netu, postoji samo ovaj koju vec spomenuh, za telefone. Kontam da je package id drugaciji za smart tv verziju. Molba ako moze neko da je skine ☺️
 

Prilozi

  • Screenshot_20221223_005250_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221223_005250_com.android.chrome.jpg
    104.3 KB · Pregleda: 61
Meni stigao mejl a i na sajtu njihovom gde kazu da imaju app za smart tv
 

Prilozi

  • Screenshot_20221223_005931_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221223_005931_com.android.chrome.jpg
    75.1 KB · Pregleda: 58
Krenuo da spavam🙂 Imam ios pa ne znam kako je na telefonu. Onda je ova prva. Belgija. Nisam gledao šta piše ispod.
image.jpg
 
Krenuo da spavam🙂 Imam ios pa ne znam kako je na telefonu. Onda je ova prva. Belgija. Nisam gledao šta piše ispod.
Pogledajte prilog 368768
Deluje mi da je treca za android tv njihova jer je isti logotip na smartphone-u.. ako ti ne bude bilo teško sutra, skini mi apk ☺️ unapred zahvalan. Sličica je Screenshot sa telefona kako izgleda kad se pali, to je to
 

Prilozi

  • Screenshot_20221223_014919_hr.rtl.play.android.jpg
    Screenshot_20221223_014919_hr.rtl.play.android.jpg
    20.8 KB · Pregleda: 40
Potreban je hrvatski vpn, i za instalaciju sa PS-a, i za gledanje.
 
Meni je u glavi RTL i dalje kao onaj nemački kanal sa satelita🙂
To je taj crveni misliš na južni vetar, klopku i svašta nešto ostalo.
Bez vpn, srpski play store na mi box s.
Radim po preko 12 sati zadnjih mesec dana pa jedino mogu da obećam da ću da probam čim stignem, jer ni ne znam kako 🙂
Do ng sezona pa ne znam kako se zovem. Još sam posle shvatio da pišem u nekoj od eon tema🙂
Ako neko veštiji naleti neka slobodno odradi.
Edit: imam i vpn ako bude problema.
 
Imam kod za 1 mesec besplatno ako neko hoce.
Meni ne treba,a ima raznih serija,nekom ce se svideti.
 
Nazad
Vrh Dno