Šta je novo?

rezolucija na lap topu

  • Začetnik teme Začetnik teme sirius
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

sirius

Čuven
Učlanjen(a)
24.11.2002
Poruke
372
Poena
619
kada stavim 1024x768 slika mi je bas losa, a kada ga vratim na 1400x1050 slika mi je kristalna,dali je to uredu tj.dali ta rezolucija steti ekranu.Inace postavljena mi je kao default rezolucija.
 
Sve rezolucije koje su nize od preporucene za doticni TFT uvek lose izgledaju. TFT ekrani su i zamisljeni da ih koristis u jednoj rezoluciji. Npr. 15" - 1024x768 60Hz
Svaka rezolucija ispod ove ce dati odvratan rezultat.
 
Nazad
Vrh Dno