Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
kada stavim 1024x768 slika mi je bas losa, a kada ga vratim na 1400x1050 slika mi je kristalna,dali je to uredu tj.dali ta rezolucija steti ekranu.Inace postavljena mi je kao default rezolucija.
Sve rezolucije koje su nize od preporucene za doticni TFT uvek lose izgledaju. TFT ekrani su i zamisljeni da ih koristis u jednoj rezoluciji. Npr. 15" - 1024x768 60Hz
Svaka rezolucija ispod ove ce dati odvratan rezultat.