Šta je novo?

Return to Monkey Island

pshnd

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruke
2,643
Poena
335
Bravo!
Kada se setim da je 30 godina prošlo od prvog dela... :)
 
@Stormbringer_bg Meni umalo čuka nije otkazala kad sam video najavu. 🤣
Meni je LeChuck's Revenge bila prva igra u životu koju sam igrao na kućnom PC-u. Jeste da sam tad imao nekih 6 godina i nisam znao ni reč engleskog, ali mi je, pored Day of The Tentacle, ostala najomiljenija igra. 😁
 
Meni je trojka bila prva,ali neka krekovana bez zvuka na onom brodu :)
Meni su sve tri odlicne,ne mogu bas da ih poredjam. Cak je i cetvorka odlicna sa bese onim Ozy Mandrilom ili kako vec
 
Mortal Kombat 4, AoE 1 i LeChuck's Revenge prve tri igre koje sam odigrao u zivotu.
Bas se radujem ovome. :)
 
 
Na žalost prvi utisak je blago razočarenje,
ocena za grafički stil negde oko minus beskonačno.
 
Meni je stil ok. Nisam oduševljen, ali ipak je novi Monkey Island u pitanju i to mi je najbitnije. 😁
Dok se ženi baš svideo. 🙂
 
Igrao sam prvi Monkey Island na 4 DD diskete na Amigi 500. Grafika mi je nije nikakav problem.
 
Iskreno uzivao sam kao da ponovo imam deset godina. Deplasirano je pricati o grafici kad je ovakvo ostvarenje u pitanju. Zapravo mi se i svidja 2d izvedba jer sam imao takav goosebumps kad se Guybrush spusta sa vidikovca na ostrvo na samom pocetku igre. 10+ i hvala gilbertu i ekipi za ovaj povratak u detinjstvo.

Btw ni sa predloskom nisu zakazali mada su zackoljice poprilicno sugestivne, ili smo to samo mi sada stariji pa smo se opametili 🙂
 
Nazad
Vrh Dno