Šta je novo?

reset biosa a ponekad gasenje i BSOD

milanv

Slavan
Učlanjen(a)
25.09.2004
Poruke
511
Poena
319
Evo vec nekih petnaestak dana imam povremeno bsod ili se racunar samo ugasi, obicno pri jutarnjem bootu. Pomislih da je zbog oc al nije mi se dalo cackat puno u vrelim danima pa sam sve na difolt vratio al problem je tu jos uvijek. Provrtio sam Orthos i memtest, igrao igre al sve fercera normalno, racunar se ugasi kad je njemu drago a ne kad ga namucim :trust:. Reinstalirao sam i sistem al nista, sve isto.

Zatim i bios, sve ostavljam na difolt osim memory remap i Q-Fan na silent jer je bucan neki vent sto duva po hardovima, resetuje se ako je komp ugasen par sati, naravno i datum se resetuje. Odma mi padne na pamet baterija, kupim i stavim novu al evo dva dana za redom opet isto.

Da pomenem samo da sam skoro zamijenio grafiku, stavio ovu iz potpisa umjesto HD4850.

Pomagajte.

:wave:
 
Slabo napajanje mozda? Ili jednostavno grafa zeza...
 
Pa pomislio sam na napajanje prvo al neznam zasto ne otkazuje pod opterecenjem, isto tako grafika, sve igram normalno, temperature su ok...
 
Probaj da zamenis napajanje,a ako nije do napajanja moguce je da je ploca pocela da zeza...
 
Probacu da nadjem drugo napajanje da probam ovih dana. Ovo za bios, sjetih se sad, moguce je da sam ostetio nekako ono leziste za bateriju kako sam je vadio dosta puta :lupko:
 
Nazad
Vrh Dno