Šta je novo?

Reklame na Youtube-u?!?

korisnik2007a

Slavan
Učlanjen(a)
30.06.2007
Poruke
1,059
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5500
Matična ploča
ASUS B450MK
RAM
64GB Kingston DDR4 @3533MHz
GPU
ASUS RTX 3060Ti
Storage
Kingston 1TB NVMe
Zvuk
Integrisana
PSU
be quiet! 750W
Kućište
GAMDIAS ATHENA M1 ELITE
Monitor
LC Power LC-M25-FHD-144
Miš & tastatura
MS Industrial C720&M900
Mobilni telefon
Mi 10 Pro
Ovo nisam video do sada, sada vidim zaista prvi put....:S:

http://www.youtube.com/watch?v=S9QzTdfcAn8

pogledajte da li je i vama tako...


Naime, meni je sada pustio neku REKLAMU PRE VIDEA (dakle video reklama) od 15 sekundi, sa onom naznakom " Advertisement : Your video will start in xx seconds"...


OMFG... Uradicu vam i screenshot ako se i vama to ne pojavi...

PROSTO NE MOGU DA VERUJEM!!!

Da li je neko od vas znao za ovo?
 
Evo baš sad sam probao ovaj video što si okačio i nema nikakve reklame.
 
to je odavno i kol'ko sam primetio samo na pojedinim CBS klipovima i uvek je ista reklama za showtime. kapiram da je to mogucnost koju youtube ostavlja old media kanalima. srecom, nisam primetio da je bilo ko drugi koristi...
 
Ja sam tek sada primetio, i prosto mi je neverovatno sta sve rade. Reklami mozes samo da das pauzu, ne da je prekines, niti da je izbegnes (Ne znam kako si ti Alex prosao bez 16 ili vise sekundi torture..)

Nije samo showtime... Meni je prvo bila neka reklama za neku kremu (sumnjam da je ta hidratantna krema bila vezana za showtime...;)), pa onda za showtime... (isao sam na refresh...)

Ali, zar ne bi ovo znacilo da fagtube nije nista bolji od ostalih...

Mene u zadnje vreme, nevezano, isti puno zafrkava (puca video u 360/480p, moram da prebacujem iz HQ u LQ i slicno...)
 
meni ima reklama,i na jos par klipova koje sam pustao u zadnjih par nedelja,i uvek je ista reklama :)
 

Prilozi

  • yt.jpg
    yt.jpg
    282.1 KB · Pregleda: 101
Kao sto bahati rece: stara stvar, retko ko je koristi.
 
Advertisement: Your video will start in 30 seconds. :D:d:D
morao sam da potegnem operu da vidim reklamu :d
 
Verovatno CBS ima dil sa YT. Hoćete da gledate emisije sa CBS-a? E onda morate i reklame.
 
Pa sta je problem ta emisija kosta, ne pada sa neba, moraju nekako da zarade ...
 
Kako nije problem, navikli smo sve da imamo za dzabe i svi oni su obavezni da nam to omoguce :d

I shta oni kao neshto ulazu u tu emisiju, mogu ja to isto da snimim mojom web kamerom :d:d
 
Poslednja izmena:
Nista novo... par puta kad sam naleteo uplasio sam se da ce postati obavezno na svakom clipu al jako retko naletim na reklamu. Smara sto ne moze da se prekine :trust:
 
Pa sta je problem ta emisija kosta, ne pada sa neba, moraju nekako da zarade ...
+1
20 godina življenja u (IT) hajdučiji od zemlje hoće da poremeti neka shvatanja :-devil-:
Kako nije problem, navikli smo sve da imamo za dzabe i svi oni su obavezni da nam to omoguce :d

I shta oni kao neshto ulazu u tu emisiju, mogu ja to isto da snimim mojom web kamerom :d:d
+1
Nista novo... par puta kad sam naleteo uplasio sam se da ce postati obavezno na svakom clipu al jako retko naletim na reklamu. Smara sto ne moze da se prekine :trust:
Možeš li da prekineš reklame kad gledaš TV kanale :D
 
Poslednja izmena:
http://www.youtube.com/watch?v=ijgfBwq_vkM


Ova djevojka je iz Sidneja, njen video snimak je medju 10 najgledanijih Australijskih YouTube video snimaka. Ladno ima par hiljada dollara zarade mjesecno od reklama sa YT. To sam bas citao u jednom novinskom clanku prije par mjeseci.
 
Poslednja izmena:
Sad ce besposlicari da navale da kupuju kamere :)
 
Nazad
Vrh Dno