Šta je novo?

Mobilni telefon Redmi 9C (3/64Gb) ili Alcatel 1SE (4/64Gb)

Koji mobilni telefon kupiti

bozicca

Cenjen
Učlanjen(a)
24.03.2013
Poruke
57
Poena
160
Postovanje dragi forumasi.
Kupujem za cerkicu neki povoljniji telefon kao npr:
Po specifikaciji i izgledu mi deluju da bi zavrsili posao.

E sad moje pitanje je da li ima nekih iskustava sa istima ili biste predlozili mozda nesto trece u tom cenovnom rangu?

Gledao sam i ovaj malo jeftiniji
jedino sto je on 2/32Gb, mislim da je to malo za danasnje vreme.
 
Ja bih izbegao sva 3. Dno dna. Bar cipset i grafika. U startu vec preslabi. A posto uzimas cerki, a sigurno uzimas da bar 2 godine koristi, bolje dodaj malo para i uzmi neki jaci. Za 18000 mozes birati: Poco M3, Realme 5, Redmi Note 8... Nije to neka kinta ali tih 3000 donosi za klasu visu telefone.
 
Ja bih izbegao sva 3. Dno dna. Bar cipset i grafika. U startu vec preslabi. A posto uzimas cerki, a sigurno uzimas da bar 2 godine koristi, bolje dodaj malo para i uzmi neki jaci. Za 18000 mozes birati: Poco M3, Realme 5, Redmi Note 8... Nije to neka kinta ali tih 3000 donosi za klasu visu telefone.
Hvala na odgovoru. Uzeli smo vec ovaj Redmi C9, pa dok traje, traje. Posle ce da trazimo nesto bolje. Hvala jos jednom.
 
Nema na čemu. Kasno sam se i ja javio.
 
Ne verujem da klinci znaju šta znači reč strpljenje:) Pričam iz ličnog iskustva. Srećom da tehniku pratim pa znam šta da uzmem. Ali me zato izuju za patike, igračke i ostalo.
 
Nazad
Vrh Dno