Šta je novo?

reason 2 ...

I mene zanima gdje moze da se nabavi ali da je dobro cracknuta.

CORE 283 jesi radio do sada u Reasonu?
 
Ako nadjes obavezno da mi javis gdje posto je ovdje u PG nema.
Imas li nesto sto bi se moglo cuti?
 
CORE 283 je napisao(la):
Jesam, naravno.
imam 1.0 al trazim dvojku 😉

Vec neko vreme postoji update na verziju 1.1 (ako niste culi), ali se nista znacajbi be menja !!!

Kao malo je stabilniji, mada meni ni v. 1.0 nije pravila probleme ...

BTW, ako negde nadjete 2.0, bacite mi na m@il gde da je kupim !!!
 
Nazad
Vrh Dno