Šta je novo?

RealOne J.....i Player

Floumaster

Cenjen
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
211
Poena
169
Da bi mogao da slusham radio preko neta morao sam da instaliram ovaj nesretni program. Kad kliknem na zvuchnik na strani pojavi se za trenutak neki dijalog i nishta a ni zvuka nema. Na desktopu imam jedn file (mpga) kog po snimanju je odmah preuzeo Real Player kada ga kliknem opet nishta. Kada hocu da izbrishem program dobijem pruku: "If so, please be sure to close all RealNetworks applications before continuing". - ne mogu ni da ga se reshim !!!!

:S: pomoc :S:
 
I ja sam muku mucio pre tri godine sa Real Playerom.Evo sta uradi;deinstaliraj u Add Remove Programs Real Player,pa onda nadji svuda u sistemu gde se pominje Real Player.Ako imas Tune Up instaliran,on ce ti pomoci.A za radio,koristi Screamer Radio,ima i srpski meni i opciju snimanja.A za pustanje svih ostalih fajlova,koristi KMPlayer i videces da ce ti sve ici glatko
 
:S: opet ista poruka "If so, please be sure to close all RealNetworks applications before continuing". i kada idem iz control panela :mad: ne znam koje su to ral networks aplikacije :crash:
 
Pokusaj sa search opcijom iz start menija da prvo sve obrises sto je vezano za real player,tipa u program files-u i tome slicno,pa onda udji u control panel,pa tu obrisi.Onda probaj jos i da u file types-u da podesis sve multimedijalne fajlove da ih otvara KMPlayer.Ako nece ni tako,onda nadji neki dobar cleaner,pokusaj sa CCleaner-om ili Regcleaner-om,oba su free i malo sistemskih resursa zauzimanju.Pokusaj sa njima sve da ocistis
 
KONACHNO :-devil-:
Jedino je moglo chishcenje sa CCleaner i to vrlo uspeshno

Sa KM Player-om sam bez problema aktivirao radio ali sa Screamer Radio nisa uspeo. Kako program punish sa stanicama?
 
Za KMPlayer ne znam stvarno za radio kako funkcionise,ali kod mene Screamer Radio radi super.Probaj da das KMPlayer-u save station ili tako neku komandu,ako ima,posto stvarno ne znam kako ide sa radioom u KMPlayer-u
 
KM Player se sam aktivira kada kliknem na zvuchnik na sajtu za razliku od Screamer Radio sa kojim ne znam kako da pokrenem radio. ali nema veze vazno je da radi jedino je problem shto KMPlayer je stalno na ekranu koju god aplikaciju da podignem
 
imas u opcijama da odstikliras ono show above all other windows,cini mi se tako da pise,pa ce ti biti ispod svih prozora koje otvaras,a i das mu minimize on start i to je to
 
Nazad
Vrh Dno