Requiem
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 27.11.2010
- Poruke
- 41
- Poena
- 159
Zanima me gde mogu da nadjem kabl da produzim zadnje zvucnike 5.1 sistema (x540),trebalo bi RCA sa jednim muskim i sa jednim zenskim krajem,trazio sam po radnjama i ne drze,kazu pogledaj na pijaci,trazio po pijaci nisam nasao,a uzimao sam pre neki oko 10m ali se gubi signal tj. dosta se slabije cuju,pretpostavljam da je do nekvaliteta kabla i duzine.Moze online,gde god,pa da porucim to.