Šta je novo?

RCA kabl za zvucnike

Requiem

Cenjen
Učlanjen(a)
27.11.2010
Poruke
41
Poena
159
Zanima me gde mogu da nadjem kabl da produzim zadnje zvucnike 5.1 sistema (x540),trebalo bi RCA sa jednim muskim i sa jednim zenskim krajem,trazio sam po radnjama i ne drze,kazu pogledaj na pijaci,trazio po pijaci nisam nasao,a uzimao sam pre neki oko 10m ali se gubi signal tj. dosta se slabije cuju,pretpostavljam da je do nekvaliteta kabla i duzine.Moze online,gde god,pa da porucim to.
 
Ili ako ne nadjes imas z/z adapter za 50 kinti da stavis izmedju muskih kablova. To ti je mozda i lakse.
 
Nisam nasao,sutra idem do grada da uzmem nesto pa cu da iskoristim da potrazim to.A taj adapter,mogao bi u slucaju da ne nadjem RCA sa jednim zenskim i jednim muskim krajem,pa da uzmem jedan sa dva muska kraja pa da ih spojim preko tog adaptera.
 
Nazad
Vrh Dno