Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Nudim sbb u mrezi light paket,za neki vpn sa poljskim ip, unlimited GB i fast speed.
 
Tražim EON Premium van mreže (za desktop računar, ne treba mi tv kod)

U zamenu nudim nešto od sledećeg:
HBO Max
Amazon Prime
Orion svi kanali (bez tv koda, samo za aplikaciju na smart boxu ili telefonu)
Supernova Plan L - biće dostupan od utorka/srede (bez tv koda, samo za aplikaciju na smart boxu ili telefonu)
 
Fale mi Sport Klubovi.
Treba mi mesto znači za EON da mogu da ih gledam preko kompa ili moba...
U zameni imam prazan slot za Supernovu (Move n Go) ko hoće da gleda Arene.
Fale mi Sport Klubovi.
Treba mi mesto znači za EON da mogu da ih gledam preko kompa ili moba...
U zameni imam prazan slot za Supernovu ko hoće da gleda Arene.
 
Poslednja izmena:
Nudim Netflix/HBO ili EON mobilne slotove(van mreže, mogu da se nameste na Kodi da rade na smart boxu) za Supernova Move Smart za TV (aktivacija kodom).
 
Tražim EON Premium van mreže (za desktop računar, ne treba mi tv kod)

U zamenu nudim nešto od sledećeg:
HBO Max
Amazon Prime
Orion svi kanali (bez tv koda, samo za aplikaciju na smart boxu ili telefonu)
Supernova Plan L - biće dostupan od utorka/srede (bez tv koda, samo za aplikaciju na smart boxu ili telefonu)
Aktuelno i dalje sa malom promenom.
Supernova i Orion mogu i sa TV kodom, a potreban mi je i Netflix Standard pored EON Premiuma
 
Tražim dva mesta u spotify porodici, nudim HBO Max i deezer
 
Aktuelno i dalje sa malom promenom.
Supernova i Orion mogu i sa TV kodom, a potreban mi je i Netflix Standard pored EON Premiuma
Orion sa TV kodom otišao, Netflix mi više nije potreban

Potrebni EON Premium i SkyShowtime

U zamenu nešto od sledećeg: Supernova sa TV kodom, Orion bez TV koda (samo aplikacije), HBO Max, Amazon Prime
 
Nudim Eon full u mreži, aplikacija za tv ili za mob, svejedno. Tražim prvenstveno Orion za tv, ili nešto slično da ima arene i Superstar kanal
 
Poslednja izmena:
Nudim Eon full u mreži, aplikacija za tv ili za mob, svejedno. Tražim prvenstveno Orion za tv, ili nešto slično da ima arene i Superstar kanal
Hvala svima na ponudama. Probao sam Move n Go i Hipernet, međutim trenutno nemam gde to da instaliram jer posedujem Eon box koji ne podržava pomenute aplikacije, kao i beskorisni Vidaa na Hisense tv-u. Ostaje samo Orion, za njega znam sigurno da može, pa ako neko ima nek ponudi. Drugo, za koji dan mi ističe ugovor u SBB-u i trenutno sam u fazi pregovora sa njima, i po svemu sudeći prelazim sa Full paketa na Premium, pa i to možete da uzmete u obzir.
 
Nazad
Vrh Dno