Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Hvala za info o bonus poenima.. Obicno prvo procitam FAQ.

@mboban za pocetak bicu zadovoljan i sa 3.2 FLCoins / hour :)

Nije los ovaj FL.. JEdnostavan pregled
A rekao rekao bih da je i jednostavnije za trazenje 4k bluray filmova. Nema mnogo njih koji rade remux, vec samo ovaj playBD.
 
Poslednja izmena:
Neka se jave ozbiljni (sa stažom) članovi foruma koji bi hteli pozivnicu za IPTorrents i TD.
Moram da naglasim ovo "ozbiljni", pošto su mi se javljali tek registrovani članovi...
I ja bih hteo da dođem do nekih trackera, ali pravila moraju da postoje.:):smash:
 
HDbits, PTP, BTN to je nemoguca misija. tesko se dolazi do pozivnice.
udzite na neki laganiji tracker, izgradite rank pa onda cete doci do tih trakera.
na vremenu kad je what.cd bio jos tu, ako si tamo bio power ili elite mogao si ici na svaki tracker.
 
kad vec pominjes... sta je to toliko VAU faktor na svim tim trakerima HDbits, PTP, BTW da ljudi non stop pitaju za pozivnice?

Koristim TD nekih 10g i uvek mi je zavrsavao posao, jos sam bio na .33 ratiu veci deo staza jer sam uglavnom gledao samo ono sto me zanima bez skidanja freeleecha. sad kako sam dobio optiku ratio mi se popravio na 0.7, ali me nesto ni ne pogadja to... bitno mi samo da me ne banuju. u medjuvremenu uzeh od kolega odavde IPT, HDT i Bitspyder i generalno sam misljenja da cak i 1 traker od pomenutih zavrsava posao za filmove (ne racunam bitspyder). jedino sto sam primetio da se razlikuje jeste da je na HDT komjuniti prilicno prijateljski nastrojen i organizovan pa su mi tako 2 francuska filma koja sam trazio residovali u roku od 2 dana (+ samo HD torenti, nema loseg kvaliteta). IPT = TD maltene preslikan IPT osim da na IPT deluje da ima vise guzve i trefika. ostalo bas nista nisam primetio da se puno razlikuje a pretpostavljam da je isto i sa pomenutim trakerima samo na neki fensi nacin.
 
i da jos nesto sam hteo da pitam... da li ima neki treker, sajt sa domacim filmovima u boljoj rezoluciji?
 
UHDBits je nepravedno zapostavljen,ima dosta internala sa HDBits,nije težak za održavanje a niko ga neće.Šteta
 
A ne kontam tu politiku da masa trekera u pravilima navodi da se njihov sadržaj ne sme kačiti na druga mesta, a u stvarnosti se dobar deo ipak odliva a nešto čak završi i na javnim.

Kakva su vaša iskustva sa cross seedom? Ako je na drugom trekeru neko drugi okačio torrent za koji imam sadržinu, da li je pametno u istom klijentu seedovati na dva mesta ili je ipak bolje ne igrati se sa tim?

Imam 3 CartoonChaos pozivnice ukoliko ima zainteresovanih.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Cross seed nije loš, samo moraš videti na samom trekeru da li dozvoljen. Na većini jeste, ali može biti i izuzetaka.
 
kad vec pominjes... sta je to toliko VAU faktor na svim tim trakerima HDbits, PTP, BTW da ljudi non stop pitaju za pozivnice?

Koristim TD nekih 10g i uvek mi je zavrsavao posao, jos sam bio na .33 ratiu veci deo staza jer sam uglavnom gledao samo ono sto me zanima bez skidanja freeleecha. sad kako sam dobio optiku ratio mi se popravio na 0.7, ali me nesto ni ne pogadja to... bitno mi samo da me ne banuju. u medjuvremenu uzeh od kolega odavde IPT, HDT i Bitspyder i generalno sam misljenja da cak i 1 traker od pomenutih zavrsava posao za filmove (ne racunam bitspyder). jedino sto sam primetio da se razlikuje jeste da je na HDT komjuniti prilicno prijateljski nastrojen i organizovan pa su mi tako 2 francuska filma koja sam trazio residovali u roku od 2 dana (+ samo HD torenti, nema loseg kvaliteta). IPT = TD maltene preslikan IPT osim da na IPT deluje da ima vise guzve i trefika. ostalo bas nista nisam primetio da se puno razlikuje a pretpostavljam da je isto i sa pomenutim trakerima samo na neki fensi nacin.

Većini korisnika NE TREBA ništa od pomenutih elitnih trackera, ali ako si neki od zahtevnijih korisnika itekako ti treba.

HDbits najbolji, prvi, izvor, kao da voziš premijum auto, čisto izd--avanje da kažeš da si član
PTP sve što ti treba za filmove, 99.99% filmova ikad izašlih ćeš naći tu
BTN sve što ti treba za serije, 99.99% svih mogućih gluposti ćeš naći tu, sve što nosi naziv TV show, širok pojam

Običan korisnik treba da ide sledećom logikom, filmovi i serije, ako nema na piratskom zalivu da potraži na nekom sličnom javnom, 1337x ili rarbg. Ako ne može da nađe onda neki privatni tipa HDT, BIT-HDTV, FL, IPT, TL će završiti posao. Ako ni tamo ne nađe onda traži egzotiku, možda rutracker ili emule, warez sajtovi.
Muzika - rutracker zadovoljava većinu,one malobrojne zaluđenike samo par zaključanih na koje se više ni ne može, ni ne pominju se javno. Odlična alternativa je Tidal family premium za 3$ mesečno, ne razmišljaš ni o čemu, kakvi p2p
Domaće stvari crna berza, yuwa i sl. to već nije nikakav problem ući.


Kralju dali imas jednu obecanu HD BITS pozivnicu

Ovo dali baš bode oči....
 
Poslednja izmena:
Svaka cast za trud, mnogo dobro odradjeno mega kolekcija crtanih filmova. Mnogo truda, za svaku pohvalu.
 
Ja imam isto 5 komada na IPT, nije mi baš jasno odakle mi toliko ali ako nekome treba a aktivan je i stariji clan neka cimne na pp.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ljudi sta je sa FL, ne mogu da ga ucitam vec 2 3 dana? Jel to nesto do mene ili ?
 
Da li neko ima pozivnicu za yuwi

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Mega pack starih i nešto novijih crtaća je okačen na EUC.

Torrent se zove Crtaci.Kratkometrazni.SRsinhro.Mega.Kolekcija.

Hvala svima koji su učestvovali da se ovo pojavi na trackeru, naročito kolegi Bandoviću! Uživajte i naravno seedujte obavezno!
 
Pozdrav! Ima li neko invite za LosslessClub?
 
Mega pack starih i nešto novijih crtaća je okačen na EUC.

Torrent se zove Crtaci.Kratkometrazni.SRsinhro.Mega.Kolekcija.

Hvala svima koji su učestvovali da se ovo pojavi na trackeru, naročito kolegi Bandoviću! Uživajte i naravno seedujte obavezno!

Dal moze cross seed na CB? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno