Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@bbK1ng
Da ti nije uključen Torrent Queuing? Radi kako treba samo dok se program ne restartuje, a onda torenti pokazuju stalled.

Da uključen je. Probao sam i sa isljučenim isto. Isključio sam i sve ostalo što ima veze sa ograničenjem konekcija ništa se ne menja.
Interesantno da svi trakeri (IPT, BTN, EUC) normalno prijavljuju da su torrenti u seeding statusu. Download radi normalno.

ubr, imam pozivnice za IPT. Uslov member status.
 
Izgleda da je PTP prestao da prima članove sa drugih trekera. Na Btn-u nema više teme gde su bili zvanični uslovi za apliciranje.
bdae37141f622e323940e4ae2dd43aa9.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ja sam govorio o specijalnom podforumu na BTN-u gde su postojale oficijelne teme za ostale top trekere i gde su članovi BTN-a imali mogućnost apliciranja ukoliko zadovpljavaju određene uslove.

Tako je recimo postojala tema PassThePopcorn gde je uslov bio:
- članstvo 2 godine
- klasa korisnika Master+

Ta tema je pre neki dan obrisana.

Ne znam zaista kakva je situacija sa pozivnicama za upad na sam BTN. :)



Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Pa verovatno vrlo slična kao i za PTP, na oba se teško upada, s tim sa je izgleda postalo teže na PTP po svemu sudeći.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Moze jedno nub pitanje. Sta se desava npr. ako bi podelili torent link za film sa PTP ili nekog slicnog privatnog trakera drugima? Da li svaki registrovan user ima potpis prilikom preuzimanja linka?
 
Izgleda da sam izbačen. Nemogu da se ulogujem.

Yuwabits - promenilisu platformu i stari "username" vise ne vaze. Nisam se blagovremeno "re-registrovao" i ode nalog i super "ratio".
Sad moram traziti pozivnicu od nekog clana koje je uradio "re-registraciju" na vreme.
Zbog decjih sinhronizovanih crtanih filmova mi najvise odgovara Yuwabits.

Unapred zahvalan na pozivnici....
 
Realno nešto ga nisam ni koristio poslednjih godina, pa mi i netreba pozivnica. On ima par jačih uploadera, ali i kod njih je problem kao na EUC, nezadržavaju se torenti predugo (čemu sam i sam doprinosio), jedino što se razlikuju Yuwa preferira više domaće.
 
Moze jedno nub pitanje. Sta se desava npr. ako bi podelili torent link za film sa PTP ili nekog slicnog privatnog trakera drugima? Da li svaki registrovan user ima potpis prilikom preuzimanja linka?
Mislim da je baš tako kako si rekao, prilikom skidanja torrent fajla, u njemu je "inkorporiran" passkey korisnika. U teoriji bi verovatno bez većih problema skinuo sadržaj koji bi išao "na račun" onoga čiji je passkey, međutim taj korisnik bi potencijalno mogao da ima problem ako se njegov passkey javlja sa više različitih ip adresa. Jedno je kad ja zakupim seedbox i napišem na svom profilu da pored kućne konekcije koristim seedbox, tada se toleriše pristupanje sa dve različite adrese... Ali sa tri ili više nešto nisam siguran da bi prošlo nekažnjeno.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Koji je tracker najbolji za muziku i ima li neko pozivnicu za neki dobar?
Uglavnom sam do sada pratio ove sa filmske.
 
Mislim da uglavnom dozvoljavaju konekcije torrent klijenata sa 3 IP adrese za jednog korisnika.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nisam se skoro bavio, pa ne znam šta je upotrebljivo od privatnih a da nije paid service. Ono, da ima svega...
Ako imate neki invite, rad sam probati, održavam ratio preko 1:1
 
Rutracker i SoundPark su najbolji torent sajtovi za muziku, ali je Soulseek bolji od oba.
 
RED ima intervju za pozivnice, ne znam koliko je teško ali ovde je priprema: https://interviewfor.red/en/index.html.

Inače mi se čini da je RED prilično težak za održavanje ako nisi aktivan uploader.

Inače, juče mi pade napamet da probam da reaktiviram nalog na IPT, i kažu ne može jedino da platim 20 evra za VIP pozivnicu. A baš zbog takvih stvari sam svesno zapustio IPT.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Da li je neko voljan da podeli pozivnicu za Crnu berzu?

Mogu ponuditi IPtorrents i EUC zauzvrat.
 
Hajde ja kao neko ko je u torrent vodama 15 godina a tek sam se nedavno malo aktivirao po pitanju privatnih trekera. Ne postoji univerzalan odgovor na ovo pitanje. Sve zavisi kakav sadržaj tražiš. Ono što je nekome zlatno mesto, ti bi možda bio ravnodušan. Ja nisam neki muzički tip, tako da me ne greje ništa od tih trekera gde imaš diskografije u flac formatu. Nisam gejmer, ne čitam e-knjige... Ne gledam serije, odnosno vrlo malo (Čekam treću sezonu Darka). Volim filmove. Iako bi bilo idealno da nađeš jedan treker koji će da ti završi sve, to obično ne biva. Ovako na tvoj komentar, meni je filelist za 5 kopalja ispred IPT, i po sadržaju i po lakoći održavanja statistike. Oba su general use trekeri gde imaš od igle dk lokomotive. Pretpostavljam da bi svako trebao da ima bar jedan treker gde će da se snabdeva domaćim sadržajem. Nekome baš treba stručna literatura ili neki tutorijali, taj će da traži specijalizovan treker za to. Poenta je da ti niko ne može reći šta je za tebe najbolji, to moraš sam da skontaš. Probaj da se uvučeš na par pa ćeš posle kratkog vremena moći da doneseš sud koji ti odgovara a koji ne.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Malo kasnim sa odgovorom, ali zelim da znate da sam svima zahvalan na odgovorima i predlozima.
Razumeo sam poentu price (tj odgovora :) ). Verovatno da ne postoji neki univerzalni tracker gde bas sve moze da se nadje nego treba naci one neke koji svakome na svoj nacin odgovaraju. U principu i IPT mi je dosta, ali hteo sam malo da prosirim horizonte.
Ne znam odakle poceti, ali stekao sam utisak da je taj FL dosta dobar i popularan. Imam veliki hard i odlican upload pa cu morati da se aktiviram na jos nekom trackeru.

Jel ima mozda neko pozivnicu za FL u zamenu za IPT ili TD? :)
 
Daću ti ja ako nisi dobio do sada.Javi se kad pročitaš.
 
Yuwabits - promenilisu platformu i stari "username" vise ne vaze. Nisam se blagovremeno "re-registrovao" i ode nalog i super "ratio".
Sad moram traziti pozivnicu od nekog clana koje je uradio "re-registraciju" na vreme.
Zbog decjih sinhronizovanih crtanih filmova mi najvise odgovara Yuwabits.

Unapred zahvalan na pozivnici....
Meni "novi" Yuwabits nikako ne leži. I meni je propao ogroman ratio i trud, nemam nešto volju iz početka da se bavim sa njima. Podseća me na stari TL, kada su u svili novi izgled pre par godina opao im broj korisnika drastično (ne vole ljudi promene). TL je institucija i dalje, na nekim torremtima starim po 5-6 godine ima seed-era i dobra je brzina.

Za PTP da li neko ima pozivnicu ?
 
Nazad
Vrh Dno