Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Šta je crna berza? :)

od privarnih trekera godinama koristim IP torrents i Torrentday. Ne znam kako se kotiraju, ima li šta bolje? Ratio održavam besprekorno i sl.

Hoću ja invite za tu cb, i za još nešto dobro ako ima (4k me zanima najviše), ako imate šta nudite, ja mogu verovatno da pošaljem inv za ova dva, nisam nikome do sada slao, kontam da mogu.

Hvala.
 
Korisnik MarcusS dobio pozivnicu za CB.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ulogovao se na Yuwu, menjali skriptu i zato je bila pauza malo duža.
Krećemo svi od nule, ne može drugačije ali ko je držao ratio pre držaće i sada.
 
Drugari ima neko pozivnicu za torrentHR.org
moze i zamena za Elite united crew,resurrectthe.net,Crna berza...
 
Jel vam radi CB? :)


BTW: Elite united crew je otvoren za registraciju.
 
Poslednja izmena:
^ kod mene ne radi od jutros

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Zdravo ljudi, sta je sad aktuelno od trekera opste namene a da je dobro, ja sam godinama na IPT, imam seedbox nije problem, al bih jos nesto da imam? Ako moze preporuka/pozivnica bio bih zahvalan.
 
Zdravo ljudi, sta je sad aktuelno od trekera opste namene a da je dobro, ja sam godinama na IPT, imam seedbox nije problem, al bih jos nesto da imam? Ako moze preporuka/pozivnica bio bih zahvalan.

bugarska zamunda...
često je moguć ulaz bez pozivnice, svašta ima...
 
Zna li neko sta znaci ova opcija Enable protocol enhancements u uTorrent klijentu?

https://i.ibb.co/BPJ4BYw/enable-protocol-enhancements.png

Bila mi je uključena, a tek sad vidim da se pojavila još u junu prošle godine!?

v3.5.5.45283 (24. June 2019)
Changelog:

- Fix unparseable callback data crash
- Allow user to enable protocol enhancements in preference settings
- Ensure language button opens correct page

Nikakav info ne nalazim na netu!?

Takođe ima li smisla koristiti ove 2 cekirane opcije sa slike, ako se koriste samo privatni trekeri?
 
Poslednja izmena:
Zna li neko sta je sa ruskim tfile trackerom ? Vec nedeljama ne mogu da ga otvorim, a to mi je glavni izvor sportskog sadrzaja. Bilo kakav info PLEASE ... :S:
 
Promena pravila na CB.

Od zanimljivih stvari

traže ratio 1 po pojedinačnom torrentu
upozoravaju na snošenje odgovornosti za dodeljivanje pozivnica hit n runnerima, uz pretnju banom

plus administracija sajta promenjena

Bilo su ova pravila i ranije, samo mi se čini da su sad ponovo naglasili.
 
Poslednja izmena:
Ovo za pojedinacni ratio je lose, posebno za starije torrente. Bolje da su stavili minimum vreme seedovanja, ovako ce se jako slabo skidati stariji torrenti.
 
Koja glupost.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Meni se kod nih dešavalo da skinem stariji materijal i da ga pola godine niko od mene ne pokupi ni bit.
Pišem administraciji i oni daju saglasnost da to uklonim. Nikada nijedan pronlem oko toga.
 
Meni svi skinuti stoje i dalje i seeduju pomalo. Jedan je od novembra do danas nakupio tek 3.8gb od 5.8, s tim da prva dva meseca gotovo da nije bilo nikakvog uploada, tako da ih ostavljam da rade, ne smetaju mi.
 
Smirili su situaciju postom na temi o novim pravilima. Kaže neko blizak timu ili iz samoga tima da je u redu ukloniti torrent posle tri meseca ako celokupna istorija seedovanja korisnika ide u prilog tome da je odgovoran član.
 
I tri meseca je previse, nijedan tracker nema takva pravila koliko ja znam.
 
Koja glupost, + su uzeli pozivnice, bar meni, 2 sam imao, sad posle ovih "radova" nemam niti jednu.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
3 meseca seedovanja?

Prsli su totalno.
 
Mislim da je to za tri meseca bilo više figurativno. U smislu, dođi makar do blizu 1 ili drži neko duže vreme na seedu.

Za CB sam čuo 2007., bio tamo do 2011., sa sve sestrinskim, na sreću pokojnim, trackerom "Magare", onda me izbrisali zbog neaktivnosti, pa ponovo od 2012. imam nick. Brisao sam posle pedesetak dana iz klijenta i nikad nikakvu kaznu nisam dobio. Istina, mali potrošač sam.

Hoću reći, fer su oni, vide ko se trudi (mada nije trud, nego upaljen komp ili aktivni seedbox). Jedino je pitanje kako će novi tim implementirati odluke, da li manje ili više strogo.
 
Prešli su se. Ko će sad skidati sa zadrškom velike torrente? Recimo torrent koji je sticky wdl----- ima 374.12 GB, ko bez seedboxa ovo može da vrati na ratio 1, niko....
Moraju da daju opciju ili ratio 1 na pojedinačnom torrentu ili vremensko ograničenje, neko normalno tipa 72h seed-a u 14 dana, što je u redu.
 
Nazad
Vrh Dno