Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

sta ima na tom IPT trakeru inace, to nas ili strani ili koji fazon? e ima sve ove moderne serije i to? I e ima ona pravila da mora 12h da mi bude ukljucen komp?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima svega i svacega, generalni treker. Ima dosta filmova/serija.

Seedovanje torrenta je 14 dana (336h).
 
Jel bilo nekih promena na IPT?

Imam 10+ tb u seed-u tamo, period seedovanja od par dana do 2+ godine.

Vrlo retko radim hit & run ali poena imam sve manje i manje.

Imam ogroman upload bonus pa nije problem, ali poene sam ranije mogao sa bacam, sada sve slabije?

Odgovara mi najvise taj traker pa ga najvise koristim. Skoro sve sto mi treba je tamo.

Od kada sam primetio to za poene malo sam se prebacio na hdbits, na mi acc bude sto bolji kada vec seedujem toliko.

Nema govora da je hdbits majka, pogotovo zbog kvaliteta materijala ali je održavanje dosta teže pa sam par godina samo freeleech skidao da bih stekao dovoljno "kredita".
 
Poslednja izmena:
Ne razumem zašto je održavanje na HDBits teže od bilo kog trekera,obaveza je da skineš 4GB mesečno i ono što skineš seeduješ?Meni omiljen treker,sve što skidam je sa njega.O kvalitetu da ne pričamo.
 
Dok nisu bili bonus poeni, bio je težak realno.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Dok nisu bili bonus poeni, bio je težak realno.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Bonus poeni ili FL torrenti na 4 dana? Meni je HDB najlaksi za odrzavanje od svih trekera, takodje 99% stvari skidam tamo..
 
Ako može jedna pozivnica za IPT bio bih zahvalan. Mogu da priložim dokaze sa TL, mada sam relativno nov tamo.

TL od 3.2. podiže minimalno vreme za seed sa 4 dana na 10.

Sent from XA2
 
nije meni problem da sedujem sve ukupno i vise od 72h nego da li moram bez prekidanja posto gasim komp nocu a trenutno ne furam rpi sa hd za torrent
 
Poslednja izmena od urednika:
Naravno da ne treba bilo gde bilo koja satnica u kontinuitetu. I ja gasim računar noću. Računaće se hit and run ako ne skupiš 72h seeda za nekih nedelju dana ili slično, zavisi od trackera do trackera
 
^ Hvala još jednom! :)

Sent from XA2
 
Da li neko može da mi pogleda zašto sam banovan sa crne berze?
Pre 5 dana sam skinuo 23 ep. Zigosani i seedovao 2 dana ratio mi je bio 0.5,iznenada sam morao na put i nisam uspevao po ceo dan da seedujem ,zato što nemam stalno wireless, ali sam barem sat dva dnevno palio baš da ne bude da nisam aktivan.Hvala


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ima li neko pozivnicu za IPS, i za neki torent za igrice za ps3

Nudim crnu berzu.
 
Hvala veliko amd_razor na pozivnici za IPT.
Hvala i fain2daniel komšiji koji se ponudio, ali je posao već obavljen.
Čim ispunim uslov od mesec dana članstva ponudiću pozivnicu i za IPt.
Sada je tu CB, a za par dana kada Yuwa oživi, imaću i njih ako nešto nisu zeznuli u međuvremenu.
Ako neko slučajno, nekom ludom srećom ima pozivnicu za Art of Misdirection ili DB9 HDbits, bio bih mu veoma zahvalan.
 
Treba za ovu temu ista pravila kao za kripto da se uvedu :)
 
Vrh Dno