Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel kliknes lepo na simbol koji treba i na X dugme?
 
@ivanbass1

Naravno

E svašta, čim sam ti odgovorio rekoh ajde još jednom da probam...kucam "crna berza" na guglu i kliknem na "prijava" i direktno me ulogovao bez kucanja username i lozinke.
 
Poslednja izmena:
треба неком IPT или FL ?
Мени треба позивница за e-rock.ru па ако је неко вољан да помогне био бих му захвалан.
 
ne znam da li je relevantna informacija za ovaj tread, HD Torrents free leech danas...
 
U vezi HD torrents (skoro sam dobio pozivnicu tako da nisam ništa do sada skinuo) rekoh da iskoristim da skinem Lost In Space sezonu 1 i 2 pa da nabijem ratio sidovanjem ovog serijala kada ono ništa stoji ni jedan jedini mb nije skinuo.
 
Poklanjam IPTorrents, CrnaBerza, TorrentDay! Da li je neko voljan da bude jednako velikodušan i da mi pokloni pozivnicu za neki malo ozbiljniji tracker poput PrivateHD-a, Awesome-HD ili čak HDBits -a.
Duboko zahvalan i srećni praznici svima!

Živi bili.
 
Mnogo traže... Nigde nemam 500gb, na svim trackerima imam ratio preko 40, na filelisti čak 569, ali upload mi je skoro na svim
oko 350-400 gb...
 
Poklanjam IPTorrents, CrnaBerza, TorrentDay! Da li je neko voljan da bude jednako velikodušan i da mi pokloni pozivnicu za neki malo ozbiljniji tracker poput PrivateHD-a, Awesome-HD ili čak HDBits -a.
Duboko zahvalan i srećni praznici svima!

Živi bili.
Javljam se za CrnuBerzu ako moze.
 
Poslednja izmena:
Poslao pizivnice za Crnu berzu članovima @kursula i @zemunac 87.
 
Poklanjam IPTorrents, CrnaBerza, TorrentDay! Da li je neko voljan da bude jednako velikodušan i da mi pokloni pozivnicu za neki malo ozbiljniji tracker poput PrivateHD-a, Awesome-HD ili čak HDBits -a.
Duboko zahvalan i srećni praznici svima!

Živi bili.

Mogu li ja da dobijem IPTorrents/TorrentDay?
Nemam pozivnice za PrivateHD, Awesome-HD :(
 
Na HDBits se ne upada nikako već neko vreme, koliko ja znam. A nije ništa bolje ni na AHD i PTP od ozbiljnijih što sw tiče filmova.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Imam ja IPT, ko hoce neka se javi.
 
Mislio sam da se prijavim za PrivateHD, sigurno bih dobio, ali dok sam gledao sa kojih trackera da pošaljem dokaze zaključio sam da mi pored PTP, HDB, AHD, FL, MTV verovatno ne treba i odustao sam.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Mislio sam da se prijavim za PrivateHD, sigurno bih dobio, ali dok sam gledao sa kojih trackera da pošaljem dokaze zaključio sam da mi pored PTP, HDB, AHD, FL, MTV verovatno ne treba i odustao sam.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Imaš li pozivnicu za neki od tih trackera?:d
 
Ako neko nije primetio, freeleech je na CB.

Tamo sam i uhvatio na delu nekog ko ima klijent koji se očitava kao [FAKE] utorrent, ovog puta verzija 6.6.1.0. Gledajući na profil tog leechera, ispade da je to u ovom slučaju bio neki modifikovani ut 3.5.5, jer se tako očitava na profilu te osobe.
 
Mislio sam da se prijavim za PrivateHD, sigurno bih dobio, ali dok sam gledao sa kojih trackera da pošaljem dokaze zaključio sam da mi pored PTP, HDB, AHD, FL, MTV verovatno ne treba i odustao sam.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
Nedostaje ti BTN?:d
 
Nudim pozivnice za IPT, CB i jednu pozivnicu za FileList. FileList do koje se teze dolazi nudim iskljucivo starijim i aktivnim clanovima foruma.


Zainteresovani nek pisu na temi.
 
Takodje banovan na CB, ako neko moze da baci pogled, user fructal.

Imao sam leech warned status, karma poenima kupio upload, ratio iznad 1.
Nije hit'n'run, seedujem sva 3 torenta koja sam skinuo vec nedeljama, iza CGNATa sam tako da nema previse leechera.

Ako neko moze da baci pogled, tnx.
 
Izgleda da je bio na katolički Božić i dan posle Božića. Vođen tom logikom, trebalo bi opet da bude 7. i 8. Da, taj sajt.

fructal, piše da si banovan, nepoznata dostupnost, tri torenta, ratio preko 1. Razlog bana se ne vidi gledajući profil.
 
Nazad
Vrh Dno