Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da be govorimo o tome da he osnovna korektnost na javnim trackerima da seedujes sadrzaj koju si Download - ovao
 
Ako svi brisemo posle downloada kako ce torent da funkcionise.
Sve mi ovo lici na deciju pamet i logiku.
 
Sve mi ovo liči na pokvarenost do srži :d
 
Hvala na ogdovorima ali sve to isto moze da se nadje i na javnim takodje :) ( bez virusa, u full hd , mkv, mp4, dts, itd ) bez da vracate i opterecujete svoj net, pozz svima i ziveli !!!

Da su javni trakeri tako dobri niko od nas nebi imao po 7-8 raznih privatnih trakera (neki i mnogo vise) sto onih na kojima ima sve do onih koji su predoredjeni samo za jednu vrstu (serije, muzika, igre, filmovi... itd). Tako da ti to razmisljanje nije dobro a ni logicno. Mozda ti sada imas full brzinu na tvom paketu koji je tu do 10 mb ali oni koji imaju brzine preko 30 mb oni tacno osete na javnim trakerima i privatnim koja je brzina skidanja upitanju.

A drugo tebi je mozda interesantno sada da skidas novi sadrzaj jer njega ima svuda ali skini evo primer sada Oblivion novi film i pokusaj taj isti film da skines dva meseca kasnije, nema sanse da ces da ga na javnom skines jer nece biti seedera jer svi razmisljaju kao ti i niko nece da drzi seed ako i neko ima na seed onda je brzina ubi boze da ces da skidas film naredne tri nedelje.
 
Ništa ne može da oživi temu kao što može glupo pitanje... :d
 
Hvala na ogdovorima ali sve to isto moze da se nadje i na javnim takodje :) ( bez virusa, u full hd , mkv, mp4, dts, itd ) bez da vracate i opterecujete svoj net, pozz svima i ziveli !!!
Ti si sve sto ne valja sa ovim svetom i jedini razlog sto privatni trackeri uopste moraju da postoje kao takvi. Ako nista drugo, barem nemoj propovedati drugima te svoje stavove. Pozz i tebi i ziveo.
 
Ništa ne može da oživi temu kao što može glupo pitanje... :d

Ziva istina :D
Mada, po mom misljenju, najveca prednost privatnih trekera je sadrzaj, i iako dosta tih torrenata moze da se nadje (iste verzije) i na public trekerima, na privatnim ipak forsiraju seed, pa ce neke starije stvari ipak imati bolje brzine nego na public trekerima.

Ne znam koliko mi iz Srbije mozemo sa brzinama manjim od 10 mbps da osetimo tu prednost u brzinama, ali verujem da neko ko ima brzinu 30 mbps moze da ima problem sa tim da li ce skidati torrent brzinom od 150 kBps ili 20x vecom brzinom.

Nakon sto sam i ja dao svoj doprinos ozivljavanju teme glupim pitanjima, moram da podelim jednu lepu informaciju sa vama:

Do sada sam imao jedini aktivan nalog na IPTu sto se tice privatnih trekera i podelio sam do sada jedno 15ak pozivnica do sada (imao sam ih mnogo vise, ali sam cesto zaboravio da ih delim). Uglavnom, mislim da sam jedno 10 invite-ova podelio preko benchmarka i SVI imaju odlican ratio. Tako da, ljudi hvala Vam sto znate da ispostujete :).

U to ime, delim jos 3 pozivnice za IPT. Javite se u inbox, ili ove, kako god, da razdelimo, pa uzivajte :)
 
Možda bi santara hteo da mu daš pozivnicu? :d
 
Mene je vec dvoje ljudi sa bencha zajebalo, jedan pokusao da se registruje na tl sa mejlom sa kojim je vec bio banovan, pa su mi ugasili pozivnice, a drugi mi je sjebao pozivnice za what.cd.
Inace, imam i ja 2 pozivnice za iptorrents :)
 
Dajem 3 za HD-Space...
 
Mene je vec dvoje ljudi sa bencha zajebalo, jedan pokusao da se registruje na tl sa mejlom sa kojim je vec bio banovan, pa su mi ugasili pozivnice, a drugi mi je sjebao pozivnice za what.cd.
Inace, imam i ja 2 pozivnice za iptorrents :)

Iznenadjujuce, mene su dvojica stranaca zeznuli. Na nekom stranom forumu sam dao pozivnice, i jedan sad ima ratio 0.15 a drugi 0.7... Doduse, za ovog sa 0.7 nisam najsigurniji, mozda je on i sa Bench-a :D... ali kako god, sve u svemu, meni je bas prijatno iznenadjenje da su se ljudi potrudili i ispostovali ratio.
 
U početku kada sam pre oko 2-3 godine tražio pozivnice nisam uspevao da održim ratio jer me nije interesovalo šta je free a šta ne (od silnog uzbuđenja kada sam video sadržaj :D), pa su mi ljudi sa foruma pomagali sa poenima (mislim da je u pitanju bio BIT-HDTV), kasnije sam se uhodao i sada nije problem... (sada skidam sve što nije freeleech i ne seedujem uopšte :p).
 
Poslednja izmena:
Mesec dana i 15ak dolara datih za seedbox vam omoguce preko 1TB uploada... I to na vise trackera , bez previše cimanja. Ako bih se cimao, mislim da mozda moze i vise od toga... Jedino su problem trackeri poput HD torrents gde imamo kvartalne obaveze, ali 3$ sa seedboxom za nedelju dana, jednom u 3 meseca nisu previše
 
Što se mene tiče, sasvim mi je dovoljan IPT a tu mi ne treba SB (pored njega držim HD-Space mada ne znam ni zašto, verovatno dok ne podelim pozivnice i onda brišem).
 
Jedino su problem trackeri poput HD torrents gde imamo kvartalne obaveze, ali 3$ sa seedboxom za nedelju dana, jednom u 3 meseca nisu previše

Kvartalna obaveza na HDT je samo 15GB tako da ne predstavlja nikakav problem čak ni meni koji održavam ratio preko bonus poena... :)
 
Svi su već tamo.

EDIT:
500 strana, dobri smo.:smoke:
 
Poslednja izmena:
Nekada sam imao jednu za IPT i javi se troje na PP da im pošaljem. Sada...
 
Šta bi bio pandan BTNu za filmove? Sa sličnim načinom održavanja ratio-a, preko vremena i bonusa za seed.
 
PTN ima vrlo jak IRC sa iskusnim korisnicima. Ko zeli najace (najteze za dobijanje pozivnica) trakere, moze i preko PTN-a. Ali tek sa sa statusom pover usera.
1x THR
1x Yuwabits
 
Poslednja izmena:
woooow 500 strana malo li je :).Ovom prilikom pozdravljam sve torentlije i da su nam zivi torent trekeri jos 1000ama godina,posebno rutreker :)
 
Šta bi bio pandan BTNu za filmove? Sa sličnim načinom održavanja ratio-a, preko vremena i bonusa za seed.


PTP - po sadržaju i kvalitetu, ali ne i po sistemu. Mada, nije teško nabiti tamo ratio. Posle ide lako, samo seed-uj 3 dana ono što si skinuo i nema H&R-a.
 
Hvala. Ako neko ima PTN i/ili PTP zamolio bih za invite.
 
Već par sati HD-Space: Too many connections

IPT pozivnica otišla članu endrezr, ostale još dve.
 
Poslednja izmena:
Ponudio sam andreju preko pp-a IPT ali još nije bacio mail pa čekam...

To se zove davanje pozivnice na lepe oči pa sutra kad me sjurne ban na IPT-u ima da ne znam gde se nalazim :d

Inače je lik registrovan pola godine i sve četiri poruke su mu u ovoj temi :)
 
Nazad
Vrh Dno