Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da nema neko pozivnicu viska za IPT ili za Cinemageddon?

Poklanjam
BitGamer 1x
SCC 1x
BitmeTV 1x
filelsit.ro 1x
 
Da li neko ima invite za BTN?
Poklanjam TL x1
 
Ljudi, jel ima jos neko problem da se uloguje na HDT?

Ja sad hteo da se ulogujem da skinem nesto (da bih ispunio quarter rule jer nisam imao vremena ranije da skidam, a ostalo je jos 7 dana do kraja juna...), medjutim kaze mi invalid username. Sve sam uneo kako treba, probao sam i .org i .me i novi .ru domen i nece nigde, svuda mi kaze da je username incorrect :( Kad idem na recover password, izbaci mi za moju e-mail adresu da je nema u bazi :(

Pre nedelju dana sam se normalno logovao, nisam dobijao nikakav warn nikad, sve uredno... Ratio odlican, bas sam se trudio da napunim veliki da imam u rezervi... Ne mogu da verujem da mi je account nestao odjednom :(

Ako nekoga ne mrzi da kontaktira nekog od staff-a, ili da proveri ovako da li mi je account ziv (mozda pored imena pise da sam banovan, iako ne znam razlog). Ime naloga je isto kao i ovde, "dule0911", pa ukoliko nekoga ne mrzi da kontaktira i pita sta se desava, bio bih mnooogoooo zahvalan! Ne zelim da izgubim account tamo, jeste da sam registrovan na jos par ok trackera ali hdtorrents mi je odlican izvor materijala vec nekoliko godina, ne znam sta sam uradio pa da me eliminisu, a znam da nisam nista :(

edit:
Inace mi u uTorrentu stoji da imam invalid PID, da redownloadujem torent sa novog .ru domena, ali ne mogu da se ulogujem :(
 
Poslednja izmena:
I javno cu se zahvaliti korisnicima koji su mi pomogli! :)
Problem nazalost nije resen, tj pokusacu da nadjem neki e-mail od nekog od admina, ali i to mislim da cu bataliti... Prosto jer nisam siguran da zelim uopste da imam nalog, jer su servirali takvu glupost kao razlog banovanja da je to meni totalno neshvatljivo. Rekli su da je razlog banovanja taj sto imam 2 naloga. A account sam otvorio na HDT jos negde 2009., nikad nisam bio neki veliki downloader, nikad nisam uradio H&R, i za ovih par godina akumulirao skoro 1TB upload-a sa bednim uploadom (bez seedboxa), ratio sam imao oko 7-8... U zadnjih 3 meseca sam skinuo 1-2 epizode top-geara, prethodni kvartal ispunio minimum od 15gb. Medjutim zadnjih 2 meseca bukvalno nisam nista skinuo, pre nedelju dana sam se ulogovao da vidim sta bih mogao da skinem od novijih izdanja, jer sam malo izasao iz koloseka. I taman kad sam odlucio, oni kazu da imam dupli nalog i banuju me. Umesto da su proverili pre toga lepo aktivnost i videli da nit sam skidao nesto u poslednje vreme, da uvek imam izmedju 15 i 20 torrenta koji se seeduju, da nikad ranije nisam imao problema niti upozorenja... I da me lepo pitaju, oni ovako.

Ocigledno je neka greska u njihovom sistemu za detekciju, ili se poklopilo da SBB u kratkom intervalu dodeli istu IP adresu jos nekome ko ima HDT nalog. Pored toga sto je mala verovatnoca za to, verovatno postoji sistem koji moze da proveri da sa moje IP adrese (dal stare ili novododeljene od strane SBBa, nebitno) postoji 2 naloga u odredjenom vremenskom trenutku, sto se nikad nije desilo.

Ah da, pritom nikad nisam nikoga pozvao sa mojim nalogom na HDT, znaci ne postoji ni ta mogucnost, da sam sam sebi nesto hteo da omogucim sa jos jednim nalogom (iako ne vidim kakva je uopste prednost od postojanja 2 naloga, ali ajd).
 
Poslednja izmena:
Da li si koristio mozda operu sa ukljucenom turbo opcijom, to je proxy inace, postoji mogucnost da je traker neku dvojicu sa istom ip adresom zbog ovoga gore okarakterisao kao multi i oba imaju ban zbog toga..
 
Ne, na PCu koristim Firefox, a na mobilnom se ne secam kad sam zadnji put isao na HDT, mozda u januaru/februaru.
 
Da, na mob sam zaboravio, i sa njega je rizicno ulaziti... Moguce je da je u tvom slucaju sistemska greska..
 
Pa od wrath of the titans nema nista pametno da se skine od novih stvari ... Gde su novi filmovi ?
 
Jel' bi mi neko pozajmio malo mesta na seedboxu, na najvise jedan dan?
Treba mi samo da uploadujem 50gb za ovaj member assesment na CHDBitsu, a svasta mi je iskrslo i ne mogu da se iscimam do banke da uplatim za seedbox.
(Ja vam dam torent, vi ga stavite na seed dok ne predje 50gb uploada)
 
Freeleech na torrentsnatch-u "do 01.08. - SVE JE GRATIS!"
 
Ne mogu da verujem da nisam video quarter pravilo na HD-torrents. U poslednje vreme sam bio u nekoj guzvi i nisam nista skidao. Juce se ulogujem, kad ono izbrisan mi nalog sa blizu 1TB UL-a. :smash:

Ako ima neko pozivnicu za neki dobar sajt sa HD filmovima bio bih mu zahvalan. Mogao bih da se oduzim sa Black-Cats pozivnicom kada ponovo budu raspolozive.
 
Znas da su razmene kaznjive i zabranjene, pretpostavljam.
 
@Air Jordan, imam ja za Awesome-HD. Ali saljem samo, ako ces da ga koristis, a ne kao 90% ljudi kojima sam poslao pozivnicu. Oni ili ne skidaju nista, i samo se loguju, ili se ne loguju uopste.
 
Sto je dobra ova sportska kladionica na SCC, upravo sam dobio 63GB uploada na Sereni W. (ulozio 100GB) :)
Jedino sto ne moze svako, samo vise klase...
 
Mene Italijani ošurili za nekoliko stotina gb. :D
 
A da si uložio juče na Anu ne bi se sad hvalio!:trust:
 
Ima li neko da mi pokloni/proda pozivnicu za neki bolji torrent tracker? Interesu je me neki all around tracker. Skidao bih pre svega HD filmove, HD serije, igre i mozda po neki veci software...
Ne mogu da prilozim nikakav dokaz posto do sada nisam koristio privatne torrente. Godinama unazad koristim usenet i imam uplaceno jos godinu dana na usenetserver.com medjutim u posledenje vreme cesto ne mogu da skinem igru a plasim se da ce to poceti da se desava i sa filmovima.
Od prvog dana bih uplatio dva meseca seedbox na bigsb.net, tako da onaj ko mi da pozivnicu ne mora da brine o ratio sa moje strane.

Edit: prilazem dokaz da imam usenet :D
Pogledajte prilog 91383
 
Poslednja izmena:
Imam ja pozivnicu za IP Torrents ako ti odgovara.
 
@dozla: mogu da ti dam SCC i TL, najbolji all around

Ako te zanima baci mail na pm.
 
Imam jednu molbu za sve vas koji imate pristup raznim privatnim trekerima . Moze li neko da pogleda da li ima filma "gaye bykers on acid" , u pitanju je film o istoimenoj engleskoj rok grupi 80ih, mislim da je film iz 1987. ali nisam sto posto siguran, nigde ne mogu da ga nadjem. Spreman sam da se revansiram :)
 
Na imdb-u ne postoji film pod tim imenom...

Naravno ni na trackerima ga nema...
 
Nema na TL, SCC, Zamundi, Demonoidu...
 
ok imam jedno pitanje ... Sticajem cudnih okolnosti (glupa kupovina TV-a) zeleo bih da znam da li na ovome svetu postoji tracker na kome se mogu naci stvari enkodovane u 25fps-a 720/1080p ? Po mogucstvu jos kada bi bile AVCHD formata ... Mojoj sreci ne bi bilo kraja. Jos kada bi bila neka dobra drusa sa invite-om ... Posle pola godine patnje sa MultiAvChD i reenkodovanjem svega sto skinem u 25pfs/avchd da bih mogao da pustam na TV-u (panasonic...) ... Ovo bi me zaista spasilo.

P.S.
Vidi vidi jubilarni 500ti post! Trebalo mi je samo ... 10 godina !
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno