Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja se opet reg. posto su mi ugasili nalog lol
 
Na koju caku na rutrackeru da vidim najnovije postavljene torrente... Nemoram valjda saltati svaki podforum?
 
Ima li neko invite ili preporuku za neki domaći?
Obećao ćaletu da ću mu skinuti nešto domaće muzike iz 70tih i 80tih do večeras a skapirao da naravno nema ničega na trekerima koje ja koristim. :(
Probaj na rutrackeru.
Kao orijentaciju mozes da potrazis 'East Rock' thread na njihovom forumu.
(viewtopic.php?t=1726497)
 
Ljudi, nemam nista da ponudim, ali imam da pitam :D

Posto dosta pratim MMA, i trenutno sve skidam sa mediafire, jumbofiles i ifile.it, desava se s vremena na vreme da materijal ne okace na te hostove, ili okace nesto kasnije, ili brzine budu uzasno male, takodje tu je i rapid sa svojih 30Kbps, a to traje i traje :D, jer fajlovi budu velicine 1,5-2,5GB.

Zato bih bio zahvalan ako ima neko ko bi mi poslao pozivnicu za npr:

http://www.bestmmatorrents.com/
http://www.xtremewrestlingtorrents.net

Ili za bilo koji drugi slican treker.
 
Nemam ništa da ponudim ali bih bio zahvalan ako bi mi neko poslao invite za tvtorrents.
 
Posalji mi mail na pp i neki ratio dokaz pa cu ti dati pozivnicu za tv torrents
 
Trebala bi mi pozivnica za neki treker gde ima stare dobre domaće i exyu muzike. Interesuju me valjani lossless ripovi ali toga koliko vidim ili uopšte nema po netu ili se ljubomorno čuvaju na nekim trekerčićima :).
 
Pozdrav..
Molim ako mi može tko da mi kaže gdje mogu da dobijam ovaj film.
Razvod na odredjeno vreme
Da je koliko toliko dobra kvaliteta.
Zahvaljujem na odgovorima.
Bok.
 
Otvorene su registracije koliko vidim...
 
Zamundi direktno može da se pristupi iz nekoliko zemalja valjda (Bugarska, Srbija, Makedonija, Rusija, Turska ...), dok za pristup iz ostalih mora da se koristi neki bugarski proxy, tako je bilo ranije, ne znam da li i dalje važi.
Ako čovek nije u Srbiji ...
 
Poslednja izmena:
Zamundi direktno može da se pristupi iz nekoliko zemalja valjda (Bugarska, Srbija, Makedonija, Rusija, Turska ...), dok za pristup iz ostalih mora da se koristi neki bugarski proxy, tako je bilo ranije, ne znam da li i dalje važi.
Ako čovek nije u Srbiji ...

Da sad sam sredio mogao sam da unesem drugu proxy adresu.
Al nema seedera za onaj film opet šteta.
Svejedno hvala.
 
Kada sam malopre probao bilo je 5 sidera i dl je išao ~150kbps.
 
@ daxyco
Eplan ima i na piratebay.se

Ima li neko invite ili preporuku za neki domaći?
Obećao ćaletu da ću mu skinuti nešto domaće muzike iz 70tih i 80tih do večeras a skapirao da naravno nema ničega na trekerima koje ja koristim. :(

Za domaće stvari koristim yuwabits.net

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima pozivnicu za yuwabits?

Dajem dokaz sa IPTorrents.
 
Nazad
Vrh Dno