Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel Ima neko pozivnice za yuwabits,yugoteku i BTN, hitno mi trebaju a bicu fin :)
Unapred hvala ljudi !
 
Ne samo govorim na osnovu više godišnjeg iskustva (10 godina)
:)
Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2 Beta-4
 
Ma kakav bitmetv, btn ga je odavno pojeo jer je kao prvo i osnovno no ratio. Odrzavanje naloga na bitmetv je cista nocna mora zbog malo leechera i gomile seedboxova, na btn ne treba nijedan jedini bajt da uploadujes vec samo da ti seedujes taj torrent odredjeno vreme. A o kolicini materijala i zajednici i organizaciji tek da ne govorimo.

Takodje imam 3 pozivnice za btn ako nekome treba.

a takodje i 3 za bitmetv pa birajte. :D
 
Poslednja izmena:
Pa hajde ako bi mogao neko meni jednu pozivnicu za BTN pošto je no ratio, meni nije problem da seedujem nego da uploadujem... :)
 
@Gdin_M

Znam, 1 dan za epizodu i 5 dana za sezonu.
Hvala. :)

P.S. Prepunio ti se inbox pa ne mogu da ti odgovorim.
 
lol stvarno ne moze, ono je bilo samo otvoreno na 12 sati...
 
poz ljudi nisam bio davno na ovoj temi ...
zna neko sta se desava sa ArenomBG????
 
Ništa nenormalno. :)

Dešava se to njima gotovo redovno. Sačekaj i proradiće.
 
Da li neko ima pozivnicu za domacu muziku?
 
Znam da nema veze sa pozivnicama ali ajde ako nekoga ko je registrovan na nekom (ili nekoliko :) ) od većih trackera ne mrzi da pogleda da li ima da se skine serija Dream Team. Ne tražim da mi neko skida ili ne znam šta nego samo da znam da li uopšte postoji online... :)
 
Na thebox.bz postoje S01E01, sezona 4, sezona 7 i sezona 10 u VHS rip i TV rip kvalitetu.
 
BTN je okrenuo ceo sajt naopako, pretpostavljam da to jeste prvoaprilska šala :)
 
BTN je napisao(la):
We are proud to announce that the 4,000th Australian user has successfully registered his account on BTN! To honor this day, we decided to flip the sites banner upside down so that our dear friends in Down Under can have a small taste of what it truly feels like to be part of this great community

:)
 
Ima neko invite za HD-torrents? Dobio sam invite za 2 TV&Movies trackera (Bit-HDTV i HD-space), treba mi jos jedan da malo upotpunim izbor. :wave:
/greed
 
Imam ja jednu ako obećaš da ćeš biti dobar :)
 
Nazad
Vrh Dno