Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako neko ima pozivnicu za BTN bio bih mu zahvalan. Mogu poslati dokaze, imam PTP, IPT, crnu berzu i file list gde ima solidan ratio.

Ima i jedno pitanje u vezi file list. Imam 8300 poena, a za pozivnicu mi treba 10000. Da li se kupovinom vip statusa automatski dobija pozivnica?
 
Ako neko ima pozivnicu za BTN bio bih mu zahvalan. Mogu poslati dokaze, imam PTP, IPT, crnu berzu i file list gde ima solidan ratio.

Ima i jedno pitanje u vezi file list. Imam 8300 poena, a za pozivnicu mi treba 10000. Da li se kupovinom vip statusa automatski dobija pozivnica?
Na PTP forumu traži pozivnicu za BTN. Legalno je, ako imaš odgovarajuću klasu. Isto važi i obrnuto.

Na FL piše šta sve ide uz VIP (klikneš na novčiće i videćeš). Nisam pored kompjutera da proverim, ali su do sada išle pozivnice uz VIP status.
 
Ma ne misli da mi neko ovdje prodaje nego da li ta opcija postoji kod njih?
Nigde ne postoji opcija da se prodaju pozivnice. Pričam za ozbiljnije trackere, a ko to radi, to je sve van pravila.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Obećavam da ću biti dobar član i deliti sve što već imam ili ću nekad imati :)
 
marljivo uciti i raditi postovati roditelje i ucitelje revolution tt? jedan inv ako neko ima a dodelio bi u verne pouzdane odrzavane treckere jos od 2007
 
Sto se tice FL, pazi, meni pise da imam jednu pozivnicu, ali kada kliknem na nju, koliko ja shvatam ne da mi da je kreiram ako nemam vip status. Zato pitamnda li cu je odblokirati ako kupim vip na meaec dana?

Imaćeš mogućnost da pošalješ tu pozivnicu. Samo VIP može da ih šalje.
 
Kolega @forum1nick dobio FL.
 
Kolega xWolf dobio file list.

Imam 3 pozivnice za IPT, ako nekome treba...
 
Na PTP forumu traži pozivnicu za BTN. Legalno je, ako imaš odgovarajuću klasu. Isto važi i obrnuto.

Na FL piše šta sve ide uz VIP (klikneš na novčiće i videćeš). Nisam pored kompjutera da proverim, ali su do sada išle pozivnice uz VIP status.

Koja klasa treba da si na BTN-u da bi mogao da trazis pozivnicu?
 
Od elite pa na gore
 
Mislim da je već od Power User to moguće.
 
jel crna berza ima filmove sa srpskim titlovima? jel ima neko pozivnicu za taj treker? koji drugi treker ako ne taj?
 
Ima, samo mene kod Crne Berze fascinira loš kvalitet stranih video materijal. Recimo WebDL 720p, a bez problema se na javnom trackeru nalazi 1080p BRrip.
Generalno, primarna namena CB je domaći materijal. Za sve ostalo u javnoj ponudi imaš bolje i bez obaveza seed-ovanja i brige za ratio ;)
 
ma mene zeza sto ne mogu da nadjem srpski prevod :/ za rick n morty recimo, sanse nema da nadjem prevod za ovo sto imam. zato hocu ponovo da skinem sa udesenim prevodom... :/ ni na prokletom netflixu nema.
 
Poslednja izmena:
Odgovorih ti na PM.
 
hvala :) ali mnogo mi je tesko da ubodem titl i rip da se slazu. mislio sam da skinem kao paket ako ima sa srpskim titlovima. i to nije slucaj samo sa ovim, nego i sa ostalim filmovima. od nasih trekera ostao mi samo euc, crnu berzu sam imao pre ne znam 10 godina, i posto vec eto toliko godina nisam gledao nista nase ili sa nasim titlovima, eto obrisase mi nalog. a greota jer se tamo garant vuku nindza kornjace sa starom sinhronizacijom koje nam je neko digo bio pa postavio tamo :d
 
Pozdrav ljudi.
Ako neko ima jos pozivnice za PTP bio bih mu veoma zahvalan.
 
Btn neko, ako je moguce?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Poz, treba mi pozivnica za filelist.ro. Ja imam nalog na sajtu ali ne mogu da saljem pozivnice ali mi treba za kolegu iz Nisa. Pa ako neko ima viska neka se javi. Hvala
 
Drugari,jos jedna molba za neku pozivnicu za neki domaci torent sajt gde ima da se skinu sinhronizovani crtaci.
Kolega mi je dao novi spisak,jedva sam mu nasao Ledeno doba...
 
Nazad
Vrh Dno