Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imam problem na PTP-u sa logovanjem. Resetovao sam par puta lozinku i uvek mi kaze da mi nije dobra lozinka kada je unesem za logovanje. Da li je neko imao ovakav problem? Sada sam banovan na 6 sati sto se logovanja tice.
 
Da odgovorim za PTP i problem koji sam imao sa logovanjem. Operu koristim i tu nece, a na Chrome sam uspeo da se ulogujem. Probacu da obrisem Operu i instaliram opet.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Drugari,

Ako nekome treba account na torrentleech, moze da koristi invitation code "HAPPY2019".

HAPPY2019 invitation code
One more year comes to an end... Best way to celebrate it..? What about a new year invite giveaway??

Use invite code HAPPY2019 in the sign up form http://www.torrentleech.org/user/account/signup and enjoy your new account! As cherry on top, you'll find your account with 10GB upload credit to help you start your epic journey! HURRY UP! For the first 10k people only!

Pozdrav,

Vlada
 
Meni treba crna berza, ako je neko voljan da mi da.
Nudim Yuwabits, ako nekom treba.
 
Ko hoće HD Bits enkode samo neka upadne na Filelist. Gomilu stvari od njihovih grupa imaju, kapiram da nemaju sve sa HD Bits-a, ali opet dobri su :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da je UHDBits bolji sa internalima sa HDBitsa.org
 
Nista ne fali ni filelist internalima
 
Ne kažem da fali,samo rumuni zezaju sa prevodom koji trpaju te se ne podudaraju za cross seed na HDBits.Dok je na UHDBitsu to mnogo bolje.
 
HDT poklonio svakom članu po jednu pozivnicu za Novu godinu:)
 
Ako se nešto nije promenilo dok sam ja bio član UHDBitsa valjda su tamo i neki hd-bits internali takođe internali i UHDBitsa, prvenstveno mislim na DON i TayTO?

Inače zanimljiva mi je ova lista internala sa HD-Bitsa https://www.invitehawk.com/topic/65314-list-of-scenep2p-encoders-groups-for-private-trackers/

Ako je ovo tačno onda su svi internali sa AHD-a internali i na HDBitsu, a i ovo za HDMaNiAcS je interesantno jer sam ja do sada mislio da su oni jedino internal na HDT-u.. jedino ako ova lista nije baš najtačnija mada piše da je preuzeta upravo sa HDBits.org i AHD-a?
 
Drugari moze li jedna pozivnica za Crnu Berzu! ? Nudim Invite za Eliteunitedcrew.org
 
Poslednja izmena:
Ima li neko pozivnicu za hd bits ili btn? Nemam nista da ponudim zauzvrat osim zahvalnosti :)
 
Prvo, pa musko. Dva najjaca trackera :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zna li neko torrent tracker gde ima domacih (starih) stripova? LMS, ZS i sl... Ako moze pozivnica :)
 
Jesi li probao stripotekaforum?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Stripoteka i stripzona za stripove na nasem jeziku. Jel ima neko pozivnicu za 32ПАГЕС ili Библиотик?
 
Poslednja izmena:
Znam za te forume, ali mora 1 po 1 strip sa mega ili raznih ul sajtova. Em sporo , em se brzo dostigne limit. Mislio sam ako negde ima torrent, hocu da napravim kolekciju stripova koje sam citao kao klinac

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Pa ima nesto stripova na Crnoj berzi, ali mnogo je bolji izbor na ovim forumima. Sad jeste da ti hosting sajtovi nisu bas prakticni, ali sta je tu je, najkompletnije serijale imaju navedeni forumi.
 
Imas li pozivnicu za crnu berzu?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno