Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ko moze neka ugrabi pozivnicu,samo mora dokaz sa drugog trackera :)
 
odavno koristim Arenaelite.net tracker , dobijam njihova obaveštenja o novim torentima preko RSS. Prijavili su da RSS već neko vreme neće raditi, ali kada sam danas probao ručno da odem na njihov sajt nisam ni to mogao, jer su totalno promenili dizajn, a prijavljuje da moja e-mail adresa sa koje sam registrovan ne postoji u bazi registrovanih korisnika.

Za ponovnu registraciju traži pozivnicu. Ima li je ko ?

...ili zna kako da kontaktiram Staf tracker-a da vidim šta je sa mojom starom registracijom.
 
Dobio sam gold star u paketiću na BTN. Znam da moram da čekam do kraja praznika ali me zanima jel dobio neko i za šta se menja?
 
Hajde da ponudim nešto,davno nisam:
TLx2
UHDBits
TorViet
File Listx1
Waffles
HDSpace
Crna Berza
 
Хајде да и ја допуним свог пријатеља са пар озбиљних за које конкуришу само дугогодишњи корисници који су присуством на овој теми и форуму уопште, оставили утисак правих торенташа а само стицајем околности до сад нису имали:

- ПТ*
- ХД*

Такође и
ТХР и ИЛЦ

EDIT:
xWoLf dobio pozivnicu za Yuwabits.

Ne bio ti u koži, pretraži njegov nick po ovoj temi.

Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena:
Moraš znati koje slovo da dodaš,inače ne znaš šta tražiš;)
 
Sta je:
- ПТ*
- ХД*
ТХР
и
ИЛЦ
?
Ћирилица и астериск симболи су неопходни како бих отежао претрагу и избегао бан за своје налоге због нуђења позивница на ЈАВНОМ форуму ...што је безбедносни прекршај првог реда на озбиљним трекерима.

Иначе, ти не можеш да конкуришеш за ове позивнице, не због неког озбиљног разлога већ само зато што си "колекционар" - већ сам ти некада дао две а испоставило се да те налоге ни не користиш.

Astal da blista bejbi!
 
Karl je nepunih 3 nedelje na forumu a već je delio nekada pozivnice... zanimljivo.


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Zamisli?!

Staffer inače nikada ne greši, on nikada ne izvređa člana i njegovu profesiju a kada mu član uzvrati on ga ne banuje?

Baš si ti neki legalista. :thumbsdown:

Astal da blista bejbi!
 
Ћирилица и астериск симболи су неопходни како бих отежао претрагу и избегао бан за своје налоге због нуђења позивница на ЈАВНОМ форуму ...што је безбедносни прекршај првог реда на озбиљним трекерима.

Иначе, ти не можеш да конкуришеш за ове позивнице, не због неког озбиљног разлога већ само зато што си "колекционар" - већ сам ти некада дао две а испоставило се да те налоге ни не користиш.

Astal da blista bejbi!
Нема потребе ни звездице да стављаш јер ко је иоле мало у овој причи зна о којим се трагачима ради. Тебе нико неће избацити са приватних трагача (трекера) због дељења позивница јер нико не може да зна да си позивнице нудио на форуму. Ово важи уколико ти корисничко име није исто као на овом форуму и уколико те онај кога си позвао не пријави да си позивницу делио преко форума. Иначе се ретко дешава да искључе налог оном ко је позивницу послао неком другом а тај направио прекршај.
 
Bio je jedan slučaj gde su ljudi sa ovog foruma bili banovani zbog toga. Svi znaju ko je Karl i koliko je pozivnica izdelio. Sigurno jedan od najiskusnijih članova torrent zajednice koji uvek hoće da pomogne. Ja sam dosta naučio iz njegovih postova.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lično iskusio. Pozivnice za trackere level 8 i više nikad ne treba da se dele javno nego samo preko poruka i email-a.
Баш позивнице за најбоље трагаче се деле јавно на пуно великих форума, на некима се чак продају и позивнице и налози. То што на овом форуму има чланова тужибаба је нека друга прича.
 
Нема потребе ни звездице да стављаш јер ко је иоле мало у овој причи зна о којим се трагачима ради. Тебе нико неће избацити са приватних трагача (трекера) због дељења позивница јер нико не може да зна да си позивнице нудио на форуму. Ово важи уколико ти корисничко име није исто као на овом форуму и уколико те онај кога си позвао не пријави да си позивницу делио преко форума. Иначе се ретко дешава да искључе налог оном ко је позивницу послао неком другом а тај направио прекршај.

Ja sam izbačen sa BTN jer sam invite dobio preko ovog foruma a nikada nigde nisam pogrešio.Niti ću,tako da ti priča ne stoji.Pozz
 
@TheCyA hvala ti za blage reci :)

@nebeski.letac nemoj da tražiš dokazivanje jer ne vodi nicem dobrom - samo bi losi momci naucili kako da zeznu sistem. Ja te svejedno uveravam da bih cak i ja, neko sa iskustvom vođenja malog trekera bespogovorno najduze za 5 minuta skupio sve dokaze za krsenje ovog bezbednosnog pravila. Aca je u pravu, rizikovao sam i sa cirilicom i zvezdicama. :)

Astal da blista bejbi!
 
Ja sam izbačen sa BTN jer sam invite dobio preko ovog foruma a nikada nigde nisam pogrešio.Niti ću,tako da ti priča ne stoji.Pozz
Треба да чујемо и другу страну па да видимо шта се заправо догодило. Како су они знали да си позивницу добио на овом форуму кад се позивнице шаљу преко приватне поруке или преко електронске поште?
 
One sa BTN-a nije interesovala druga strana,otresli me ko sli.u
 
@nebeski.letac nemoj da tražiš dokazivanje jer ne vodi nicem dobrom - samo bi losi momci naucili kako da zeznu sistem. Ja te svejedno uveravam da bih cak i ja, neko sa iskustvom vođenja malog trekera bespogovorno najduze za 5 minuta skupio sve dokaze za krsenje ovog bezbednosnog pravila. Aca je u pravu, rizikovao sam i sa cirilicom i zvezdicama. :)

Кад је већ тако онда немој да ризикујеш и нудиш позивнице на овом форуму. Најбоље би било и да се тема закључа.
 
Jednostavnije je da kome ne odgovara zaobiđe temu i ne posećuje istu nego da se zaključa.Mnogi su ovde dobili i dali mnogo,neki dobili i više nego što zaslužuju.
 
Кад је већ тако онда немој да ризикујеш и нудиш позивнице на овом форуму. Најбоље би било и да се тема закључа.
Ako si stvarno mislio to što si napisao onda se nikako ne možemo složiti. Jer ako pratimo taj tvoj pragmatični deduktivni logički sled onda ćemo na kraju zabraniti/ugušiti/uništiti I samo torentovanje. A to nije dobro jer od toga građanin sveta može da ima samo štetu: obespravljeni će biti još obespravljeniji, neobrazovani još neobrazovaniji, siromašni još siromašniji... ...kada bi tako bilo onda bi internet definitivno bio prodat/prepušten ionako prebogatima i sebičnima.

Ideja torentovanja je plemenita jer u njenoj osnovi je želja da dobru karmu koju ti neko da (za džabe), čista srca proslediš nekome drugome (za džabe) te da od tog lepog osećaja benefit imaju svi - dobra karma za sve dakle. Vidiš, ja mislim da nešto tako dobro nikako ne smemo ubijati!

A ako si u stvari mislio da je potrebno ovu temu učiniti nevidljivom za one ispod 6 meseci staža i najmanje 100 korisnih postova, onda se 100% slažemo. To bi bilo jako dobro i korisno. Svima bi nam bilo lakše, svi bismo bili bezbedniji a naši nalozi bi bili sigurniji. Dakle stopostotna podrška za skrivanje teme!

A sad se obraćam tebi lično. Ako sebe smatraš pravim i odgovornim torentašem onda više nikada nećeš afirmativno pisati o tim forumima na kojima je dozvoljeno javno/tajno i deliti a i PRODAVATI pozivnice. Ako ti nije jasno zašto je to bitno onda ti i nisi iz ove priče. Ali ne zaboravi da su oštra pravila na trekerima isprovocirana postojanjem žbirova koji kupuju pozivnice kako bi skupljali dokaze za advokatske kancelarije koje žele da običnog čoveka orobe ogromnim materijalnim i zatvorskim kaznama koje se temelje na PRIVATNIM Zakonima stvorenim samo da bi masna guska bila još masnija.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Nema komentara na screenove? Delboy74? Jesi li ispravan po screenovima?

Hvala za zviždanje! :)

On pored ratio fejkovanja i trejduje (za trejdovanje imam samo posredne dokaze izvedene na osnovu privatne prepiske, dakle javno neobjavljive)! U privatnoj prepisci se trudi da bude uverljiv ali to ne znači da mi treba da budemo veverice. ;)

Ljudi budite oprezni, @Delboy74 je isto što i @paulvandyk68 sa ovog foruma. Taj 9 godina star nalog je upotrebio trazeci mi top pozivnicu, valjda misleci da ga zbog dugog staza necu proveravati.

Na ovoj temi i na PM ta 2 aliasa treba dobro upamtiti!

Astal da blista bejbi!
 
Nazad
Vrh Dno