Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na Crnoj berzi su uvek na max.
Jel ima neko uputstvo za Waffles, kako najlakše do ratia? Jel postoji freeleech? Još nisam počeo da skidam, tek sam registrovan, bojim se da ako krenem da skidam samo ono što me zanima, ratio će ostati nizak.
Hvala za svaku sugestiju!
 
Ja cu da pojurim editors picks, pa cu to seedovati dok ne bude neki global free leech, ako bude :) da skidam ono sto slusam privatno verujem da ne bih up-ovao ni 50 MB :D
 
5xFileList
2xTD
5xHDSpace
3xIPT
2xCB
2xEUC

za ozbiljne članove koji bi stvarno koristili naloge.
 
Zna li neko kada će da se sredi BTN?

Trebam malo da sredim torrente zbog prostora na hardu a danima im brljavi statistika pa ne znam šta smem da obrišem a da ne dobijem HNR.
 
Zna li neko kada će da se sredi BTN?

Trebam malo da sredim torrente zbog prostora na hardu a danima im brljavi statistika pa ne znam šta smem da obrišem a da ne dobijem HNR.

Proveri sam, idi na hit&run pa na snatchlist i sortiraj po seed time left.
 
Proveri sam, idi na hit&run pa na snatchlist i sortiraj po seed time left.

Jesam ali uvek izbacuje isto vreme, ne menja se. Na primer epizode treba posle jednog dana da stavi da sam odsidovao a on i posle tri dana seedovanja kaže da na primer trebam još 5 sati da seedujem, video sam poruku na trackeru "We're aware of possible tracker/snatchlist issues and are working to resolve them.
Please keep your clients seeding if possible. We apologize for the inconvenience." ali svejedno dugo traje. Novi sam član pa ne znam koliko je ranije ovo znalo da potraje, da li su imali sličnih problema?
 
Isto tako za neke serije mi kaže da su neaktivne iako su na seedovanju pa se bojim da ću dobiti HNR, zato sam i pitao da li se zna kada će rešiti problem...
 
Ima freeleecha na What.CD
 
hvala na javaljanju, ja stavio dvadesetak da se seeduju, mrzi me ovako rano da klikćem koliko ima freeleech-a :)
 
Ja sam tokom global freeleecha na What.CD-u skinuo jedno par stotina torenata i sada seedujem tačno 503 torenata, tako da sam miran do sledeće takve akcije. :d
 
Sidujem i ja 360 torenata, ali što se aploudovalo aploudovalo se :) više niko neće skinuti ni kilobajt... Tako da moram da se cimam i sa ovim staff pick torentima. Mada i od ovog slaba vajda, zakasniš par sati i već je stotine sidera...
 
Mali offtopic, može li preporuka za neki tracker za knjige i audio knjige?
 
Da i ja pitam, da li kao što sam priložio sliku ima negde englesko-srpskih knjiga (bilo bi dobro da imaju i audio)?
 
@jorgovan

ipt, waffles... svuda ima po nešto, ako te zanimaju ova dva imam pozivnice pa šalji mail na pp.

Edit: poslao za waffles...
 
Poslednja izmena:
Jel hd-bits.ro trajno i potpuno mrtav?
Kakav je partis.si?
 
Poslednja izmena:
Na What.CD poklanjaju invite
 
UHDBits je otvoren za registracije.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno