Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@Artur

Ne, napisali su da ćutimo i smrdimo. :p

Ozbiljno, ne treba ništa da im se javljaš. Kad bude bilo potrebe, obavestiće članove.
 
Taman tako.
Pojeo vuk magarca.
Cuti i plivaj.
 
Ma rekli su da kao mi napisemo kako je najbolje da nam se oduze, mozda nece izabrati ali ce svaki predlog uzeti u obzir.
 
Prijatelju,sačekaću nešto kvalitetnije.Hristos Vaskrse svim slavljenicimacheers
 
Meni na BTN-u skinuli minimum 80 snatch-eva. Imao preko 800 (znam jer sam gledao za next class pre par nedelja) a sada 729. Poene i ostalo nisam ni gledao...

Sta se racuna u snatch?
Jel kad se zapocne download ili kada se skine ceo torent?

I sta se desava kada izadje poslednja epizoda neke sezone, a ja pustim svaku epizodu ponaosob. Oni onda obrisu pojedinacne epizode (to uvek rade) i ostave samo jedan torent sa celom sezonom. Ako ne zavrsim sa downloadom tih pojedinacnih epizoda pre nego sto ih oni obrisu, jel mi se racuna to u snatcheve ili ne?
 
Meni na BTN-u skinuli minimum 80 snatch-eva. Imao preko 800 (znam jer sam gledao za next class pre par nedelja) a sada 729. Poene i ostalo nisam ni gledao...

Sta se racuna u snatch?
Jel kad se zapocne download ili kada se skine ceo torent?

I sta se desava kada izadje poslednja epizoda neke sezone, a ja pustim svaku epizodu ponaosob. Oni onda obrisu pojedinacne epizode (to uvek rade) i ostave samo jedan torent sa celom sezonom. Ako ne zavrsim sa downloadom tih pojedinacnih epizoda pre nego sto ih oni obrisu, jel mi se racuna to u snatcheve ili ne?

sta se ti bunis, meni skinuli preko 9 miliona poena, preko 2000 snatcheva, 4TB download/upload stats i dobio sam 26 hit and run...
 
Očekivao sam da će neko već da postavi ovo. :)

Na BTN-u sad ima pozivnica za HDBits.org, ali samo za Guru i više klase. Nema dodatnih uslova, samo da ste Guru+.
 
^
Baš sam hteo da napišem ovo, i provereno je, dobio sam pozivnicu.

Eto ko kaže da je guru samo korak ka Master klasi :)
 
screenshot00039.png
 
Znaci za mesec i nesto dobicu pravo na pozivnicu na btn fali mi time on site.
 
Ako je neko voljan, ja sam rad da prihvatim invite. Saljem dokaze koje zelite. Poslednjih 14 meseci sam na SB.
 
Očekivao sam da će neko već da postavi ovo. :)

Na BTN-u sad ima pozivnica za HDBits.org, ali samo za Guru i više klase. Nema dodatnih uslova, samo da ste Guru+.
Ja se razmisljam da l da uzmem. Mrzi me da se cumam oko ratia. je l ima neka pravila oko neaktivnosti? Nemam sad trenutno vremena.
 
Uzimaj prijatelju dok ima,posle razmišljaj:)
 
Jel ima neko jednu viška pozivnicu za BTN?

Ja imam da ponudim samo za BitHDTV tamo sam od 2007 godine :)

Hvala unapred
 
Gotovo, vise nema teme na BTN.
 
Mislim da za BTN trenutno nije moguće dobiti invite, verujem da samo najviša klasa (osim staff-a) može da šalje pozivnice, a njih ima, fora 13 ili tako nešto. Ovde imaš više članova koji imaju klasu ispod i nemamo pozivnice.
 
Da li je neko uspeo da uskoči na HDBits.org preko BTN-a?Nadam se da ste uspeli svi koji ste imali priliku:happy:
 
Uzimaj prijatelju dok ima,posle razmišljaj:)
Pa nisam ja ovde kao pola ljudi da uzme pa se posle vata za glavu. Nudio mi je jedan clan pozivnicu ali sam odbio jer nisam hteo njega da remetim ako ja nemam vremena da se posvetim tome. Nego sad reko ajde da razmislim posto ovog lika na BTN ne znam, ali opet nisam hteo da mi se obije o glavu pa da zeznem btn nalog. I onako ne bih vrvtn nikad nista skinuo
 
Pa nisam ja ovde kao pola ljudi da uzme pa se posle vata za glavu. Nudio mi je jedan clan pozivnicu ali sam odbio jer nisam hteo njega da remetim ako ja nemam vremena da se posvetim tome. Nego sad reko ajde da razmislim posto ovog lika na BTN ne znam, ali opet nisam hteo da mi se obije o glavu pa da zeznem btn nalog. I onako ne bih vrvtn nikad nista skinuo

+1

Svaka cast za iskren post
 
Zato sto nemam pc da seedujem stvari. Koristim telefon trenutno za to i ne verujem da cu uzimati pc uopste. Neopisivo mi je lakse da skinem na ipt i uklonim sa 50 poena ili uploadom.

Uzmi NAS, ubaci ga negde u hodnik/nebitnu prostoriju/tavan i bukvalno ne troši struju a seeduješ 24/7 ;)
 
Zato sto nemam pc da seedujem stvari. Koristim telefon trenutno za to i ne verujem da cu uzimati pc uopste. Neopisivo mi je lakse da skinem na ipt i uklonim sa 50 poena ili uploadom.
Jel ti nije smorno da koristis telefon za gledanje serija i filmova? Mozda sam malo staromodan, ali bez obzira koliki telefoni posedovali ekran 5-6" inca previse je to malo. Ako pustas na lcd-tv onda je druga prica...
 
Jel ti nije smorno da koristis telefon za gledanje serija i filmova? Mozda sam malo staromodan, ali bez obzira koliki telefoni posedovali ekran 5-6" inca previse je to malo. Ako pustas na lcd-tv onda je druga prica...
Trenutno nemam wifi pa skidam torente. Inace gledam serije na Hulu, HBO go i slicno, na Air 2 tabletu. One koje nemaju na Hulu i ostalim sam primoran da gledam na telefonu. Nabijes telefon u facu i eto ti ista razmera kao tv na 2.5m [emoji16] Filmove samo u bioskopu
 
Tozo a Kodi, to ne mozes da koristis?
 
Nazad
Vrh Dno