Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ma nemam, ali cemu onda ove starije verzije na oldapps kada ne mogu da se instaliraju? Mozda ima negde u podesavanjima da se to iskljuci?
 
Koliko su ljudi bezobrazni na AHD to je strašno. Uploaduje čovek sezonu od 140 giga i uradim cross seed samo da bih imao više poena i dođe do 99% i neće da nastavi. Bitno je da je on jedini seeder i da je jedan fajl od tridesetak ubacio neki drugi ali ga je preimenovao kako bi sve izgledalo da je u redu. Sada nas troje što smo čekali taj 1% nedelju dana ispadamo magarci. Na kraju sam popiz... i obrisao.

Cek sto je bezobrazan, pa i on kao i ti hoce da ima sto vise poena. To je bilo njegova parola snadji se i ti tu ne mozes nista a ti ako si smatrao da torrent ne podleze pravilima sajta sto ga nisi prijavio i prilozio dokumentovane dokaze pa neka ga admini provere.

Ali on opet moze da se izvuce i da kaze ja sam tako skinuo seriju i ja ne znam jel taj zadnji fajl izmenjen ili nije.

Nego ako negde ubodes cross seed ok ako ne ides dalje i sta se nerviras. A i ti zapeo da radis samo cross seed i da nabijas poene kao da su poeni sve na ovom svetu. Uzmi malo skini nesto pogledaj uzivaj u zivotu je*es torrente.

Ranije se govorilo u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno sada izgleda da se to pravilo primenjuje na mnogo vise mesta u zivotu.

Jednostavno neke stvari moras da prohvatis takve kakve su jer ti si u takvoj situaciji nemocan.
 
@kroko

Svako hoće da ima što više poena ali to ne znači da treba da se ide mimo pravila pogotovo na privatnim trakerima. To ti je kao kada kreneš da nešto skidaš sa javnog i stoji 50 sidera a svi ograničili upload pa ne možeš da skineš. Zamisli da ne želim da radim kros sid već da želim da pogledam seriju koja ima na primer 20 epizoda. Dođem do osme i devetu ne mogu da pustim a mogu tek od desete do kraja. O tome se radi.
Moj cilj je da imam sve na jednom mestu i da imam 3-4 trakera (AHD, PTP...) koje održavam a ne da imam 30 trakera zato što se članovi bave time čime se bave. Gledam ja i filmove i (po novom) serije, NAS radi 24/7/365 ali mi je bitno da nabacim jedan tera uploada kako ne bih imao problema sa skidanjem. Ako si pratio kada sam dobio pozivnicu za AHD imao sam na samom početku problem sa ratiom pa mi je član RasaNS pomogao sa 100 GB. Da nisam kupio NAS ne znam kako bih se izvukao (ranije sam korsitio SB ali za neke druge trakere). Upload mi je slab (nemam Targo ili slično pa sam primoran na ili više tera hardova pa skupljanje poena sidovanjem ili SB).
Ima sasvim normalnih načina da se čovek snađe, ne mora prevarom.
:wave:
 
Ako treba nekom bonus poena na torviet mogu da mu pošaljem. Imam 2445 poena za sada, a s obzirom da zbog visokog ratia ja ne mogu da ih menjam za upload nema razloga da mi stoje tu bezveze pa mogu nekom da pomognem. Nije ništa puno, 1600 je za 10 GB-a ali opet ako je nekom frka koristiće :)
 
@makiacaveki

Gle ako si vec smatrao da to sto je lik uradio nije uredu sto ga nisi prijavio pa neka odgovara ili bude uklonjen sa trakera. Prosto i jednostavno. Ovde sto si dosao da napises tako nesto mozes samo da se ti lakse osecas posto si nekome rekao ali generalno ovde ti niko u vezi toga ne moze pomoci, samo administracija tog trakera.

Upravo kao sto si sam reko i ja zelim da imam par trakera gde mogu sve da nadjem sto me zanima ali ne jurim neke velike trakere ali isto tako ne ludujem ni da sada nabijem neki ratio da skupljam ko hrcak za zimu nego kako skidam tako neka se vraca.
 
Nije on jedini (ili ona), ima mnogo nepravilnosti, ali mnogo ljudi sa ovih prostora čita temu pa da znaju sutra kada dobiju pozivnicu šta mogu da očekuju. Inače traker je vrh za Remux. Nije bitan taj jedan torrent zato što sam izbrisao i imam veliku brzinu neta (što se download-a tiče :p) tako da za jedan dan skinem i po 400 GB filmova (negde radim cross seed, nešto i pogledam), hteo sam uopšteno da kažem na šta sve može da se naiđe i na jakim trakerima. Ovde smo da razmenjujemo mišljenja, delimo pozivnice, informišemo jedni druge kako na što lakši način da bla, bla, bla...
 
Dajem i ja poene za torviet. Imam oko 140000 poena pa kome treba neka se javi.
 
Brate mili na ovaj hdclub ne možeš da imaš veliki download ni da hoćeš. Sve ono što uglavnom prosečnog korisnika zanima 1080p, remuxi i čak i veliki broj 720p encodova su zlatni torent. Haos. I pored toga maltene su svi torenti živi i fantastično je ponašanje korisnika. Jedina mana mu je što neko reče, mada meni to i nije neka mana, je što kasne uglavnom enkodi u odnosu na druge sajtove. Recimo Fury 1080p EbP enkod je na viettorrent stigao pre 15-ak dana čak, dok je na hdclub došao tek juče. Verovatno zato što je obavezan ruski zvuk pa dok uploaderi nađu sve to u upakuju proše vreme.
 
Poslednja izmena:
HDClub je sjajan. :)
 
Verovatno će biti otvorene dok ne dođu do 200 000 korisnika? Trenutno su na oko 177 000.

Koliko je star ovaj traker, jel zna neko?
 
Taj tracker je veoma star, ali (skoro) sve sto tu ima, ima i na rutrackeru... koji je opet free.
 
Imam jednu pozivnicu za SCC.
 
Mene zivo zanima dal vlada Rusije stoji iza zakupa seedbox-ova na kojima se hostuje materijal sa rutracker-a ?
 
Krajnje legitimno pitanje :) Ocekujem vase misljenje.
 
Rutracker kao privatan tracker ima ogroman broj korisnika, tj. cifra od preko 13 miliona ubedljivo sve ostalo ostavlja u prasini, sto samim tim i omogucuje da uvek postoji veliki broj sidera na bilo kakvom torrentu. Naravno cisto sumnjam da ima toliko aktivnih usera, ali svejedno i da je 10% od te sume pa i jos manje, to je opet ogromna cifra. Takodje, najveci broj korisnika je iz same Rusije koja ocigledno ima odlican internet, po mnogim statistikama mnogo bolji nego vecina evropskih zemalja tipa Nemacka, Francuska etc (broadband korisnici).
Evo recimo izvestaja od kompanije Akamai (najveci globalni CDN sa 15-30% ukupnog internet traffica) koji objasnjava neke detalje: http://www.mtsgsm.com/blog/post/201...-SHOWS-RISING-INTERNET-SPEEDS-IN-RUSSIA-.aspx
 
UHDBITS is open for signup again
 
Jel ima neko pozivnicu za neki tracker koji je sličan pokojnom pirate bay. Znači da ima svašta od softvera do muzike. Ozbiljan sam user. Imam VDSL.
Pre par meseci sam ovde dobio pozivnicu za torent hr. Sada je stanje ovako:

boki99 (l33t User) | Profil | Pozivnice: 3 | Moji torrenti | Bookmarks

Upload: 348,09 GB | Karma: 67.048,8 | Aktivni Torrenti: Torrents seeding 22 Torrents leeching 2/20 | Spojiv: Da

Znači nemam pojma koji su dobri trackeri dajte mi pozivnicu za neki dobar. Što se tiče pravila tu su da se poštuju.


Kao što vidite ima i 3 pozivnice za torrent hr ako nekom treba.
 
Posalji mi mejl preko pp.
 
Jel ima neko pozivnicu za neki tracker koji je sličan pokojnom pirate bay. Znači da ima svašta od softvera do muzike. Ozbiljan sam user. Imam VDSL.
Pre par meseci sam ovde dobio pozivnicu za torent hr. Sada je stanje ovako:

boki99 (l33t User) | Profil | Pozivnice: 3 | Moji torrenti | Bookmarks

Upload: 348,09 GB | Karma: 67.048,8 | Aktivni Torrenti: Torrents seeding 22 Torrents leeching 2/20 | Spojiv: Da

Znači nemam pojma koji su dobri trackeri dajte mi pozivnicu za neki dobar. Što se tiče pravila tu su da se poštuju.


Kao što vidite ima i 3 pozivnice za torrent hr ako nekom treba.

Nikad ne ostavljaj pun naziv trackera i pogotovo ne svoj nick sa bilo kojeg trackera.
 
Da li moze neko ko je na BTN-u da mi pomogne sa podesavanjem RSS downloada?

Sve serije imaju identicno podesavanje (mkv rss) i sve su uglavnom webrip ili web-dl (ima i HDTV) koje skidam. I sve one rade, ali Gotham seriju nikako ne mogu da podesim. Hocu da se skida HDTV i to verzija CtrlHD grupe. Ovo su mi podesavanja.Pogledajte prilog 162479

Jel moze neko da proba da vidi da li ce kod njega raditi?
Ili da mi pomogne kako da ga ja podesim.

P.S. Sve sam podesavao preko mkv rss-a i sve tako radi, a ima 20-ak serija, pa sam hteo da i ova bude pod istim feed-om.
 
TSH je trenutno down ali kazu da je bio open signup. Nisam stigao da proverim da li je stvarno otvoren ili preko intervjua. Ako je i preko intervjua smatram da vredi pokusati (trenutno je down):
Official IRC Invite Channel ( #TorrentShack-invite @ irc.p2p-network.net )

Bitgamer je takodje otvoren http://bitgamer.ch/register.php
 
Preko intrvjua je otovren, sad ne znam dal je jos aktuelno, pre par dana se pojavila ta vest.
 
Nema na cemu.

Intervju je otvoren uvek (to su uveli kad su ukinuli pozivnice). Ali im nije radio IRC kanal za intervjuisanje jedno vreme mozda mesec dana ne znam zasto, i eto sad opet radi.

Savrsen 0-day tracker, samo da ga vrate u normalu.
 
Nazad
Vrh Dno