Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Kobayashi Maru, je l' imaš A-HD? On je ovih dana obavezno ''štivo'' za remux-e. :)

Nemam ga, a čini mi se nešto da mi je neko rekao da ga ne vredi ganjati.

A inače, pored AHD-a (ako zaista valja za remuxe i ima šta da ponudi pored npr. PTP-a), voleo bih da nabacim i filelist iako je on general treker.

Mislim HDBits.org tu ne računam pošto ne znam koliko je uopšte realno nadati se njemu.
 
Radi i meni sa starim username-om, a otvorena je i registracija pa ko želi... :)
 
Nemam ga, a čini mi se nešto da mi je neko rekao da ga ne vredi ganjati.

A inače, pored AHD-a (ako zaista valja za remuxe i ima šta da ponudi pored npr. PTP-a), voleo bih da nabacim i filelist iako je on general treker.

Mislim HDBits.org tu ne računam pošto ne znam koliko je uopšte realno nadati se njemu.

Vredi naravno. Na svaki encode ide 5 remux-eva (raznih filmova) minimum. Remux-i su 50% freeleech i obično se svi sjate na iste zarad pumpanja ratio-a, tako da nije loše imati seedbox (dok se ne nabaci neki veći ratio). U odnosu na PTP je retencija remux-eva mnogo bolja i request re-seed opcija radi lepo (ako se desi da zamre remux).

HDBits je za remux-e ništa posebno. Nema ih često, a i ono što ima, nije baš interesantno.
 
Vredi naravno. Na svaki encode ide 5 remux-eva (raznih filmova) minimum. Remux-i su 50% freeleech i obično se svi sjate na iste zarad pumpanja ratio-a, tako da nije loše imati seedbox (dok se ne nabaci neki veći ratio). U odnosu na PTP je retencija remux-eva mnogo bolja i request re-seed opcija radi lepo (ako se desi da zamre remux).

HDBits je za remux-e ništa posebno. Nema ih često, a i ono što ima, nije baš interesantno.

Eto, još samo da mi neko ponudi invite za AHD, pa još filelist da na'vatam i smiriću se, majke mi... :d
 
Jel moze jedna pozivnica za mog drugara za ipt ako neko ima? Svidelo mu se kod mene a ja nemam da mu prosledim.
 
Hvala pejo andjeli stobom ;)
 
Si PU na PTP-u?

Nisam, skoro sam upao tamo (a nisam toliko brz kao paradizo;)). Hvala još jednom što me ubaci na PTP, dzonihsv! cheers

A hvala i dobrom samarićaninu koji mi je udelio pozivnicu za AHD!

Ne znam ko je u pitanju, ali neko je ko ima moj mejl, tj. neko ko mi je već davao neke pozivnice.

Tipujem na tebe, Baggio, dzonihsv-a i Peju. ;)

Svakako, hvala još jednom "anonimnom udeliocu", ali i svima ostalima. cheers
 
Zar je bitno ko je dao, bitno da si dobio i da mozes da koristis tracker :)
 
Ne lažem, nisam član tamo, ne treba mi još jedna obaveza održavanja ratia/naloga, dosta mi je ovo što imam.
 
Eto, iznudih ja odgovor... ;)

Znači Peja otpada, ostaju Baggio i dzonihsv... Baggio trenutno vodi. :d

Nisam znao da AHD fura isto gazelle, nekako mi je promaklo da bacim pogled na neki review trekera, znao sam samo da bi trebalo da valja.

Da li neko zna kako da na gazelle trekerima, tipa BTN, PTP I AHD, mogu da dobijem listu remuxa, kao kada na drugim trekerima kliknem na remux kategoriju i dobijem listing filmova u remux varijanti?

Recimo, na dosta ratio based trekera kad tek upadnem izaberem remux kategoriju i štikliram freeleech, kako bih izgurao taj početak bez problema, ali na gazelle trekerima to ne mogu.

Kad štikliram freeleech u advanced search-u, iako izaberem i rezoluciju i kontejner itd. dobijem listing filmova, ali često remux nije freeleech već neki encode, dvdrip itd. gubim tako dosta vremena dok ne izbunarim neki fl remux koji mi se trenutno gleda...
 
Pa kucaj uz naziv filma i remux u produzetku
 
Moze li nekako da izadje spisak,kao na nekim trackerima,mislim da ga to zanima.A i mene,he he
 
Na PTP-u idite na "switch to advanced search" i u polju "edition title" kucajte "remux".
Na BTN-u isto kucate u "release name", isto u advanced search.
Sigurno je slično i na AHD-u.
 
Pa kucaj uz naziv filma i remux u produzetku

Nisi me razumeo, ja hoću npr da mi se izlistaju svi remux filmovi koji su trenutno freeleech, a to ne mogu da izvedem na gazelle trekerima, a kad ukucam remux u searchu umesto naziva nekog filma, ne izađe mi ništa.

Na PTP-u idite na "switch to advanced search" i u polju "edition title" kucajte "remux".
Na BTN-u isto kucate u "release name", isto u advanced search.
Sigurno je slično i na AHD-u.

Hvala... 'će da bude probato i to... :d

A inače, dzonihsv je krivac što sam se maltene rasplakao kao paradizo pre neku stranicu. :d

Hvala, dzonihsv! cheers
 
Poslednja izmena:
Na PTP-u idite na "switch to advanced search" i u polju "edition title" kucajte "remux".
Na BTN-u isto kucate u "release name", isto u advanced search.
Sigurno je slično i na AHD-u.

Evo sad sam probao i na BTN-u i PTP-u mi izbaci sve filmove kojih ima u remux varijanti, ali nisu svi freeleech, iako sam štiklirao.

Ali AHD mi ništa ne izbacuje... ali dobro, vidim da su maltene svi remuxi tamo 50% free, kao što dzonihsv reče, tako da nije strašno.

Enivej, stvarno moram da nabacim uskoro box... da se ne cimam ovoliko koliko sad, već da opušteno skidam kad mi se šta gleda, a ne da uglavnom gledam samo šta mi je isplatljivo za seedovanje.

Hvala još jednom!
 
Poslednja izmena:
@Kobayashi Maru

Ako juriš remuxe probaj na hd-mkv (ako nisi do sada), do 04.07. je freeleech, na njemu ima dosta remuxa od HiFi kao i ostalih dobrih grupa, nije težak za održavanje, imam i pozivnicu ako ti zatreba.
 
@Kobayashi Maru

Ako juriš remuxe probaj na hd-mkv (ako nisi do sada), do 04.07. je freeleech, na njemu ima dosta remuxa od HiFi kao i ostalih dobrih grupa, nije težak za održavanje, imam i pozivnicu ako ti zatreba.

'Ajde da razmislim, mislim imam već sada baš mnogo trekera da hendlujem, ali baciću pogled na neki review.

Ne bih zaista da trošim nečije pozivnice, a da posle ne koristim treker, ali hvala na ponudi svakako.

Javiću se ja ako se budem odlučio i ako i tada budeš imao pozivnicu.

Mislim, sve ovo novo što izlazi mogu da skinem odakle hoću, izbor mi je i preveliki pa skidam ili s no ratio trekera ili gde su free ili gde vuku dosta up-a.

A sada jurim trekere gde mogu da nađem i ređe i starije filmove, a da su ok seedovani. Znači, kad mi dune da gledam neki stari ili ređi film, da imam uvek odakle da ga skinem i to relativno brzo.

Do sada sam takve stvari najčešće nalazio na rutrackeru, ali sad uz PTP i AHD mislim da ću biti solidno podmiren s te strane. :D

Imam na terabajte i terabajte filmova koje mi žao da brišem jer kao ne znam da li ću moći ponovo da ih skinem odnekle, a nemam više vremena da se bavim rezanjem na BD-ove.

Želim da skinem nešto, odgledam, odseedujem dokle moram i dokle god vuče i da posle obrišem bez griže savesti, znajući da ću odnekle to uvek moći ponovo da skinem kad mi se za koju godinu opet bude to gledalo.

Seedujem u svakom trenutku skoro 4-5 tera i stalno kuburim s prostorom, jer mi žao da brišem mnoge stvari... valjda će mi box pomoći da se malo opustim, brže odradim solidan up, brže brišem stvari posle gledanja i da skidam nove, pošto u proseku seedujem torente po mesec-dva-tri, a one baš aktivne i po par godina čak, a žao mi da mi toliko dugo hardovi budu zarobljeni, ybg.
 
Poslednja izmena:
@Kobayashi, skidaj na AHD-u 75% freeleech, to ti je najbolje za pocetak sto se ratia tice.
 
I ja imam 4 komada. :) I hdbits.ro koliko god vam treba... :d
 
@Kobayashi, skidaj na AHD-u 75% freeleech, to ti je najbolje za pocetak sto se ratia tice.

Ili to ili cross seed, je l' dozvoljen na AHD-u?

Mislim, gde cross seed nije dozvoljen uopšte?

I hdbits.ro koliko god vam treba... :d

Ja imam 1010 komada... :d

A strava je treker za nove stvari. Maltene sve novo je free (mislim čak da su skoro svi remuxi tamo free) i sve to novo ide relativno brzo.
 
Ti si bolji, ja imam samo 1002. :D
Pa super je za skidanje remuxa pošto je tu manje više svejedno koji ćeš skinuti, ali što se tiče 1080p ripova tu baš i nemaju neki izbor. Svakako tracker koji vredi imati po mom mišljenju pošto bukvalno 'leba ne jede... :)
 
Nazad
Vrh Dno