Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel na BTN-u se u snatches racuna bilo koji torrent? Poskidao sam dosta stvari, ali mi nije uracunalo to. Kao da sam samo jedan snatch imao navodno...

Postoji minimalna veličina torenta da bi se on računao kao snatch ali ne mogu da se setim koja je tačno. Mislim da je 100 ili 150 MB.
 
@Mirza

Alal im ćufta onda. :) Mene zavlače 10-ak sati oko proveravanja. Sad ću da ih mračim da ti vrate nalog. :)

@Roberto

100MB.
 
Ako je obrisan tesko, ako je disableovan onda mogu nesto da urade, ako hoce, naravno.
 
Jel ima možda neko pozivnicu viška za sceneaccess? Mogu za uzvrat dati za TL, iptorrents, ili lasttorrents, arenabg,zamunda... :]
 
@seizmos

Neće, pitao sam. A verujem i kad bi mogli, a da treba malo cimanja... opet ne bi.

Mrse ga mnogo. Umislili da su neki do yaya tracker.
 
Hvala dumper-u za invite za bit-hdtv :wave:
Red je i da podelim par invite-ova zbog dobre karme:
2x Elite United Crew
3x IPTorrents
3x TorrentHR
3x exyushare
 
Raja imali iko scenehd da mi provjeri jednu "važnu" stvar?
Unaprijed zahvaljujem.
 
Ebo ih renome, propadose mi 60k poena. :D

Nego gde mogu naci crtace sinhronizovane na srpski, tipa naruto, ben ten, nindza kornjace...?

Mozda na crnoj berzi mozes to naci. Nindza kornjace imaju, sada sam pogledao, one old school. Glasvovi Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic, itd. :D

Sto se tice HD Space-a, mogu ti dati invite ako ti je bas toliko stalo do tog trackera. Mislim da nije vredan tolikog cimanja :)
 
Hvala, gledao sam na crnoj berzi ali imaju samo kornjace, potrazicu jos negde.
Sto se tice HD Space-a, nek se nose u tri lepe. :D
 
EUC za crtaće, još lepo ljudi obeleže u nazivu torenta dal je srpski, hrvatski ili oba.
 
Za crtane mozes i na torrenthr , crobytes , yubraca , mada je thr po meni za crtane najbolji .
 
Bem mu miša, kada god neko kaže (bilo koji tracker) otvoren ja se zaletim da se registrujem kad ono već registrovan :D

Moram da zaobiđem ovaj deo foruma :p
 
Ako ima neko pozivnicu za bilo koji od tih koji ima crtace sa nasom sinhronizacijom, bio bih veoma zahvalan. :)
Crnu berzu imam ali slab je izbor crtaca. :)
 
Imam ja THR i CroBytes. Mislim da je bolji THR. Javi se na PM ako hoces. :)
 
Bem mu miša, kada god neko kaže (bilo koji tracker) otvoren ja se zaletim da se registrujem kad ono već registrovan :D

Moram da zaobiđem ovaj deo foruma :p
Jesi svestan da na nekim trackerima nije dovoljno da radis samo download\upload nego moras da se logujes barem jednom u 3 meseca, inace ban...
 
Poslednja izmena:
Pa ono, tracker na kom se ne loguješ 3 meseca ti realno nije potreban. Meni se isto to dešava sa nekim manje poznatim trackerima gde napravim account kada su otvorene registracije čisto da vidim kakav je, pa mi se ne dopadne i batalim ga ili zaboravim da sam napravio account. :)
 
Nudim:
TL x2 (stariji clanovi)
HDSpace x3
THR x2 (prvi u redu je mirza82)
IPT x3
CrnaBerza x3
BCG x2 (stariji clanovi)
SceneTime x1
DOCS x1
CroBytes x1 (mirza82 je prvi u redu)
 
@dzena hvala puno za pozivnice. :)
 
Da li na torrenthr brišu naloge zbog neaktivnosti bez upozorenja? Vidim ne mogu da se ulogujem...
Ako je to slučaj jel ima neko pozivnicu viška?
 
Baš retko bilo koji tracker upozorava o brisanju zbog neaktivnosti, najbolje ti je da parkiraš te neke koje slabije koristiš...
 
Nazad
Vrh Dno