Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam Nosferatu: The Wrath of Malachi ako nekome treba
 
Imam za zamenu sledece igre:

Magicka
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
Mount & Blade: With Fire & Sword

Ponudite nesto od Steam igara ako imate viska kljuceve
 
Imam jos
Magicka
Tropico 4 Steam Special Edition
System Shock 2
Prime World: Defenders
 
Ako ima neko za razmenu S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky,neka se javi na pm za dogovor.
 
Mogu li da dobijem predlog za neku igru koja je bolja od max payne 3 a da je u tom fazonu?
 
Spec Ops:The Line je slična,treće lice, kontrole i to. Pogledaj na yt
 
Imam gomilu neiskorišćenih key-eva iz Humble Bundle pa ako neko želi neku razmenu .
Prvenstveno bih hteo CS:GO .

1sS2Ffbl.png
 
Poslednja izmena:
@smith_bre
Poslah ti trade request :)
 
Mislio sam da ću proći ultra jeftino. Što je najgore hteo kao gift uzeti pa pokloniti. :d
 
Aktiviran vaucer od Nvidie za FC4, istekao vaucer 31-og tj sinoc pa sam morao da uzmem kljuc, za uplay je bez season passa normalno. Vec imam igru. Ako ga neko zeli u zamenu za nesto slicno u tom rangu pm.

Kontaktirao sam člana vrlo brzo, i počeli da se dogovaramo oko zamene, posle nekog vremena ćaskanja odluči da uzme "The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition", igru sam već imao u inventaru i posalo sam je odma, a ja sam dobio key za FarCry 4 za Uplay. Dan-dva kasnije sam probao da aktiviram igru, i nisam mogao, jer je ključ već bio upotrebljen, naravno javio sam da postoji problem, i da meni nije hitno, mogu da sačekam da kontaktira support, i da vidi sa njima o čemu se radi. Dotični član se mnogo puta izvinjavao, i obećavao da će da mi kupi FarCry 4 u slučaju da ovi sa Uplay supporta ne urade ništa, na šta sam ja rekao da nema potrebe za time, FC 4 je skuplji od Skyrim-a, ne želim da bude oštećen na bilo koji način, i da u krajnjem slučaju plati Skyrim. Više puta smo se čuli u medjuvremenu i normalno se dopisivali preko Steama o razmim temama, dok ga nisam u jednom trenuku (mart mesec) pitao šta je bilo sa FC-om, od tad ni traga ni glasa, posle me izbrisao iz prijatelja, takodje ne odgovara na poruke koje sam mu poslao na Bench. U poslednjoj poruci na Benchu sam ga za zamolio da mi plati Skyrim LE (1600din) od toga je prošlo dve nedlje, niti je uplatio niti se javio, a na Steamu me je blokirao. Od samog početka sam bio fer i pošteni veoma strpljiv, tako da mi nije jasno ovakav razvoj dogadjaja. Eto da vam skrenem pažnju da vodite računa kad "trgujete" sa dotičnim članom.
jggZiVR.png
QexkbiT.png
 
Poslednja izmena:
Imam jedan Assassin's Creed 3 vanila ključ za uPlay. Menjao bih ga eto za neki drugi AC, ali da nije AC2 ili Revelations, pošto njih imam. Bilo na uPlay-u, bilo na Steam-u. Verzije koje se aktiviraju van klijenata me ne zanimaju.

Ili ako imate neku drugu ponudu, slobodno ponudite nešto na PM.
 
Imam kod za Dragon Age: Origins i Mass Effect 2 (kodovi za Steam) trazim 1 CS:GO kljuc po igri (ili bilo koji item u vrednosti jednog kljuca).
 
Imam Assassin's Creed 3 Steam gift. Menjao bi za Dark Souls 1.
 
Mijenjao bih ovaj account za kljuceve npr. GTA V i slicno. Pored tih igara ako nekome znaci unutar FIFA-e ima dosta coinsa, tri-cetiri tima i sve do druge divizije napucano. Ako ima zainteresovanih moze PP ili ovde da odg. Naravno da neka bistra glava ne pomisli da imam BF4, to je samo Game-Time.

Capture.jpg
 
Imam SpeedRunners (za steam), ako ima zainteresovanih, ponudite nesto. :d
 
Imam Mortal Kombat: Komplete edition i Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 (steam)

menjao bih za Assassin's Creed (bilo koji - I, II, III) - takodje steam
("glava za glavu") :D

ako neko ima, zeli nesto od ovoga..zainteresovan je - moze na PP
 
Poslednja izmena:
Magicka
Tropico 4 Steam Special Edition
System Shock 2
Prime World: Defenders
Blinding Dark
Scourge: Outbreak
Betrayer
Dracula 4 and 5 - Special Steam Edition
Gravity Badgers
Syberia
Syberia II
CreaVures
Shadows on the Vatican Act I: Greed
Steel Storm: Burning Retribution
Unhack
Gun Monkeys

Dajem sve ovo za S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
 
Poslednja izmena:
Evo šta mi je ostalo od Humble Bundle, plus imam još jedan Just Cause 2, Gun Monkeys i Heavy Bullets u inventaru. Tražim CS:GO ključeve u zamenu...
 

Prilozi

  • Humble.JPG
    Humble.JPG
    87.4 KB · Pregleda: 140
Nazad
Vrh Dno