Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam i ja 4 komada Dead Island Epidemic. Prva cetvorica koja se jave a da hoce da igraju - dobijaju igru (trgovci stop).
 
imal ko ključ za Dead island....menjam sa earli aces Nosgoth
 
Imam ja, pošalji mi mail na PM da ti pošaljem ključ, ne treba mi ništa u zamenu...
 
da li neko ima neki vaučer za March of War ?
 
menjam dva redeem koda od po 50$ za Warface i HoN, po mogucnosti za World of Tanks kodove
 
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 - imam dve digitalne kopije na steamu....menjam za nesto interesantno...ponudite.....moze i trading cards....sta god...samo da se menja :)
 
Imam Just Cause 2 steam gift koji mi odavno stoji a ne treba mi igra, bio je vidim i na steam rasprodaji za 3-4 evra, ja tražim Fallout 2 koji je na Steam sale-u sad za 2.5 evra.

Kupite ga kao gift i trade odradimo preko Steam-a.
 
Poslednja izmena:
shvatio sam da imam dosta neiskoriscenih kljuceva. razmenio bih to. u obzir dolaze i summer sale karte.

Batman™: Arkham Asylum GOTY
The Lord of the Rings: War in the North
The Lord of the Rings Online: Steely Dawn Starter Pack
Scribblenauts Unlimited
Batman™: Arkham City GOTY
Guardians of Middle-earth
Guardians of Middle-earth: Smaug's Treasure DLC
Gotham City Impostors: Professional Kit
sanctum 2
sanctum 2

i takodje i jedan kompletan origin humble bundle sa svim steam i origin kljucevima, kao i the sims 3.


ne morate nuditi ekvivalentno po cenama, ali nemojte biti nerealni (tipa, jedna karta za arkham city). sta god imate viska, slobodno ponudite.
 
Steam Summer Adventure 2014 Badge

Jel ima neko karte 1 i 4 viška? Ja imam 5 i 7, i iz raznih igara, ako nekome znači da napravimo razmenu...
 
ja imam kartu 10 i ne planiram novi badge tako da je delim onome kome TREBA. Samo ako vam je to poslednja ili jedna od poslednje 2 karte koje fale.
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima one Path of Exile kodove,za poene za store,nek mi baci PM :)
 
Imam neke kupone:
75% OFF The Bridge
75% OFF Shufflepuck Cantina Deluxe
66% OFF Paranautical Activity
Ako nekom treba neki, neka kaze. :d
 
Da li je ostao nekome višak Civ5, onaj osnovni što se delio besplatno. Treba mi za drugara.
 
Dobih dva beta kljuca za The Witcher: Adventure Game, jedan je viska. Ko je zainteresovan, nek se javi na pm.
 
Tomb Raider 5e na Steamu, jos 43h
 
Nazad
Vrh Dno