Šta je novo?

Razmena igara za PS5

Ok, izgleda da sam se malo zaleteo, ne mogu da otvorim prokleti turski nalog 🤦‍♂️
 
Ok, izgleda da sam se malo zaleteo, ne mogu da otvorim prokleti turski nalog 🤦‍♂️
Ja sam upravo probao, Gmail regulare, PSN acc preko Windscribe-a na TR otvorio. Probaj.
Btw, pre par nedelja mi je Gmail ubio jedan burner acc kojim sam pokusao preko VPN-a Spotify na TR i PSN Ukraina (nekom je prošla nasa kartica pa rek'o probam). Da li i sa čime ima veze gašenje, ne znam, ali čisto da znas.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-17-13-33-02-458_com.microsoft.office.outlook.jpg
    Screenshot_2023-12-17-13-33-02-458_com.microsoft.office.outlook.jpg
    128.2 KB · Pregleda: 12
Dekstop, mob? Što je najgore, i windscribe sam probao i nije uspelo.

Do sad je uredno moglo preko konzole, ali to ne znam kad su ukinuli.
 
Radi sa windscribe drugi besplatni Istanbul server i onda preko Brave na telefonu i ja ga napravih malo pre.

Nisam se logovao na konzolu da proverim to cu posle.



Sve preko telefona.
 
Ma da, windscribe kako ste rekli - ne znam je l ima veze ako je iOS, pa da jurim neki android.
 
Meni je preko Crhome otisao na eng store sa Brave na Turski.
 
@baltam0s Hvala!
Pohvala za coveka sto se iscimao, napravio nalog, sve sam odradio i ispao neverovatno korektan!
 
Jel neko zainteresovan za CoD MWII za PS5 primarni nalog?
Menjao bih za neku,po mogućstvu MW3 isto primarni ili neka druga?
 
Treba li nekom menjaza psplus premium naloga i EA paketa onog od 15ak EA igrica,aktivirani u trecoj nedelji decembra 2023 vaze po 1godinu nisam siguran za sta bih se menjao svaki dogovor je moguc preko PM da ne gusimo


i ps plus premium to svi znamo sta je.
 
Da je neko rad da mi iznajmi Alan Wake 2, treba mi na nekih mesec dana (valjda bih za toliko završio), kad završim, častim 1000 din 😁
 
Jesi probao na forumu Razmena Igara?
Kupis nalog, predjes i prodas za 500 ili 1000din manje nego sto si platio.
 
Nisam, bilo mi lakše ovde da pitam. Ovaj moj predlog dođe na slično 🙂
 
Da li hoće neko da podelimo Cuphead + The Delicious Last Course? Meni treba gost za PS4.
 
Sekiro: Shadows Die Twice GOTY PS4/PS5 Gost
Imam od naseg poznatog prodavca tako da nema problema i brige. Ako je neko zainteresovan, koliko hoce, sta hoce i kako hoce 😀
 
Gran Turismo 7 PS5 - gost, ako je neko zainteresovan neka mi pošalje poruku.

Kolega sa foruma pravio share. 🙂
 
Ako neko ima Cyberpunk da bi menjao ili pozajmio da predjem,neka se javi :) A mogu ponuditi u zamenu AC Valhalla
 
Nazad
Vrh Dno