konjvodeni
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 26.04.2011
- Poruke
- 88
- Poena
- 160
Pozdrav,
Nadam se da postavljam temu na dobrom mestu. Jel moze neko da mi objasni zasto su telefoni jeftiniji u maloprodajnim prodavnicama po gradu nego u ovlascenim prodavnicama? Npr lumija 820 je 400e u ovlascenim Nokia prodavnicama, dok je u ovim maloprodajnim 200e, a daju garanciju i kazu da je telefon originalan i da nije dekodiran. Ne razumem kako mogu da prodaju originale po toj ceni :trust:
Nadam se da postavljam temu na dobrom mestu. Jel moze neko da mi objasni zasto su telefoni jeftiniji u maloprodajnim prodavnicama po gradu nego u ovlascenim prodavnicama? Npr lumija 820 je 400e u ovlascenim Nokia prodavnicama, dok je u ovim maloprodajnim 200e, a daju garanciju i kazu da je telefon originalan i da nije dekodiran. Ne razumem kako mogu da prodaju originale po toj ceni :trust: