Šta je novo?

Rapidshare brlja, prekida download?

djpaan

Čuven
Učlanjen(a)
16.04.2004
Poruke
885
Poena
645
Pitanje, da li jos neko ima problema sa downloadom sa rapida?

naime, do juce je radilo normalno, danas pustiim u download manageru par fajlova, on krene da skida, onda se zaustavi. Ugasim manager, upalim ga on ponovo pocne da skida i tako na svakih par minuta. Nekad skine vise, nekad ne skine ni 2 mb podataka. Konekcija je u redu i radi sve vreme normalno, znaci surf je sasvim ok.

Poz, A
 
To brlja DLM, i meni isto to radi. Pokusaj da skidash fajlove, da minimiziras DLM u tray i da ne prevlacis misha preko da vidis dokle je stigao, meni je to resilo problem :)
 
Pitanje, da li jos neko ima problema sa downloadom sa rapida?

naime, do juce je radilo normalno, danas pustiim u download manageru par fajlova, on krene da skida, onda se zaustavi. Ugasim manager, upalim ga on ponovo pocne da skida i tako na svakih par minuta. Nekad skine vise, nekad ne skine ni 2 mb podataka. Konekcija je u redu i radi sve vreme normalno, znaci surf je sasvim ok.

Poz, A

Ja sam odustao od DLM-a kada je Rapid u pitanju stalno mi je seckalo, ali ne kao kod tebe, vec pri kraju fajla oko 90%:mad:.Tako da kad je rapid u pitanju skidam preko default Mozilla managera.
 
Koristite FlashGet 1.71 i sve radi odlično.
 
Probajte JDownloader ili CryptLoad.
 
flashget obavlja posao... hvala

EDIT: opet isto! pradi mar mb a onda stane, pauziram ga pokrenem ponovo i onda radi. Napominjem da inace konekcija radi normalno.
 
Poslednja izmena:
Onda kao poslednji predlog ostaje IDM(Internet Download Manager).Jako je popularan u poslednje vreme.
 
Sa USD-om skidam ovih dana bez problema, jDownloader nisam skoro koristio, samo sam ga danas update-ovao na zadnju verziju. :p
 
Ja imam problem sa downloadom sa rapidshare.
Ne koristim nikakve downloadere, vec single linkove iz web browsera. Koristim Mozilu Firefox, i obican free nalog na rapidshare-u.
Sta se desava?
Krene da skida link... nekad stigne na 70, nekad na 80 %, i prosto stane, nece dalje.
Onda opet moram da cekam 15 minuta da bih skinuo, i tako u krug.

Sta ciniti?
 
Ja imam problem sa downloadom sa rapidshare.
Ne koristim nikakve downloadere, vec single linkove iz web browsera. Koristim Mozilu Firefox, i obican free nalog na rapidshare-u.
Sta se desava?
Krene da skida link... nekad stigne na 70, nekad na 80 %, i prosto stane, nece dalje.
Onda opet moram da cekam 15 minuta da bih skinuo, i tako u krug.

Sta ciniti?

ja sam ovakav problem imao jednom prilikom, nakon sto sam uradio "system restore" (iz razloga nevezanih za download). reinstalacija je posle sve dovela u red...

naravno, ne kazem da je to i kod tebe uzrok, ali ono sto mogu reci i sto se negde i prozima kroz ovu temu jeste - vrlo, vrlo retko je sam rs uzrok bilo kakvih problema. treba poci od os-a, softvera ...
 
CryptLoad non-stop pravi corrupt fajlove. Nesto mu izgleda ne lezi da skida preko vise tredova.

pozd.
 
Šta, samo jedan glas za USD do sada?
Probaj dakle Universal Share Downloader ako već nisi, svakako je jedan od najboljih a meni se najbolje pokazao, i još često skidam bez čekanja :), ali to je nešto do ovog mog neta. Ako neko zna kako je to moguće, znima me...
Sa CryptLoad-om sam često imao te prekide (usred downloada krene ispočetka), dok sa USD retko, evo juče jednom, a pre toga baš dugo nisam to video.
 
Samo da pitam kakvo je sad stanje sa rs, ima li napredka...koliko je dnevni, nedeljni, mesecni limit?!
 
25gb u 5 dana. Stalno nešto svlačim preko FlashGeta 1.71 i nikad problema. Problem je što ova verzija ne radi na Win 7, nego samo novije, ali one brljaju oko količine prenetih podataka (dupliraju).
 
25gb u 5 dana. Stalno nešto svlačim preko FlashGeta 1.71 i nikad problema. Problem je što ova verzija ne radi na Win 7, nego samo novije, ali one brljaju oko količine prenetih podataka (dupliraju).

Super, znaci vratili na staro. Hvala na informaciji :wave:
 
Meni jdownloader odlicno obavlja posao.
Nemam premium nalog i brzina preko dana varira ali zato posle 00:00 ide punom brzinom za moju 1024 konekciju.
Ostavim oko 00:00 da skida i za 10tak sati skinem oko 3,5Gb podataka sa reconnect skriptom.
 
Samo da pitam kakvo je sad stanje sa rs, ima li napredka...koliko je dnevni, nedeljni, mesecni limit?!

DNevno dobijas po 5gb , ako ne potrosis tada dodaje ti naravno za sledeci dan i p[renosi to staro , najvise sto mozes da nakupis je 25gb . e sad ima ona fora nocu se racuna drugacije i drugar mi kaze da on na dan svuce 50gb bez problema jer ga izvlaci ta nocna tarifa ! kako , ne znam . imam premium , al jako malo skidam , mozda film ili neki program na dan . al sam skontao da kad skidam nocu nesto smesno racuna , tj odbija od traffica ...
 
Izmedju 2 i 10 ujutru racuna se samo 10 posto protoka tako da se moze skinuti oko 250 gb za to vreme :D
 
Mislim da su pomerili dnevni limit na 10 gb tako da u jednoj nocnoj turi moze da se skine 100 gb :)
 
evo i ja danas nesto skidao preko RS i brlja sva vreme.Cas skida, cas pauza.
 
Ja nemam nikakvih problema sa RS-om kad je obican download u pitanju, ali kad se koristi dlc fajlovi i glupi jdownloader onda je katastrofa, nisam stigao da probam cryptload da vidim kako radi tamo.
Nocu sa "popustom" radi isto tako dobro kao preko dana. btw imam premium nalog i sbb 6Mb/s...kosristim FlashGet 1.71 i imam konstantan download od 700KB/s
Pozz
 
Probajte orbit downloader i obavezno cekirajte direct download stavku u podesavanjima vaseg rapidshare naloga.

Ja nisam primetio nikakav problem, ali moguce je da opet nesto petljaju sa serverima.
 
Ja ne znam sta je ovo danas sa RS-om? Nista ne mogu da skinem. Stranica im nije down, a nista ne mogu ni u browseru ni u Flashgetu da skinem. Telekom ADSL je u pitanju. Kako je kod vas?

evo jedan link za primer:

Kod:
http://rapidshare.com/files/286662119/RSDIZI.COM-TBBT.S03E02.HDTV.XviD-XII.avi
 
jel radi nekome RapidShare Manager (onaj sa njihovog sajta) ? radilo mi je sve normalno i ceo dan pokusavam da skinem nesto preko njega i samo "skine" 512.0 kb za svaki fajl i ostane tako (nece da krene dl)
 
@Nabuko Link radi,skida mi punom brzinom(Beotel)
@Midgard Najbolje je da koristis IDM,RS menager zna gadno da brlja...
 
Nazad
Vrh Dno