Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Uskoro mi istice ugovor,nude mi tri meseca za dinar,a total tv je dosta jeftini,nude 6 meseci po 599 din,posle 1250,sta bi vi uzeli?

To ti nude kao starom korisniku?
Za koje usluge?

A sta da uzmes zavisi od toga koliko trenutno placas...
Recimo moj kombo bi sada kostao 3175din, znaci za 3 meseca to izadje 9525din ustede

Ako bi mi dali 50% na 6 meseci (posto neznam sta nudi sbb samo pravim paralelu) to je 1587x6 meseci izadje 9522din

dakle isto...

tako da i to sto tebi nudi sbb verovatno izadje isto tako :)
 
Ja imam super paket 1695 pretplata,Za 2 god. ce me kostati 35000 din, a total 26000.
 
Nesto se tu ne slaze...
Nemoguće da dobiješ istu uslugu za 1700 i 1100din, napiši detaljnije koje usluge koristiš od vektora a koje bi uzeo kod sbb

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uskoro mi ističe ugovor, pa me ne nešto zanima.
Da li će na Radijus Vektoru ikada biti ponuđena usluga vraćanja programa kao npr. na SBB?
Inače sam ugalvnom zadovoljan uslugom, ali sam malo ljubomoran na tetku koja je na SBB i može da vrati i gleda sve što ne stigne da pogleda na vreme.
 
Bice, samo ne zna se kada...
Ako ne moras nemoj obnavljati u.o. sacekaj pa vidi sta ce se desavati sa mts za net...
 
Uskoro mi ističe ugovor, pa me ne nešto zanima.
Da li će na Radijus Vektoru ikada biti ponuđena usluga vraćanja programa kao npr. na SBB?
Inače sam ugalvnom zadovoljan uslugom, ali sam malo ljubomoran na tetku koja je na SBB i može da vrati i gleda sve što ne stigne da pogleda na vreme.
Radijus će u skorijoj budućnosti biti "preuzet" od strane SBB-a, nešto slično kao i IKOM. Što se tiče vraćanja 7 dana unazad mislim da radijus neće uvoditi tu uslugu.
 
Imaš neku konkretnu informaciju ili pretpostavljaš?
U toku je integracija IKOM-a u SBB ide prilično traljavo, veliki je broj korisnika u pitanju. Nezvanično, pitanje je dana kada će
SBB objaviti da su kupili Telenor. Da li će dodati mobilnu telefoniju u pakete ne mogu da tvrdim, ali verujem da hoće . I sledeći je na redu Radijus koji trenutno "uzima" buduće korisnike SBB-a. Sva frka oko prve i b92 nije bila slučajna. A to bi moglo da se desi za dve godine ne pre. Naravno sve je ovo moja pretpostavka i ništa više od toga.
 
SBB je vec sada "monopolista" na polju kablovske distribucije, a da li ce "dobiti dozvolu" da preuzmu RV je pitanje daleko i to barem 2g daleko kao sto rece...

Da li ti to mislis/znas da ce SBB kupiti citav Telenor u Srbiji ili samo neki deo njegov?
 
RV će sasvim sigurno pasti jer drži suviše velik deo kolača a opet je suviše mala firma da se ne bi mogla kupiti.

Ja se nadam da je SBB što kasnije uzme, jer to ništa dobro neće doneti korisnicima.

Nego jel dobio neko neke beneficije za potpisivanje ugovora postojećih korisnika?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni nude za produzenje 3 meseca po dinar, ili jedan dodatni paket za dzabe.
 
Radijus će u skorijoj budućnosti biti "preuzet" od strane SBB-a, nešto slično kao i IKOM. Što se tiče vraćanja 7 dana unazad mislim da radijus neće uvoditi tu uslugu.

Bas sam zvao RV da ih pitam za vracanje unazad. Kazu bice u sto kracem mogucem roku, nisu znali da mi preciziraju koliko dana/sati ce biti omoguceno ali bi vrlo brzo trebalo da objave tu mogucnost i kako ce izgledati.
P.S. nemoj mnogo da mislis, zabolece te glava.
 
To i ako bude bice sa njihovim STB, sto je meni licno nekomforno resenje.
ja vise volim digitalnu TV od IPTV koji se sve vise gura.

Meni nude za produzenje 3 meseca po dinar, ili jedan dodatni paket za dzabe.
Ova 3 meseca bi mi odgovarala, jer je to otprilike kao i 50% na 12 meseci i zvuci fer...

Jel si ovo na zahtev dobio ili su oni sami ponudili?
 
ta tri meseca su kao 50% na 6 (koliko su meni dali), a ne na 12 meseci, a ako neko dobije vise od toga svaka cast na pregovaranju :)
 
Ima li neko iskustva sa RV u Surčinu?
U mom kraju je bio dostupan samo JKP Surčin što je gore nego da nije dostupno bilo šta.
U posledenje vreme se pojavili iz RV-a i nude kablovske usluge. U pojedinim ulicama već razvukli kabl po banderama, uskoro i u mojoj pa me zanima kakav je kvalitet u ovim krajevima?
 
Koji kabl vuku, optiku ili koaksial?
Ako vuku optiku i uvode u kuce optiku onda uzmi slobodno.
Javi nam...
 
Vuku koaksijalni sasvim sigurno.

Ja sam blizu surcina, usluga je odlicna a pitao sam za optiku, kaze nece skoro u ove krajeve.
 
Znaci ko hoce optiku moze da se prikloni mts-u a RV ima da se susi...
Tako ce i da bude, net mts, televizija RV.
 
Koaksijalni je u pitanju. Pitao sam za iskustva iz ovih krajeva da znam šta da očekujem.
U odnosu na (ne)moguću ponudu kabl operatera JKP Surčin sve je bolje. Ako radi naravno. :)
 
@Zeha

nema ni MTS svuda, cenim da tu gde coveku RV provlaci svoj kabl ni nema opciju za MTS
 
Sasvim moguce...

S obzirom da je optika sledeci korak svim kablašima, cene izgradnje verovatno priblizno slicne za optiku i koaksijal (nagadjam), meni nije jasno zasto odma ne podizu na novim podrucjima optiku da ne bi nekad u buducnosti opet trosili pare na izgradnju opticke infrastrukture...
Po onome sto "vidim", mogu zakljuciti da RV nece jos dugo u podrucju gde vec ima izgradjenu bakarnu infrastrukturu instalirati optiku, a da optika ide samo u gusto naseljenim podrucjima (Mirijevo) u kojima osvajaju pozicije i prvi put ulaze, dok ce u prigradskim naseljima sa pojedinacnim kucama i dalje gurati bakar...

MTS-u evo nas kod vas ... a bas bi voleo da RV pokrene optiku svuda.
 
Da je RV zeleo da radi optiku, gruvao bi po NBG-u sa 4-5x vise ljudi od Mirijeva, gde imaju dosta korisnika i gde bi ostali mogli biti zaboravljeni. To su i uradili ali za 3-4 malene lokacije i to je to.
 
Ne brinem se ja da znaju oni sta rade...
Opticki kabl ima vecu propusno moc i to im se isplati gde imaju mnogo korisnika na manjoj povrsini (zgrade), a koaxijalni ce da vuku kroz naselja sa kucama jer podmiruje njihove potrebe (manje korisnika na vecoj povrsini)
U svakom slucaju koaksijalni kabl ima i vise nego dobar bandwith samo neka oni nama daju nize cene za to :)

Trzisna trka ce sve to ispeglati i kako brzine budi isle na gore kabl ce morati zameniti optikom kako bi snabdeli korisnike potrebnim bandwithom.
 
Poslednja izmena:
Samo sto sam ja TO zeleo sad, odma, a toga nece biti izgleda...
 
Slobodno neka krenu od mog ulaza...
 
Zeha dao zeleno svetlo ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Vrh Dno