Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Jel se to vektor ipak predomislio povodom brzina? :D
4652544856.png
 
Ostaviše sve na starim paketima, osim ako ne dođeš i potpišeš za novi paket, koji je za nijansu i skuplji.
 
Nije,nego se sve raspada.Jedva da otvara ista..
 
Evo sad u mene, jos sam na promo brzini jer mi ne pada na pamet restartovati modem ;D

 
Ne znam sta se desava ,ali na svakih par min uopste ne moze ni jedna stranica da se ucita.Mozda je problem do DNS-a
 
Tokom dana mi se desava da na digitalnoj na prvih deset (oni domaci kanali) periodicno imam kockice i prekida zvuk, to traje 10tak min i posle sve normalno.
tokom ovih smetnji ostali programi rade normalno.

To se unazad vec desava desetak dana, danas zovem teh. podrsku da prijavim problem.
Javlja mi se lik i kaze da ja nemam ugovor za DTV (uzeo sam osnovni paket TV60 i telefon) i samim tim nece da mi prize podrsku i uvaze reklamaciju za ovo.
Objasnjenje je da je to gratis i da je super za mene sto u opste imam to i da ce oni to jednog dana zakljucati.

Ja zapanjen, svi u ulici imaju isti problem i koliko znam isti paket, stvarno me ovaj bezobrazluk ostavio bez teksta.
 
Poslednja izmena:
Meni je u Borci net zadnjih par dana katastrofa, dosta pada brzina a cesto se desi i da prekine sa radom. Proverio sam modem pre par dana i u jednom danu su mi 3-4 puta menjali konfiguracioni fajl za modem, nisam mogao da verujem. Evo i sad bas imam problem sa protokom i prekidima, sad je opet izmenio konfiguracioni fajl, mislim da nisam do sad imao toliko problema sa netom kao sada.. Cak i kablovska prekida sto se do sada jako retko desavalo.
 
Pricao pre neki dan sa Podrskom(Preko Web-Cheta), kaze aham vidim televizija vam je povecana(Samo ne znam sta posto ja imam neki stari paket sa vise od 110kanala, a manje od 160) ali internet vam je jos uvek 25Mbps ne znam zasto ali dajte mi vas broj pa ce vam se javiti neko iz tehnicke podrske. Ja se lepo zahvalio i reko sacekacu nije mi hitno..
Kada ono proveravam danas ono opet 25/1,5 reko ako vec nemam 5Mbps UL barem da imam 30Mbps DL.
Palim opet WebChat podrsku i pricam sa nekim operaterom na sta mi on kaze da moram da potpisem novi ugovor da bi presao na paket 30Mbps..
Ne znam da li oni stvarno toliko ne znaju sta rade ili..U svakom slucaju bi potpisao novi ugovor uskoro zato sto je ovaj paket koji trenutno imam kosta 3000, a imam 25Mbps i mozda 120kanala tako da sam planirao za te pare da uzmem TV+Net+Tel
 
Tokom dana mi se desava da na digitalnoj na prvih deset (oni domaci kanali) periodicno imam kockice i prekida zvuk, to traje 10tak min i posle sve normalno.
tokom ovih smetnji ostali programi rade normalno.

To se unazad vec desava desetak dana, danas zovem teh. podrsku da prijavim problem.
Javlja mi se lik i kaze da ja nemam ugovor za DTV (uzeo sam osnovni paket TV60 i telefon) i samim tim nece da mi prize podrsku i uvaze reklamaciju za ovo.
Objasnjenje je da je to gratis i da je super za mene sto u opste imam to i da ce oni to jednog dana zakljucati.


Ja zapanjen, svi u ulici imaju isti problem i koliko znam isti paket, stvarno me ovaj bezobrazluk ostavio bez teksta.

To je cuveni Vektor Style odnos prema korisnicima bez ugovorne obaveze, ponizavanje !
A to da ce da zakljucaju, zaboravi i nemoj nikad da potpises ugovor za DTV :D ...zamisli samo one, koji su pre dva meseca potpisali ugovor i doplatili za HD kanale!!! a sad su ih regularno pustili u paket 160
 
Sa vektorom nikakve obaveze - samo izabrati i platiti ono što ti se čini najmanje nepovoljno.
Najavljen je dolazak SBB 2016. u Jurija Gagarina, inače.
 
Dzaba kada te teraju da potpises ugovor ...evo ja placam 3132.50 dinara za TV110 + NET 10 + Arena ...
A ako potpisem ugovor za iste pare dobicu TV110 + NET 30 + Arena ...
I kao ubrzanje ...kakvo ubrzanje kad te teraju da potpises ugovor, a realno bez ugovorne obaveze ostanes uskracen za 3 puta manju brzinu interneta...
Tako da cu, nazalost, ici krajem meseca da potpisem taj ugovor ...
 
Pa cek, ja sam pre nedelju dana otprilike zvao njihov kontakt centar i dobio podatak da se i meni brzina povecava sa 25 na 30mbit i da ne treba da se potpisuje ugovorna obaveza vec samo da preuzmem modem u njihovom korisnickom centru...
 
Pa cek, ja sam pre nedelju dana otprilike zvao njihov kontakt centar i dobio podatak da se i meni brzina povecava sa 25 na 30mbit i da ne treba da se potpisuje ugovorna obaveza vec samo da preuzmem modem u njihovom korisnickom centru...
I ja je dobih tad, sad kad pitam, kazu mora ugovor i novi paket...
 
Pričaju ovi promoteri SBBa koji se razmileše po tržnim centrima.
 
Dzaba kada te teraju da potpises ugovor ...evo ja placam 3132.50 dinara za TV110 + NET 10 + Arena ...
A ako potpisem ugovor za iste pare dobicu TV110 + NET 30 + Arena ...
I kao ubrzanje ...kakvo ubrzanje kad te teraju da potpises ugovor, a realno bez ugovorne obaveze ostanes uskracen za 3 puta manju brzinu interneta...
Tako da cu, nazalost, ici krajem meseca da potpisem taj ugovor ...

Tako sam ja do pre 2 meseca imao net 4 MBps jer je takav ugovor, pa sam popizdeo, pisao sam ranije. Sad imam tv130 i net 10 (gratis upgrade sa net 4) za 3600 din, dok ne istekne početkom nov. .... Ugovor s njima nikako.
 
Ako uzmemo da je Beogrid deo sbb-a ,ne bi bilo lose ,ali nude koliko sam video samo tv preko neta.
 
Samo sto nece biti kao kad je targo krenuo pa vektor pustio x2 brzine :D
 
I svi bi ste kao potpisali za SBB?
Zaboravljate da SBB ne daje DTV za dzabe...
 
Nataknem im ja na čiviluk dtv za džabe, ja od njih nisam nikad ništa dobio za džabe. Na sbb bih prešao o'ma.
 
haha...pa ja samo da napomenem da eto samo zbog toga mnogi ne bi tek tako presli, a ni SBB nije cvecka.
 
Nazad
Vrh Dno