Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Necu sigurno da ih zovem zbog dva sata loseg interneta :) Lokacija Borca isto, nikad ovde nije bilo problema sa signalom, i sad su parametri veze perfektni, bice da cackaju nesto. Nije drama, sacekacu sutra, ako bude problema lako ih pozovem, nego me cisto zanimalo jel ko jos ima specificno danas problema, ako da, onda vrlo moguce da ima veze sa radovima pred ubrzanje...
 
Ima malo jace od mesec dana kako sam ponovo na Vektoru ali da, ubrzan je. Od starta sam imao 25/4(ovi sa 50 su imali 50/7) i onda kad je pojacano na 25/5(50/10) tada sam i ja to dobio. Mislio sam na ovo "zvanicno" 30/5 sto navodno od sutra treba da krene...

P.S. Sad trenutno opet radi dobro, zato mi deluje da su radovi neki.

Edit: Evo bas uradih test opet, sad je veza ok, ali nema ubrzanja jos ali bice da nesto u pozadini rade. Videcemo. Mislim nije ni toliko bitno to, vise mi je bilo da mi ikako radi internet :)

 
Poslednja izmena:
Ima malo jace od mesec dana kako sam ponovo na Vektoru ali da, ubrzan je. Od starta sam imao 25/4(ovi sa 50 su imali 50/7) i onda kad je pojacano na 25/5(50/10) tada sam i ja to dobio. Mislio sam na ovo "zvanicno" 30/5 sto navodno od sutra treba da krene...

P.S. Sad trenutno opet radi dobro, zato mi deluje da su radovi neki.

Edit: Evo bas uradih test opet, sad je veza ok, ali nema ubrzanja jos ali bice da nesto u pozadini rade. Videcemo. Mislim nije ni toliko bitno to, vise mi je bilo da mi ikako radi internet :)

Koji deo Borce?
 
Ja stvarno nikad problema sa signalom nisam imao, kačio sam par puta screenshot modema, parametri odlični. Ali naravno, zna se kako to kod njih ide. Zgrada do zgrade a razlika u signalu nebo i zemlja.
 
SBB je i zvanicno objavio povecanje ...nije mi jasno samo, zasto Vektor ubrzava upload na 5 Mb/s, a SBB samo na 2Mb/s :trust:

O5FDHmk.jpg
 
Koga briga ...daj boze da nam daju 30/5 i da pevamo ...
 
Ma ovde jedno vreme kako padne kisa napuni im se neka kutija na banderi i sve umre. Onda im crko neki deo, pa onda presekli optiku, sveu svemu avgust je bio katastrofa, toliko da sam isao da se zalim.
 
Posle ovoga kod sbb-a tesko da ce upload ostavi ovako..
 
Jos uvek je 25/5 i neka tako i ostane sto se mene tice...

Neka su na sbb ubrzali na 30/2, nama se vise svidja 25/5 pa neka tako ostave. ;)
Zasto V vise od sbb, pa zato sto V ima jos neumrli TT za direktnog konkurenta i ima bolju mrezu nego sbb u nekim "banderaskim" delovima pa ne moze i ne mora davari "cak" 5 Mbps UL. ;)

Sto je ovu temu ovih dana citao direktor i slatko nam se smejao... videcemo dal' je "BAJA" il' je "Šojić" kad ozvanice to toliko iscekivano ubrzanje. :D
 
Nema promena...
 
Izasla vest na sajtu.
25 > 30
50 > 60
100 > 120

Samo ne pise nista za upload
 
Pise sve detaljno.. 30/3 , 60/4 120/5
 
Imas na tom linku vest novi internet paketi. Ali ne pise upload jos. Btw taj drugi post nije moj :D


P.S. Ma mora se refreshuje sad vidim i meni pise cenovnik novi.


6d4679c69a6a158fb7f307ba9474544b.jpg
 
Poslednja izmena:
ПОЈАЧАНИ ТВ ПАКЕТИ по старој цени
31. 08. 2015.

Поштовани корисници,

Са задовољством вас обавештавамо да је од септембра 2015. године, актуелна нова понуда РАДИЈУС ВЕКТОР телевизије.

Можете гледати више од 170 ТВ канала, од чега преко 30 у високој резолуцији (HDTV), који ће задовољити све ваше захтеве за спортом, филмом, информацијама, авантуром, цртаћима и осталим садржајима.

Све додатне информације можете добити позивањем броја телефона инфо центра 011/205-25-25

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
Ma gde to citate!?

Odem na www.vektor.net tu na sajtu dole levo kliknem na "vesti" i iskoci mi http://www.vektor.net/vesti/ gde NEMA uopste nicega o ubrzanju. Poslednja vest je od 25.8. iz mog pretgodnog posta o promeni mesta nekih kanala u Priboju.
Ja ovo ne razumem, UOPSTE?
EDIT: Ovo je nebulozno, na firefoxu ne vidim nove vesti a na IE vidim?
Ima i novih tv paketa...
Paketi su 10/1, 30/3 60/4 i 120/5 , pilicarski, ja tuzan. :(
Izbacili 6/0,5
 
Poslednja izmena:
@P307
Osvezi stranicu, pa probaj onda. Jos ti se nisu ucitale vesti na sajtu, posto su ih upravo postavili.
 
Blah ... 60/4 ... ovih 50/10 prezaliti necu :(
 
Bas smor...ali cim je sbb izbacio vest znalo se da ce i oni zakinuti na upload
 


Kod mene i dalje isto za net. Nove (otkljucane) kanale sam dobio za tv.
Arena i Arena HD ce od sada biti free?
 
Ovo povecanje je za svaku pohvalu, a ne izraze nezadovoljstva. Povecali su duplo upload (sa 1,5 na 3 Mb/s), a download za 5 Mb/s. Sve to za iste pare kao do sad.
Budimo realni...a i nije sve u povecanju brzine, vec je bitan i kvalitet Interneta. U ponudi su paketi sa velikim brzinama protoka, pa se nekad pitam sta ce mi toliko...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno